ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
com. Maxineni, cvartal 8, parcela 154
com. Movila Miresii
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
2 administratori din registru nu au putut fi legați de o identitate, așa că nu apar mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 2.286.970 RON | 98.421 RON | 1.798.838 RON | -386.953 RON | — |
| 2009 | 4.055.768 RON | 167.369 RON | 1.851.929 RON | 148.372 RON | 1.851.215 RON | 150.510 RON | 210 |
| 2008 | 4.157.695 RON | -101.435 RON | 1.417.535 RON | 91.367 RON | 1.306.317 RON | -16.859 RON | 230 |
| Indicator | 2012 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 4.055.768 RON | 4.157.695 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 4.064.697 RON | 4.315.773 RON |
| Cheltuieli totale | — | 3.850.128 RON | 4.384.365 RON |
| Profit brut | 0 RON | 214.569 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | — | 68.592 RON |
| Profit net | 0 RON | 167.369 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | — | 101.435 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 98.421 RON | 148.372 RON | 91.367 RON |
| Active circulante | 1.798.838 RON | 1.851.215 RON | 1.306.317 RON |
| Stocuri | 4.659 RON | 93.796 RON | 101.216 RON |
| Creante | 1.086.054 RON | 1.075.281 RON | 1.011.350 RON |
| Casa si conturi la banci | 708.125 RON | 682.138 RON | 193.751 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.758 RON | 2.852 RON | 2.992 RON |
| Datorii totale | 2.286.970 RON | 1.851.929 RON | 1.417.535 RON |
| Capitaluri proprii | -386.953 RON | 150.510 RON | -16.859 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 210 | 230 |