ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.374 RON | -31.136 RON | 176.486 RON | 47.237 RON | 55.265 RON | -73.984 RON | 0 |
| 2024 | 53.815 RON | -73.245 RON | 169.749 RON | 73.003 RON | 53.898 RON | -42.848 RON | 1 |
| 2023 | 89.122 RON | -13.099 RON | 146.960 RON | 114.610 RON | 62.747 RON | 30.397 RON | 1 |
| 2022 | 70.265 RON | 14.809 RON | 26.281 RON | 11.547 RON | 58.230 RON | 43.496 RON | 1 |
| 2021 | 3.250 RON | 1.727 RON | 10.379 RON | 11.547 RON | 279.519 RON | 280.687 RON | — |
| 2020 | 0 RON | 0 RON | 10.281 RON | 11.547 RON | 277.694 RON | 278.960 RON | — |
| 2019 | — | 0 RON | 10.281 RON | 11.547 RON | 277.694 RON | 278.960 RON | — |
| 2018 | — | 1.709 RON | 10.281 RON | 11.547 RON | 277.694 RON | 278.960 RON | — |
| 2017 | — | -6.435 RON | 9.482 RON | 11.547 RON | 275.186 RON | 277.251 RON | — |
| 2016 | — | -4.034 RON | 9.481 RON | 11.547 RON | 281.171 RON | 283.237 RON | — |
| 2015 | 94.521 RON | -64.029 RON | 5.773 RON | 11.547 RON | 281.497 RON | 287.271 RON | 1 |
| 2014 | 217.449 RON | 76.140 RON | 8.308 RON | 11.547 RON | 348.061 RON | 351.300 RON | 1 |
| 2013 | 208.715 RON | -27.392 RON | 1.232 RON | 11.547 RON | 264.845 RON | 275.160 RON | 3 |
| 2012 | 1.066.021 RON | 279.144 RON | 21.879 RON | 17.178 RON | 307.253 RON | 302.552 RON | 3 |
| 2011 | 317.443 RON | 33.951 RON | 131.952 RON | 53.041 RON | 102.319 RON | 23.408 RON | 3 |
| 2010 | 573.256 RON | 1.361 RON | 147.134 RON | 43.099 RON | 93.492 RON | -10.543 RON | 4 |
| 2009 | 471.226 RON | -21.154 RON | 195.563 RON | 45.976 RON | 87.683 RON | -11.904 RON | 5 |
| 2008 | 283.164 RON | 4.406 RON | 191.055 RON | 53.739 RON | 96.051 RON | 9.423 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 32.374 RON | 53.815 RON | 89.122 RON | 70.265 RON | 3.250 RON | 0 RON | — | — | — | — | 94.521 RON | 217.449 RON | 208.715 RON | 1.066.021 RON | 317.443 RON | 573.256 RON | 471.226 RON | 283.164 RON |
| Venituri totale | 32.374 RON | 63.145 RON | 107.696 RON | 70.281 RON | 3.255 RON | 0 RON | 0 RON | 2.726 RON | 0 RON | 0 RON | 95.176 RON | 220.031 RON | 208.715 RON | 1.066.433 RON | 317.942 RON | 573.735 RON | 471.967 RON | 283.677 RON |
| Cheltuieli totale | 63.510 RON | 135.759 RON | 119.718 RON | 53.927 RON | 1.430 RON | — | — | 1.017 RON | 6.435 RON | 4.034 RON | 156.369 RON | 137.367 RON | 234.809 RON | 733.382 RON | 280.248 RON | 565.924 RON | 488.788 RON | 278.500 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.354 RON | 1.825 RON | 0 RON | 0 RON | 1.709 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 82.664 RON | 0 RON | 333.051 RON | 37.694 RON | 7.811 RON | — | 5.177 RON |
| Pierdere bruta | 31.136 RON | 72.614 RON | 12.022 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.435 RON | 4.034 RON | — | 0 RON | 26.094 RON | 0 RON | 0 RON | — | 16.821 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.809 RON | 1.727 RON | 0 RON | 0 RON | 1.709 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 76.140 RON | 0 RON | 279.144 RON | 33.951 RON | 1.361 RON | — | 4.406 RON |
| Pierdere neta | 31.136 RON | 73.245 RON | 13.099 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.435 RON | 4.034 RON | 64.029 RON | 0 RON | 27.392 RON | 0 RON | 0 RON | — | 21.154 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 47.237 RON | 73.003 RON | 114.610 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 11.547 RON | 17.178 RON | 53.041 RON | 43.099 RON | 45.976 RON | 53.739 RON |
| Active circulante | 55.265 RON | 53.898 RON | 62.747 RON | 58.230 RON | 279.519 RON | 277.694 RON | 277.694 RON | 277.694 RON | 275.186 RON | 281.171 RON | 281.497 RON | 348.061 RON | 264.845 RON | 307.253 RON | 102.319 RON | 93.492 RON | 87.683 RON | 96.051 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 181 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 51.936 RON | 51.773 RON | 56.617 RON | 40.555 RON | 46.977 RON | 216.899 RON | 216.899 RON | 216.899 RON | 216.835 RON | 216.328 RON | 216.284 RON | 275.380 RON | 262.565 RON | 11.854 RON | 92.226 RON | 70.844 RON | 71.801 RON | 84.660 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.329 RON | 2.125 RON | 6.130 RON | 17.675 RON | 232.542 RON | 60.795 RON | 60.795 RON | 60.795 RON | 58.351 RON | 64.843 RON | 65.032 RON | 72.681 RON | 2.280 RON | 295.399 RON | 10.093 RON | 22.648 RON | 15.882 RON | 11.391 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 50.000 RON | 50.688 RON |
| Datorii totale | 176.486 RON | 169.749 RON | 146.960 RON | 26.281 RON | 10.379 RON | 10.281 RON | 10.281 RON | 10.281 RON | 9.482 RON | 9.481 RON | 5.773 RON | 8.308 RON | 1.232 RON | 21.879 RON | 131.952 RON | 147.134 RON | 195.563 RON | 191.055 RON |
| Capitaluri proprii | -73.984 RON | -42.848 RON | 30.397 RON | 43.496 RON | 280.687 RON | 278.960 RON | 278.960 RON | 278.960 RON | 277.251 RON | 283.237 RON | 287.271 RON | 351.300 RON | 275.160 RON | 302.552 RON | 23.408 RON | -10.543 RON | -11.904 RON | 9.423 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
16 contracte atribuite, in valoare de 29.864 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
16 contracte
29.864 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 02:32).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.