| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 5.267 RON | — | 9.171 RON | 3.904 RON | — |
| 2012 | 47.334 RON | 967 RON | 5.267 RON | — | 9.171 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON |
| 3.904 RON |
| — |
| 2011 | 17.498 RON | -632 RON | 38.171 RON | — | 41.108 RON | 2.937 RON | — |
| 2010 | 24.604 RON | 7.514 RON | 30.314 RON | 7.098 RON | 26.785 RON | 3.569 RON | — |
| 2009 | 18.079 RON | 3.108 RON | 27.167 RON | 7.098 RON | 16.124 RON | -3.945 RON | 2 |
| 2008 | 6.491 RON | -7.401 RON | 28.108 RON | 7.098 RON | 13.957 RON | -7.053 RON | 2 |
| 47.334 RON |
| 17.498 RON |
| 24.604 RON |
| 18.079 RON |
| 6.491 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 47.334 RON | 17.573 RON | 24.604 RON | 18.079 RON | 6.491 RON |
| Cheltuieli totale | 0 RON | 46.303 RON | 18.205 RON | 15.440 RON | 13.504 RON | 13.892 RON |
| Profit brut | 0 RON | 1.031 RON | 0 RON | 9.164 RON | 4.575 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 632 RON | — | — | 7.401 RON |
| Profit net | 0 RON | 967 RON | 0 RON | 7.514 RON | 3.108 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 632 RON | — | — | 7.401 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 7.098 RON | 7.098 RON | 7.098 RON |
| Active circulante | 9.171 RON | 9.171 RON | 41.108 RON | 26.785 RON | 16.124 RON | 13.957 RON |
| Stocuri | 1.558 RON | 1.558 RON | 37.655 RON | 24.675 RON | 12.814 RON | 11.110 RON |
| Creante | — | — | 2.362 RON | 2.110 RON | 1.950 RON | 1.961 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.613 RON | 7.613 RON | 1.091 RON | — | 1.360 RON | 886 RON |
| Datorii totale | 5.267 RON | 5.267 RON | 38.171 RON | 30.314 RON | 27.167 RON | 28.108 RON |
| Capitaluri proprii | 3.904 RON | 3.904 RON | 2.937 RON | 3.569 RON | -3.945 RON | -7.053 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 2 | 2 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
comuna Lumina
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator |
| 45% |
| persoană | 5% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.