| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 430.686 RON | 315.099 RON | 174.715 RON | 397.962 RON | 702.255 RON | 925.502 RON | 1 |
| 2024 | 417.205 RON | 197.675 RON | 201.513 RON | 201.146 RON | 610.770 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 610.403 RON |
| 1 |
| 2023 | 305.481 RON | -48.912 RON | 296.100 RON | 190.682 RON | 515.593 RON | 412.728 RON | 1 |
| 2022 | 322.450 RON | 98.582 RON | 265.065 RON | 286.588 RON | 437.564 RON | 461.640 RON | 1 |
| 2021 | 276.627 RON | 131.717 RON | 362.915 RON | 414.725 RON | 385.589 RON | 363.058 RON | 1 |
| 2020 | 237.142 RON | 122.508 RON | 133.377 RON | 353.316 RON | 229.753 RON | 231.341 RON | 1 |
| 2019 | 103.460 RON | 7.169 RON | 165.324 RON | 582.119 RON | 127.163 RON | 108.833 RON | 1 |
| 2018 | 153.954 RON | 58.725 RON | 160.898 RON | 812.067 RON | 64.735 RON | 101.664 RON | 1 |
| 2017 | 105.017 RON | 64.642 RON | 303.213 RON | 937.907 RON | 201.600 RON | 42.939 RON | 1 |
| 2016 | 140.276 RON | 72.244 RON | 113.309 RON | — | 91.606 RON | -21.703 RON | 2 |
| 2015 | 90.225 RON | 45.067 RON | 178.476 RON | — | 84.529 RON | -93.947 RON | 1 |
| 2014 | 69.118 RON | -40.306 RON | 212.671 RON | 13.145 RON | 60.512 RON | -139.014 RON | 2 |
| 2013 | 44.447 RON | -34.901 RON | 184.750 RON | 47.756 RON | 38.286 RON | -98.708 RON | 2 |
| 2012 | 75.390 RON | -47.235 RON | 202.324 RON | 75.155 RON | 63.362 RON | -63.807 RON | 2 |
| 2011 | 49.705 RON | -18.099 RON | 128.583 RON | 88.176 RON | 23.835 RON | -16.572 RON | 2 |
| 2010 | 28.627 RON | -39.642 RON | 124.925 RON | 113.293 RON | 13.158 RON | 1.526 RON | 2 |
| 2009 | 22.390 RON | -20.701 RON | 156.201 RON | 68.933 RON | 82.586 RON | -4.682 RON | 2 |
| 2008 | 46.296 RON | 19.789 RON | 101.966 RON | 82.600 RON | 85.288 RON | 16.019 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 430.686 RON | 417.205 RON | 305.481 RON | 322.450 RON | 276.627 RON | 237.142 RON | 103.460 RON | 153.954 RON | 105.017 RON | 140.276 RON | 90.225 RON | 69.118 RON | 44.447 RON | 75.390 RON | 49.705 RON | 28.627 RON | 22.390 RON | 46.296 RON |
| Venituri totale | 844.019 RON | 598.985 RON | 449.630 RON | 389.492 RON | 570.297 RON | 521.472 RON | 406.267 RON | 451.349 RON | 336.787 RON | 171.923 RON | 156.298 RON | 120.639 RON | 60.403 RON | 75.427 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 512.642 RON | 390.183 RON | 496.243 RON | 288.522 RON | 436.603 RON | 396.837 RON | 397.992 RON | 388.989 RON | 271.017 RON | 98.221 RON | 108.019 RON | 158.581 RON | 93.849 RON | 120.400 RON | ||||
| Profit brut | 331.377 RON | 208.802 RON | 0 RON | 100.970 RON | 133.694 RON | 124.635 RON | 8.275 RON | 62.360 RON | 65.770 RON | 73.702 RON | 48.279 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 46.613 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 37.942 RON | 33.446 RON | 44.973 RON | ||||
| Profit net | 315.099 RON | 197.675 RON | 0 RON | 98.582 RON | 131.717 RON | 122.508 RON | 7.169 RON | 58.725 RON | 64.642 RON | 72.244 RON | 45.067 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 48.912 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 40.306 RON | 34.901 RON | 47.235 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 397.962 RON | 201.146 RON | 190.682 RON | 286.588 RON | 414.725 RON | 353.316 RON | 582.119 RON | 812.067 RON | 937.907 RON | — | — | 13.145 RON | 47.756 RON | 75.155 RON | ||||
| Active circulante | 702.255 RON | 610.770 RON | 515.593 RON | 437.564 RON | 385.589 RON | 229.753 RON | 127.163 RON | 64.735 RON | 201.600 RON | 91.606 RON | 84.529 RON | 60.512 RON | 38.286 RON | 63.362 RON | ||||
| Stocuri | 62.024 RON | 28.574 RON | 84.708 RON | 149.035 RON | 54.792 RON | 45.724 RON | 11.157 RON | 15.210 RON | 31.438 RON | 6.831 RON | 3.200 RON | 6.406 RON | 20.315 RON | — | ||||
| Creante | 73.396 RON | 70.338 RON | 108.684 RON | 99.384 RON | 69.881 RON | 17.760 RON | 19.001 RON | 9.576 RON | 21.603 RON | 22.804 RON | 41.593 RON | 28.048 RON | 17.411 RON | 62.726 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 566.835 RON | 511.858 RON | 322.201 RON | 189.145 RON | 260.916 RON | 166.269 RON | 97.005 RON | 39.949 RON | 148.559 RON | 61.971 RON | 39.736 RON | 26.058 RON | 560 RON | 636 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 2.553 RON | 2.553 RON | 2.553 RON | 37.658 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | ||||
| Datorii totale | 174.715 RON | 201.513 RON | 296.100 RON | 265.065 RON | 362.915 RON | 133.377 RON | 165.324 RON | 160.898 RON | 303.213 RON | 113.309 RON | 178.476 RON | 212.671 RON | 184.750 RON | 202.324 RON | ||||
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | 76.894 RON | 256.009 RON | 435.125 RON | 614.240 RON | 793.355 RON | — | — | — | — | — | ||||
| Capitaluri proprii | 925.502 RON | 610.403 RON | 412.728 RON | 461.640 RON | 363.058 RON | 231.341 RON | 108.833 RON | 101.664 RON | 42.939 RON | -21.703 RON | -93.947 RON | -139.014 RON | -98.708 RON | -63.807 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 49.705 RON |
| 28.627 RON |
| 22.390 RON |
| 111.436 RON |
| 67.804 RON |
| 66.619 RON |
| 40.188 RON |
| 88.861 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 22.575 RON |
| 18.099 RON |
| 37.992 RON |
| 17.798 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 19.789 RON |
| 18.099 RON |
| 39.642 RON |
| 20.701 RON |
| — |
| 88.176 RON |
| 113.293 RON |
| 68.933 RON |
| 82.600 RON |
| 23.835 RON |
| 13.158 RON |
| 82.586 RON |
| 85.288 RON |
| 8.209 RON |
| — |
| — |
| — |
| 12.069 RON |
| 10.889 RON |
| 72.670 RON |
| 78.072 RON |
| 3.557 RON |
| 2.269 RON |
| 9.916 RON |
| 7.216 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 128.583 RON |
| 124.925 RON |
| 156.201 RON |
| 101.966 RON |
| — |
| — |
| — |
| 49.903 RON |
| -16.572 RON |
| 1.526 RON |
| -4.682 RON |
| 16.019 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 2 |
| 2 |
| 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
21 de contracte atribuite, in valoare de 660.655 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 660.676 lei.
Achizitii directe
21 de contracte
660.655 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 21:37).
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.