UNITED FLOWERS S.R.L.
- GLAMOUR EVENTS S.R.L.documentat 2018 – 2020
- J40/3553/2007BUCURESTIdin 21.02.2007
- J23/1208/2020ILFOVdin 10.03.2020in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
loc. Popeşti-Leordeni, construcţia C9, parter · oraşul Popeşti-Leordeni
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmăadministrator | — |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
pentru atasarea dosarului de fond
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 18.12.2023
Încheiere de deschidere a procedurii insolvenţei în formă generală · BPI 1646/2024
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 5466/2024
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -151.697 RON | 2.793.279 RON | 49.438 RON | 1.676.439 RON | -1.067.402 RON | 1 |
| 2024 | — | -135.748 RON | 2.702.421 RON | 115.415 RON | 1.671.301 RON | -915.705 RON | 1 |
| 2023 | 1.229.870 RON | -1.602.569 RON | 2.673.050 RON | 181.392 RON | 1.711.701 RON | -779.957 RON | 1 |
| 2022 | 3.148.682 RON | -318.580 RON | 3.154.209 RON | 373.302 RON | 3.603.519 RON | 822.612 RON | 3 |
| 2021 | 4.377.521 RON | 204.788 RON | 3.026.112 RON | 378.302 RON | 3.787.144 RON | 1.141.192 RON | 3 |
| 2020 | 2.647.689 RON | 517.826 RON | 1.500.504 RON | 47.802 RON | 2.388.938 RON | 936.404 RON | 1 |
| 2019 | 2.680.100 RON | 268.777 RON | 2.191.692 RON | 81.044 RON | 2.646.778 RON | 536.130 RON | 2 |
| 2018 | 2.013.183 RON | 208.891 RON | 1.734.521 RON | 95.334 RON | 1.859.787 RON | 267.353 RON | 2 |
| 2017 | 2.037.360 RON | 16.563 RON | 1.125.894 RON | 145.252 RON | 1.039.104 RON | 58.462 RON | 2 |
| 2016 | 1.859.415 RON | 90.800 RON | 931.068 RON | 121.175 RON | 851.792 RON | 41.899 RON | 2 |
| 2015 | 1.165.631 RON | 54.434 RON | 536.113 RON | 155.179 RON | 332.033 RON | -48.901 RON | 1 |
| 2014 | 931.317 RON | 44.016 RON | 493.597 RON | 194.608 RON | 195.654 RON | -103.335 RON | 1 |
| 2013 | 730.557 RON | 73.893 RON | 589.603 RON | 4.152 RON | 438.100 RON | -147.351 RON | — |
| 2012 | 651.888 RON | -106.752 RON | 482.760 RON | 5.829 RON | 242.137 RON | -221.244 RON | 1 |
| 2011 | 515.241 RON | -68.771 RON | 752.582 RON | 15.766 RON | 618.462 RON | -118.354 RON | 1 |
| 2010 | 15.655 RON | -32.466 RON | 92.395 RON | 34.476 RON | 8.336 RON | -49.583 RON | 1 |
| 2009 | 33.646 RON | -18.855 RON | 83.005 RON | 54.566 RON | 11.322 RON | -17.117 RON | 1 |
| 2008 | 56.697 RON | 121 RON | 81.660 RON | 75.140 RON | 8.257 RON | 1.737 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 1.229.870 RON | 3.148.682 RON | 4.377.521 RON | 2.647.689 RON | 2.680.100 RON | 2.013.183 RON | 2.037.360 RON | 1.859.415 RON | 1.165.631 RON | 931.317 RON | 730.557 RON | 651.888 RON | 515.241 RON | 15.655 RON | 33.646 RON | 56.697 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 1.270.627 RON | 3.153.177 RON | 4.391.330 RON | 3.053.994 RON | 2.759.083 RON | 2.046.244 RON | 2.112.710 RON | 1.866.937 RON | 1.169.243 RON | 933.804 RON | 754.883 RON | 659.154 RON | 534.769 RON | 15.687 RON | 33.646 RON | 56.697 RON |
| Cheltuieli totale | 151.697 RON | 135.748 RON | 2.864.451 RON | 3.449.695 RON | 4.156.657 RON | 2.515.465 RON | 2.465.699 RON | 1.816.826 RON | 2.076.444 RON | 1.763.115 RON | 1.114.809 RON | 889.788 RON | 680.990 RON | 765.906 RON | 603.540 RON | 46.503 RON | 49.610 RON | 56.572 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 234.673 RON | 538.529 RON | 293.384 RON | 229.418 RON | 36.266 RON | 103.822 RON | 54.434 RON | 44.016 RON | 73.893 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 125 RON |
| Pierdere bruta | 151.697 RON | 135.748 RON | 1.593.824 RON | 296.518 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 106.752 RON | 68.771 RON | 30.816 RON | 15.964 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 204.788 RON | 517.826 RON | 268.777 RON | 208.891 RON | 16.563 RON | 90.800 RON | 54.434 RON | 44.016 RON | 73.893 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 121 RON |
| Pierdere neta | 151.697 RON | 135.748 RON | 1.602.569 RON | 318.580 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 106.752 RON | 68.771 RON | 32.466 RON | 18.855 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 49.438 RON | 115.415 RON | 181.392 RON | 373.302 RON | 378.302 RON | 47.802 RON | 81.044 RON | 95.334 RON | 145.252 RON | 121.175 RON | 155.179 RON | 194.608 RON | 4.152 RON | 5.829 RON | 15.766 RON | 34.476 RON | 54.566 RON | 75.140 RON |
| Active circulante | 1.676.439 RON | 1.671.301 RON | 1.711.701 RON | 3.603.519 RON | 3.787.144 RON | 2.388.938 RON | 2.646.778 RON | 1.859.787 RON | 1.039.104 RON | 851.792 RON | 332.033 RON | 195.654 RON | 438.100 RON | 242.137 RON | 618.462 RON | 8.336 RON | 11.322 RON | 8.257 RON |
| Stocuri | — | — | — | 1.037.199 RON | 1.044.652 RON | 1.422.179 RON | 974.219 RON | 448.579 RON | 392.540 RON | 300.374 RON | 91.011 RON | 82.113 RON | 86.964 RON | 99.205 RON | 123.941 RON | 6.476 RON | 9.639 RON | 7.980 RON |
| Creante | 1.560.285 RON | 1.555.147 RON | 1.595.461 RON | 1.365.687 RON | 1.853.796 RON | 643.628 RON | 1.423.329 RON | 1.034.952 RON | 645.426 RON | 551.306 RON | 201.973 RON | 107.943 RON | 317.624 RON | 141.343 RON | 147.514 RON | 1.770 RON | 723 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 116.154 RON | 116.154 RON | 116.240 RON | 1.200.633 RON | 888.696 RON | 323.131 RON | 249.230 RON | 376.256 RON | 1.138 RON | 112 RON | 39.049 RON | 5.598 RON | 33.512 RON | 1.589 RON | 347.007 RON | 90 RON | 960 RON | 277 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 1.858 RON | 168 RON | — | 46.753 RON | — | — | — | — | — | 13.550 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.793.279 RON | 2.702.421 RON | 2.673.050 RON | 3.154.209 RON | 3.026.112 RON | 1.500.504 RON | 2.191.692 RON | 1.734.521 RON | 1.125.894 RON | 931.068 RON | 536.113 RON | 493.597 RON | 589.603 RON | 482.760 RON | 752.582 RON | 92.395 RON | 83.005 RON | 81.660 RON |
| Capitaluri proprii | -1.067.402 RON | -915.705 RON | -779.957 RON | 822.612 RON | 1.141.192 RON | 936.404 RON | 536.130 RON | 267.353 RON | 58.462 RON | 41.899 RON | -48.901 RON | -103.335 RON | -147.351 RON | -221.244 RON | -118.354 RON | -49.583 RON | -17.117 RON | 1.737 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.