ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 330.897 RON | 168.928 RON | 14.258 RON | 28.868 RON | 200.300 RON | 215.557 RON | 1 |
| 2024 | 339.145 RON | 172.387 RON | 183.926 RON | 67.479 RON | 288.429 RON | 172.629 RON | 1 |
| 2023 | 280.500 RON | 131.030 RON | 115.422 RON | 104.668 RON | 148.396 RON | 137.642 RON | 1 |
| 2022 | 244.410 RON | 130.552 RON | 229.435 RON | 139.520 RON | 220.832 RON | 130.917 RON | 1 |
| 2021 | 246.610 RON | 163.518 RON | 110.718 RON | 176.754 RON | 134.729 RON | 200.765 RON | — |
| 2020 | 215.058 RON | 141.174 RON | 11.324 RON | 17.494 RON | 183.289 RON | 189.459 RON | — |
| 2019 | 184.750 RON | 123.875 RON | 8.629 RON | 22.380 RON | 157.534 RON | 171.285 RON | — |
| 2018 | 166.100 RON | 107.746 RON | 12.251 RON | 26.372 RON | 149.289 RON | 163.410 RON | — |
| 2017 | 166.632 RON | 115.354 RON | 63.623 RON | 1.723 RON | 177.564 RON | 115.664 RON | 1 |
| 2016 | 180.690 RON | 93.894 RON | 52.016 RON | 10.751 RON | 135.474 RON | 94.209 RON | 1 |
| 2015 | 201.607 RON | 94.172 RON | 21.362 RON | 21.484 RON | 121.494 RON | 121.616 RON | 1 |
| 2014 | 122.375 RON | 54.503 RON | 11.446 RON | 50.998 RON | 41.167 RON | 80.719 RON | 1 |
| 2013 | 146.334 RON | 52.224 RON | 19.589 RON | 110.458 RON | 57.847 RON | 148.716 RON | 1 |
| 2012 | 173.425 RON | 57.235 RON | 52.317 RON | 123.804 RON | 36.004 RON | 107.491 RON | 1 |
| 2011 | 157.237 RON | 62.113 RON | 14.943 RON | 32.621 RON | 82.578 RON | 100.256 RON | 1 |
| 2010 | 152.318 RON | 67.903 RON | 18.071 RON | 3.158 RON | 83.056 RON | 68.143 RON | 1 |
| 2009 | 90.092 RON | 32.828 RON | 16.655 RON | 851 RON | 48.872 RON | 33.068 RON | — |
| 2008 | 57.391 RON | 32.978 RON | 2.457 RON | 3.164 RON | 32.511 RON | 33.218 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 330.897 RON | 339.145 RON | 280.500 RON | 244.410 RON | 246.610 RON | 215.058 RON | 184.750 RON | 166.100 RON | 166.632 RON | 180.690 RON | 201.607 RON | 122.375 RON | 146.334 RON | 173.425 RON | 157.237 RON | 152.318 RON | 90.092 RON | 57.391 RON |
| Venituri totale | 330.950 RON | 341.726 RON | 280.566 RON | 245.343 RON | 271.629 RON | 215.123 RON | 184.816 RON | 166.249 RON | 166.692 RON | 181.468 RON | 201.866 RON | 125.003 RON | 150.552 RON | 176.834 RON | 158.263 RON | 152.418 RON | 90.236 RON | 57.441 RON |
| Cheltuieli totale | 154.127 RON | 159.293 RON | 147.068 RON | 108.765 RON | 100.125 RON | 67.980 RON | 55.397 RON | 53.515 RON | 46.337 RON | 83.934 RON | 101.638 RON | 66.750 RON | 93.812 RON | 114.396 RON | 91.463 RON | 71.255 RON | 51.530 RON | 18.007 RON |
| Profit brut | 176.823 RON | 182.433 RON | 133.498 RON | 136.578 RON | 171.504 RON | 147.143 RON | 129.419 RON | 112.734 RON | 120.355 RON | 97.534 RON | 100.228 RON | 58.253 RON | 56.740 RON | 62.438 RON | 66.800 RON | 81.163 RON | 38.706 RON | 39.434 RON |
| Profit net | 168.928 RON | 172.387 RON | 131.030 RON | 130.552 RON | 163.518 RON | 141.174 RON | 123.875 RON | 107.746 RON | 115.354 RON | 93.894 RON | 94.172 RON | 54.503 RON | 52.224 RON | 57.235 RON | 62.113 RON | 67.903 RON | 32.828 RON | 32.978 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 28.868 RON | 67.479 RON | 104.668 RON | 139.520 RON | 176.754 RON | 17.494 RON | 22.380 RON | 26.372 RON | 1.723 RON | 10.751 RON | 21.484 RON | 50.998 RON | 110.458 RON | 123.804 RON | 32.621 RON | 3.158 RON | 851 RON | 3.164 RON |
| Active circulante | 200.300 RON | 288.429 RON | 148.396 RON | 220.832 RON | 134.729 RON | 183.289 RON | 157.534 RON | 149.289 RON | 177.564 RON | 135.474 RON | 121.494 RON | 41.167 RON | 57.847 RON | 36.004 RON | 82.578 RON | 83.056 RON | 48.872 RON | 32.511 RON |
| Stocuri | 4.380 RON | 4.771 RON | 451 RON | 1.182 RON | 1.256 RON | 1.255 RON | 804 RON | 1.713 RON | 804 RON | 804 RON | 613 RON | 2.232 RON | 1.459 RON | 1.580 RON | 1.678 RON | 334 RON | 157 RON | — |
| Creante | 29.995 RON | 169.435 RON | 40.671 RON | 110.741 RON | 15.602 RON | 18.917 RON | 14.994 RON | 20.307 RON | 12.014 RON | 19.402 RON | 15.809 RON | 17.828 RON | 4.176 RON | 11.413 RON | 1.282 RON | 12.423 RON | 238 RON | 7.997 RON |
| Casa si conturi la banci | 165.925 RON | 114.223 RON | 107.274 RON | 108.909 RON | 117.871 RON | 163.117 RON | 141.736 RON | 127.269 RON | 164.746 RON | 115.268 RON | 105.072 RON | 21.107 RON | 52.212 RON | 23.011 RON | 79.618 RON | 70.299 RON | 48.477 RON | 24.514 RON |
| Cheltuieli in avans | 647 RON | 647 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 14.258 RON | 183.926 RON | 115.422 RON | 229.435 RON | 110.718 RON | 11.324 RON | 8.629 RON | 12.251 RON | 63.623 RON | 52.016 RON | 21.362 RON | 11.446 RON | 19.589 RON | 52.317 RON | 14.943 RON | 18.071 RON | 16.655 RON | 2.457 RON |
| Capitaluri proprii | 215.557 RON | 172.629 RON | 137.642 RON | 130.917 RON | 200.765 RON | 189.459 RON | 171.285 RON | 163.410 RON | 115.664 RON | 94.209 RON | 121.616 RON | 80.719 RON | 148.716 RON | 107.491 RON | 100.256 RON | 68.143 RON | 33.068 RON | 33.218 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
214 contracte atribuite, in valoare de 1.632.305 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.384.670 lei.
Achizitii directe
205 contracte
1.384.465 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
247.840 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:20).