L'UNIFORME MIX SRL
- LUNIFORME MIX SRLdocumentat pana in 2020
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 695.948 RON | -80.755 RON | 101.512 RON | 4.127 RON | 585.158 RON | 487.773 RON | 2 |
| 2024 | 1.105.951 RON | 374.855 RON | 134.587 RON | 281.076 RON | 781.391 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
sectorul 2, bl. 43, parter
sector 2
| 927.880 RON |
| 3 |
| 2023 | 1.331.061 RON | 227.345 RON | 1.062.578 RON | 295.389 RON | 1.320.214 RON | 553.025 RON | 3 |
| 2022 | 1.525.193 RON | 130.197 RON | 1.276.685 RON | 290.019 RON | 1.312.346 RON | 325.680 RON | 3 |
| 2021 | 1.465.674 RON | 347.088 RON | 1.545.392 RON | 290.019 RON | 1.450.857 RON | 195.484 RON | 3 |
| 2020 | 1.401.190 RON | 274.163 RON | 2.025.033 RON | 290.019 RON | 1.583.410 RON | -151.604 RON | 3 |
| 2019 | 1.554.307 RON | 105.824 RON | 1.700.913 RON | 15.608 RON | 1.259.537 RON | -425.768 RON | 3 |
| 2018 | 1.755.880 RON | -161.686 RON | 1.712.325 RON | 15.608 RON | 1.165.125 RON | -531.592 RON | 3 |
| 2017 | 1.934.013 RON | 291.877 RON | 2.170.725 RON | 15.729 RON | 1.785.089 RON | -369.907 RON | 3 |
| 2016 | 1.704.532 RON | -94.012 RON | 2.003.285 RON | 22.369 RON | 1.319.133 RON | -661.783 RON | 4 |
| 2015 | 983.685 RON | -180.380 RON | 1.590.724 RON | 48.590 RON | 974.363 RON | -567.771 RON | 2 |
| 2014 | 409.473 RON | -145.732 RON | 1.108.355 RON | 11.800 RON | 702.606 RON | -387.391 RON | 2 |
| 2013 | 292.358 RON | -25.242 RON | 455.650 RON | — | 213.991 RON | -241.659 RON | — |
| 2012 | 203.991 RON | -40.843 RON | 374.929 RON | — | 158.512 RON | -216.417 RON | — |
| 2011 | 118.132 RON | -46.401 RON | 218.023 RON | — | 42.449 RON | -175.574 RON | — |
| 2010 | 120.214 RON | -43.125 RON | 187.576 RON | — | 58.403 RON | -129.173 RON | — |
| 2009 | 147.165 RON | -49.121 RON | 152.422 RON | — | 66.375 RON | -86.047 RON | 1 |
| 2008 | 289.304 RON | -34.838 RON | 82.071 RON | 3.093 RON | 42.052 RON | -36.926 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 695.948 RON | 1.105.951 RON | 1.331.061 RON | 1.525.193 RON | 1.465.674 RON | 1.401.190 RON | 1.554.307 RON | 1.755.880 RON | 1.934.013 RON | 1.704.532 RON | 983.685 RON | 409.473 RON | 292.358 RON | 203.991 RON | 118.132 RON | 120.214 RON | 147.165 RON | 289.304 RON |
| Venituri totale | 698.792 RON | 1.178.582 RON | 1.331.824 RON | 1.528.769 RON | 1.474.750 RON | 1.405.289 RON | 1.565.028 RON | 1.769.291 RON | 1.934.703 RON | 1.709.180 RON | 990.636 RON | 461.867 RON | 292.848 RON | 204.068 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 762.372 RON | 773.732 RON | 1.094.472 RON | 1.385.720 RON | 1.113.005 RON | 1.118.512 RON | 1.443.661 RON | 1.913.418 RON | 1.623.641 RON | 1.790.636 RON | 1.171.016 RON | 607.599 RON | 311.425 RON | 244.911 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 404.850 RON | 237.352 RON | 143.049 RON | 361.745 RON | 286.777 RON | 121.367 RON | 0 RON | 311.062 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 63.580 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 144.127 RON | 0 RON | 81.456 RON | — | 145.732 RON | 18.577 RON | 40.843 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 374.855 RON | 227.345 RON | 130.197 RON | 347.088 RON | 274.163 RON | 105.824 RON | 0 RON | 291.877 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 80.755 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 161.686 RON | 0 RON | 94.012 RON | 180.380 RON | 145.732 RON | 25.242 RON | 40.843 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 4.127 RON | 281.076 RON | 295.389 RON | 290.019 RON | 290.019 RON | 290.019 RON | 15.608 RON | 15.608 RON | 15.729 RON | 22.369 RON | 48.590 RON | 11.800 RON | — | — | ||||
| Active circulante | 585.158 RON | 781.391 RON | 1.320.214 RON | 1.312.346 RON | 1.450.857 RON | 1.583.410 RON | 1.259.537 RON | 1.165.125 RON | 1.785.089 RON | 1.319.133 RON | 974.363 RON | 702.606 RON | 213.991 RON | 158.512 RON | ||||
| Stocuri | 108.943 RON | 118.326 RON | 253.413 RON | 272.895 RON | 353.827 RON | 321.319 RON | 309.785 RON | 138.373 RON | 306.185 RON | 324.530 RON | 309.339 RON | 189.362 RON | 24.956 RON | — | ||||
| Creante | 465.570 RON | 575.742 RON | 996.701 RON | 1.005.853 RON | 1.008.119 RON | 1.159.225 RON | 898.026 RON | 983.680 RON | 1.176.250 RON | 761.887 RON | 552.913 RON | 496.966 RON | 179.175 RON | 146.865 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 10.645 RON | 87.323 RON | 70.100 RON | 33.598 RON | 88.911 RON | 102.866 RON | 51.726 RON | 43.072 RON | 302.654 RON | 232.716 RON | 112.111 RON | 16.278 RON | 9.860 RON | 11.647 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.558 RON | — | — | — | |||
| Datorii totale | 101.512 RON | 134.587 RON | 1.062.578 RON | 1.276.685 RON | 1.545.392 RON | 2.025.033 RON | 1.700.913 RON | 1.712.325 RON | 2.170.725 RON | 2.003.285 RON | 1.590.724 RON | 1.108.355 RON | 455.650 RON | 374.929 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 487.773 RON | 927.880 RON | 553.025 RON | 325.680 RON | 195.484 RON | -151.604 RON | -425.768 RON | -531.592 RON | -369.907 RON | -661.783 RON | -567.771 RON | -387.391 RON | -241.659 RON | -216.417 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 2 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 118.136 RON |
| 120.217 RON |
| 147.165 RON |
| 289.329 RON |
| 164.537 RON |
| 160.117 RON |
| 191.953 RON |
| 324.167 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 46.401 RON |
| 39.900 RON |
| 44.788 RON |
| 34.838 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 46.401 RON |
| 43.125 RON |
| 49.121 RON |
| 34.838 RON |
| — |
| — |
| — |
| 3.093 RON |
| 42.449 RON |
| 58.403 RON |
| 66.375 RON |
| 42.052 RON |
| 23.456 RON |
| 26.218 RON |
| 23.968 RON |
| 4.190 RON |
| 11.809 RON |
| 24.675 RON |
| 34.749 RON |
| 22.654 RON |
| 7.184 RON |
| 7.510 RON |
| 7.658 RON |
| 15.208 RON |
| — |
| — |
| — |
| 218.023 RON |
| 187.576 RON |
| 152.422 RON |
| 82.071 RON |
| -175.574 RON |
| -129.173 RON |
| -86.047 RON |
| -36.926 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| — |
| 1 |
| 2 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.