ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 25% |
| persoană | 25% |
| persoană | 25% |
| persoană | 25% |
| persoanăadministrator | — |
| 4 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 90.933 RON | 31.698 RON | 14.661 RON | -44.574 RON | — |
| 2010 | — | 894 RON | 90.932 RON | 31.698 RON | 14.660 RON | -44.574 RON | — |
| 2009 | 61.113 RON | -2.184 RON | 139.194 RON | 31.698 RON | 62.028 RON | -45.468 RON | — |
| 2008 | — | -17.603 RON | 261.613 RON | 198.244 RON | 20.085 RON | -43.284 RON | 1 |
| Indicator | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 61.113 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 7.945 RON | 281.879 RON | 35.393 RON |
| Cheltuieli totale | — | 3.826 RON | 282.596 RON | 52.996 RON |
| Profit brut | 0 RON | 4.119 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | — | 717 RON | 17.603 RON |
| Profit net | 0 RON | 894 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | — | 2.184 RON | 17.603 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 31.698 RON | 31.698 RON | 31.698 RON | 198.244 RON |
| Active circulante | 14.661 RON | 14.660 RON | 62.028 RON | 20.085 RON |
| Stocuri | 14.596 RON | 14.596 RON | 18.181 RON | 19.082 RON |
| Creante | — | — | 43.783 RON | 982 RON |
| Casa si conturi la banci | 65 RON | 64 RON | 64 RON | 21 RON |
| Datorii totale | 90.933 RON | 90.932 RON | 139.194 RON | 261.613 RON |
| Capitaluri proprii | -44.574 RON | -44.574 RON | -45.468 RON | -43.284 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 1 |