ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 89.453 RON | 17.683 RON | 70.495 RON | 41.459 RON | 24.871 RON | -4.165 RON | 0 |
| 2024 | 91.116 RON | 11.312 RON | 69.983 RON | 4.022 RON | 44.114 RON | -21.847 RON | — |
| 2023 | 54.085 RON | -214 RON | 64.263 RON | 6.808 RON | 24.296 RON | -33.159 RON | — |
| 2022 | 55.215 RON | 13.728 RON | 56.038 RON | 8.866 RON | 14.226 RON | -32.946 RON | — |
| 2021 | 16.050 RON | -13.697 RON | 70.322 RON | 12.247 RON | 11.401 RON | -46.674 RON | — |
| 2020 | 19.071 RON | -15.011 RON | 73.308 RON | 15.986 RON | 24.346 RON | -32.976 RON | — |
| 2019 | 70.240 RON | 11.842 RON | 55.997 RON | 19.725 RON | 18.307 RON | -17.965 RON | — |
| 2018 | 32.490 RON | 161 RON | 54.575 RON | 13.611 RON | 11.157 RON | -29.807 RON | 1 |
| 2017 | 26.634 RON | 783 RON | 37.631 RON | 933 RON | 6.730 RON | -29.968 RON | 1 |
| 2016 | 27.260 RON | 8.809 RON | 53.483 RON | 1.235 RON | 21.497 RON | -30.751 RON | — |
| 2015 | 24.066 RON | 55 RON | 53.510 RON | 1.538 RON | 12.412 RON | -39.560 RON | 1 |
| 2014 | 9.500 RON | 2.892 RON | 45.954 RON | 712 RON | 5.627 RON | -39.615 RON | — |
| 2013 | 12.078 RON | 937 RON | 45.952 RON | 898 RON | 2.547 RON | -42.507 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -2.063 RON | 45.340 RON | 1.084 RON | 812 RON | -43.444 RON | — |
| 2011 | 7.742 RON | -4.794 RON | 43.662 RON | 1.672 RON | 609 RON | -41.381 RON | — |
| 2010 | 10.621 RON | -11.966 RON | 38.894 RON | 1.672 RON | 635 RON | -36.587 RON | 1 |
| 2009 | 15.042 RON | -6.658 RON | 26.708 RON | 1.672 RON | 414 RON | -24.622 RON | 1 |
| 2008 | 20.008 RON | -9.925 RON | 20.784 RON | — | 2.820 RON | -17.964 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 89.453 RON | 91.116 RON | 54.085 RON | 55.215 RON | 16.050 RON | 19.071 RON | 70.240 RON | 32.490 RON | 26.634 RON | 27.260 RON | 24.066 RON | 9.500 RON | 12.078 RON | 0 RON | 7.742 RON | 10.621 RON | 15.042 RON | 20.008 RON |
| Venituri totale | 89.453 RON | 91.116 RON | 54.085 RON | 55.215 RON | 16.050 RON | 19.285 RON | 70.240 RON | 32.490 RON | 26.634 RON | 27.260 RON | 24.066 RON | 9.500 RON | 12.078 RON | 0 RON | 7.742 RON | 10.621 RON | 19.782 RON | 22.121 RON |
| Cheltuieli totale | 68.902 RON | 78.016 RON | 54.299 RON | 39.830 RON | 29.289 RON | 33.719 RON | 56.291 RON | 31.944 RON | 25.360 RON | 17.633 RON | 23.288 RON | 6.323 RON | 10.778 RON | 2.063 RON | 12.536 RON | 20.937 RON | 24.798 RON | 31.493 RON |
| Profit brut | 20.551 RON | 13.100 RON | 0 RON | 15.385 RON | 0 RON | 0 RON | 13.949 RON | 546 RON | 1.274 RON | 9.627 RON | 778 RON | 3.177 RON | 1.300 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 214 RON | 0 RON | 13.239 RON | 14.434 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 2.063 RON | 4.794 RON | 10.316 RON | 5.016 RON | 9.372 RON |
| Profit net | 17.683 RON | 11.312 RON | 0 RON | 13.728 RON | 0 RON | 0 RON | 11.842 RON | 161 RON | 783 RON | 8.809 RON | 55 RON | 2.892 RON | 937 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 214 RON | 0 RON | 13.697 RON | 15.011 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.063 RON | 4.794 RON | 11.966 RON | 6.658 RON | 9.925 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 41.459 RON | 4.022 RON | 6.808 RON | 8.866 RON | 12.247 RON | 15.986 RON | 19.725 RON | 13.611 RON | 933 RON | 1.235 RON | 1.538 RON | 712 RON | 898 RON | 1.084 RON | 1.672 RON | 1.672 RON | 1.672 RON | — |
| Active circulante | 24.871 RON | 44.114 RON | 24.296 RON | 14.226 RON | 11.401 RON | 24.346 RON | 18.307 RON | 11.157 RON | 6.730 RON | 21.497 RON | 12.412 RON | 5.627 RON | 2.547 RON | 812 RON | 609 RON | 635 RON | 414 RON | 2.820 RON |
| Stocuri | 1.388 RON | 1.388 RON | 11.437 RON | 9.272 RON | 9.053 RON | 8.892 RON | 7.373 RON | 2.269 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 2.502 RON | 2.597 RON | 1.000 RON | — | 58 RON | 58 RON | — | 5.800 RON | — | — | — | — | — | 313 RON | 247 RON | 249 RON | 10 RON | 188 RON |
| Casa si conturi la banci | 20.981 RON | 40.129 RON | 11.859 RON | 4.954 RON | 2.290 RON | 15.396 RON | 10.934 RON | 3.088 RON | 6.730 RON | 21.497 RON | 12.412 RON | 5.627 RON | 2.547 RON | 499 RON | 362 RON | 386 RON | 404 RON | 2.632 RON |
| Datorii totale | 70.495 RON | 69.983 RON | 64.263 RON | 56.038 RON | 70.322 RON | 73.308 RON | 55.997 RON | 54.575 RON | 37.631 RON | 53.483 RON | 53.510 RON | 45.954 RON | 45.952 RON | 45.340 RON | 43.662 RON | 38.894 RON | 26.708 RON | 20.784 RON |
| Capitaluri proprii | -4.165 RON | -21.847 RON | -33.159 RON | -32.946 RON | -46.674 RON | -32.976 RON | -17.965 RON | -29.807 RON | -29.968 RON | -30.751 RON | -39.560 RON | -39.615 RON | -42.507 RON | -43.444 RON | -41.381 RON | -36.587 RON | -24.622 RON | -17.964 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 15.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 15.001 lei.
Achizitii directe
1 contract
15.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 18:29).