ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Corp C3
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Având în vedere Decizia nr. 34 din 08.05.2026 (art. 5) a Preşedintelui Judecătoriei Galaţi, prin care s-a stabilit desfiinţarea completului C23, şi repartizarea dosarelor, prin metoda de repartizare aleatorie în sistem ciclic, către celelalte completuri alocate judecătorilor definitivi, se acordă termen de judecată la data de 29.10.2026, ora 10:30, CC18.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 26.06.2026.
Admite cererea privind pe creditorul INVESTCAPITAL LTD PRIN KRUK ROMÂNIA SRL PRIN REPREZENTANT CONVENŢIONAL GĂNŢOI, FURCULIŢĂ & ASOCIAŢII SPARL , în contradictoriu cu terţul poprit ROMSERV PRODUCT SRL şi debitorul PATRICHE CORNEL , având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiin?ată prin adresa de înfiin?are a popririi din data de 06.08.2025 în dosarul de executare nr. 7105/2025 , pentru veniturile datorate debitorului PATRICHE CORNEL de către ter?ul poprit ROMSERV PRODUCT SRL începând cu data de 11.08.2025 , până la concuren?a sumei de 24.287,46 RON ?i cu respectarea dispozi?iilor legale. Obligă ter?ul poprit la plata către creditor a sumei de 20,00 RON cu titlu de cheltuieli de judecată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria GALAŢI. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei, azi 29 ianuarie 2026.
Amână pronunţarea la data de 29.01.2026, când soluţia se va pune la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite cererea formulată de petenta SCPEJ Plăcintă pentru creditorul HORA CREDIT IFN SA în contradictoriu cu terţul poprit ROMSERV PRODUCT S.R.L. şi debitorul IONEL MARIN având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiinţată în favoarea creditoarei prin adresa emisă 13.11.2024 la de SCPEJ Plăcintă asupra salariului datorat debitorului de către terţul poprit până la concurenţa sumei de 1612,00 lei. Obligă terţul poprit să plătească creditorului, în limita creanţei de 1612,00 lei, sumele de bani reprezentând 1/3 din venitul lunar net al debitorului, ajunse la scadenţă, începând cu data comunicării adresei de înfiinţare a popririi, respectiv 20.11.2024, cât şi sumele ce vor fi scadente în viitor. Respinge cererea de amendare a terţului poprit. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Brăila. Pronunţată astăzi, 14.03.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 14.03.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.02.2025.
Admite cererea privind pe petentul SOCIETATEA CIVILĂ PROFESIONALĂ DE EXECUTORI JUDECĂTOREŞTI PLĂCINTĂ pentru creditorul INVESTCAPITAL LTD PRIN REPREZENTANT CONVENŢIONAL GANŢOI,FURCULIŢĂ ŞI ASOCIAŢII SPARL , în contradictoriu cu terţul poprit ROMSERV PRODUCT SRL şi debitorul MICU FLORIN , având ca obiect validare poprire. Validează poprirea înfiin?ată prin adresa de înfiin?are a popririi din data de 31.10.2024 în dosarul de executare nr. 4603/2022 al petentului SOCIETATEA CIVILĂ PROFESIONALĂ DE EXECUTORI JUDECĂTOREŞTI PLĂCINTĂ, pentru veniturile datorate debitorului MICU FLORIN de către ter?ul poprit ROMSERV PRODUCT SRL începând cu data de 07.11.2024 , până la concuren?a sumei de 3.815,68 RON ?i cu respectarea dispozi?iilor legale. Obligă ter?ul poprit la plata către creditor a sumei de 20,00 RON cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge ca nefondată cererea privind amendarea terţului poprit. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, ce se va depune la Judecătoria GALAŢI. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei, azi 19 martie 2025.
Admite în parte cererea de validare a popririi formulată de reclamantul BEJ Mircea Bogdan-Constantin, la cererea creditoarei INVESTCAPITAL LTD, în contradictoriu cu ter?ul poprit ROMSERV PRODUCT S.R.L. ?i debitorul Vicleanu Liviu,Validează poprirea dispusă de către BEJ Mircea Bogdan - Constantin prin adresa de înfiin?are poprire nr. 1635/2024 din data de 23.05.2024, emisă în dosarul de executare nr. 1635/2024, cu respectarea dispozi?iilor art. 729 C. proc. civ., pentru suma de 2.798,41 lei, datorată de către ter?ul poprit ROMSERV PRODUCT S.R.L., debitorului Vicleanu Liviu, în limita perioadei pentru care s-a făcut dovada existen?ei unor raporturi juridice între aceste două păr?i, respectiv perioada 03.06.2024-17.12.2024. Obligă ter?ul poprit la plata către petentă a sumei de 20 de lei cu titlu de cheltuieli de judecată reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Târgu Bujor. Pronun?ată azi, 04.07.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei, conform art. 402 Cod proc. civ
Amână pronun?area la 04.07.2025
pentru depunere rela?ii ITM Gala?i, termen 24.06.2025
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.036.942 RON | -142.500 RON | 2.076.163 RON | 1.305.841 RON | 1.287.276 RON | 68.442 RON | 13 |
| 2024 | 3.945.326 RON | 611.087 RON | 2.446.177 RON | 1.286.007 RON | 2.266.245 RON | 610.942 RON | 16 |
| 2023 | 2.556.133 RON | 630.579 RON | 1.227.516 RON | 1.088.883 RON | 1.706.716 RON | 1.007.754 RON | 8 |
| 2022 | 1.919.577 RON | -425.274 RON | 1.076.691 RON | 902.921 RON | 1.179.646 RON | 380.351 RON | 9 |
| 2021 | 2.158.696 RON | 210.400 RON | 1.013.341 RON | 1.075.407 RON | 1.434.281 RON | 805.626 RON | 9 |
| 2020 | 1.879.942 RON | 46.176 RON | 892.526 RON | 1.106.029 RON | 1.137.640 RON | 595.226 RON | 7 |
| 2019 | 2.073.257 RON | 461.001 RON | 1.376.272 RON | 1.305.692 RON | 1.440.744 RON | 549.051 RON | 7 |
| 2018 | 851.788 RON | 16.454 RON | 1.260.091 RON | 617.794 RON | 1.616.656 RON | 88.050 RON | 6 |
| 2017 | 352.082 RON | -263.867 RON | 699.513 RON | 45.531 RON | 725.578 RON | 71.596 RON | 6 |
| 2016 | 653.020 RON | 32.903 RON | 633.761 RON | 53.672 RON | 915.552 RON | 335.463 RON | 6 |
| 2015 | 673.799 RON | 9.223 RON | 563.185 RON | 41.804 RON | 823.940 RON | 302.559 RON | 6 |
| 2014 | 563.329 RON | 270.480 RON | 275.338 RON | 67.725 RON | 505.241 RON | 297.628 RON | 5 |
| 2013 | 241.827 RON | 98.330 RON | 254.740 RON | 54.408 RON | 227.480 RON | 27.148 RON | 2 |
| 2012 | 115.837 RON | -82.314 RON | 229.045 RON | 69.502 RON | 88.361 RON | -71.182 RON | 3 |
| 2011 | 310.406 RON | 26.145 RON | 159.567 RON | 99.014 RON | 71.686 RON | 11.133 RON | 3 |
| 2010 | 90.650 RON | -24.130 RON | 196.700 RON | 118.646 RON | 33.961 RON | -15.012 RON | 2 |
| 2009 | 182.279 RON | -18.436 RON | 210.728 RON | 125.333 RON | 94.513 RON | 9.118 RON | 2 |
| 2008 | 91.525 RON | 1.338 RON | 176.840 RON | 154.528 RON | 49.866 RON | 27.554 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.036.942 RON | 3.945.326 RON | 2.556.133 RON | 1.919.577 RON | 2.158.696 RON | 1.879.942 RON | 2.073.257 RON | 851.788 RON | 352.082 RON | 653.020 RON | 673.799 RON | 563.329 RON | 241.827 RON | 115.837 RON | 310.406 RON | 90.650 RON | 182.279 RON | 91.525 RON |
| Venituri totale | 2.415.074 RON | 4.043.199 RON | 2.669.904 RON | 2.010.990 RON | 2.492.531 RON | 1.974.986 RON | 2.176.790 RON | 865.777 RON | 352.682 RON | 672.507 RON | 711.038 RON | 566.740 RON | 245.739 RON | 133.085 RON | 310.417 RON | 90.651 RON | 182.284 RON | 91.737 RON |
| Cheltuieli totale | 2.557.574 RON | 3.310.854 RON | 2.020.468 RON | 2.419.298 RON | 2.262.265 RON | 1.910.010 RON | 1.695.055 RON | 840.740 RON | 613.028 RON | 628.925 RON | 697.708 RON | 244.459 RON | 140.037 RON | 211.406 RON | 282.854 RON | 111.556 RON | 195.251 RON | 88.106 RON |
| Profit brut | 0 RON | 732.345 RON | 649.436 RON | 0 RON | 230.266 RON | 64.976 RON | 481.735 RON | 25.037 RON | 0 RON | 43.582 RON | 13.330 RON | 322.281 RON | 105.702 RON | 0 RON | 27.563 RON | — | — | 3.631 RON |
| Pierdere bruta | 142.500 RON | 0 RON | 0 RON | 408.308 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 260.346 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 78.321 RON | 0 RON | 20.905 RON | 12.967 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 611.087 RON | 630.579 RON | 0 RON | 210.400 RON | 46.176 RON | 461.001 RON | 16.454 RON | 0 RON | 32.903 RON | 9.223 RON | 270.480 RON | 98.330 RON | 0 RON | 26.145 RON | — | — | 1.338 RON |
| Pierdere neta | 142.500 RON | 0 RON | 0 RON | 425.274 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 263.867 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 82.314 RON | 0 RON | 24.130 RON | 18.436 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 1.305.841 RON | 1.286.007 RON | 1.088.883 RON | 902.921 RON | 1.075.407 RON | 1.106.029 RON | 1.305.692 RON | 617.794 RON | 45.531 RON | 53.672 RON | 41.804 RON | 67.725 RON | 54.408 RON | 69.502 RON | 99.014 RON | 118.646 RON | 125.333 RON | 154.528 RON |
| Active circulante | 1.287.276 RON | 2.266.245 RON | 1.706.716 RON | 1.179.646 RON | 1.434.281 RON | 1.137.640 RON | 1.440.744 RON | 1.616.656 RON | 725.578 RON | 915.552 RON | 823.940 RON | 505.241 RON | 227.480 RON | 88.361 RON | 71.686 RON | 33.961 RON | 94.513 RON | 49.866 RON |
| Stocuri | 12.966 RON | 376 RON | 0 RON | 7.004 RON | 5.895 RON | 0 RON | 0 RON | 2.250 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 663 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.516 RON | 24.199 RON | 14.350 RON |
| Creante | 1.001.960 RON | 2.120.173 RON | 1.196.416 RON | 1.001.625 RON | 1.173.740 RON | 867.306 RON | 1.286.609 RON | 965.804 RON | 433.450 RON | 514.437 RON | 641.555 RON | 445.057 RON | 212.581 RON | 86.089 RON | 71.501 RON | 8.867 RON | 47.472 RON | 34.763 RON |
| Casa si conturi la banci | 272.350 RON | 145.696 RON | 510.300 RON | 171.017 RON | 254.646 RON | 270.334 RON | 154.135 RON | 648.602 RON | 292.128 RON | 401.115 RON | 182.385 RON | 59.521 RON | 14.899 RON | 2.272 RON | 185 RON | 8.578 RON | 22.842 RON | 753 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.081 RON | — | — |
| Datorii totale | 2.076.163 RON | 2.446.177 RON | 1.227.516 RON | 1.076.691 RON | 1.013.341 RON | 892.526 RON | 1.376.272 RON | 1.260.091 RON | 699.513 RON | 633.761 RON | 563.185 RON | 275.338 RON | 254.740 RON | 229.045 RON | 159.567 RON | 196.700 RON | 210.728 RON | 176.840 RON |
| Venituri in avans | 448.512 RON | 495.133 RON | 560.329 RON | 625.525 RON | 690.721 RON | 755.917 RON | 821.113 RON | 886.309 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 68.442 RON | 610.942 RON | 1.007.754 RON | 380.351 RON | 805.626 RON | 595.226 RON | 549.051 RON | 88.050 RON | 71.596 RON | 335.463 RON | 302.559 RON | 297.628 RON | 27.148 RON | -71.182 RON | 11.133 RON | -15.012 RON | 9.118 RON | 27.554 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 13 | 16 | 8 | 9 | 9 | 7 | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 53.512 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
1 contract
50.112 lei
Achizitii offline
1 contract
3.400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.587 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.278 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.587 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.151 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 04:55).