ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 157.100 RON | 115.897 RON | 2.043 RON | 6.183 RON | 111.997 RON | 116.137 RON | 0 |
| 2024 | 172.135 RON | 116.780 RON | 16.672 RON | 6.183 RON | 127.509 RON | 117.020 RON | — |
| 2023 | 95.548 RON | 74.698 RON | 4.816 RON | 6.183 RON | 104.991 RON | 106.358 RON | — |
| 2022 | — | -414 RON | -1 RON | 6.183 RON | 50.911 RON | 57.095 RON | — |
| 2021 | 65.341 RON | 39.805 RON | 1.021 RON | 6.183 RON | 52.347 RON | 57.509 RON | — |
| 2020 | — | 0 RON | 4.620 RON | 6.183 RON | 16.141 RON | 17.704 RON | — |
| 2019 | — | -1.013 RON | 4.619 RON | 6.183 RON | 16.140 RON | 17.704 RON | — |
| 2018 | 19.197 RON | 8.867 RON | 6.345 RON | 6.183 RON | 18.879 RON | 18.717 RON | 1 |
| 2017 | 12.694 RON | 5.839 RON | 17.641 RON | 6.183 RON | 21.309 RON | 9.851 RON | 1 |
| 2016 | 0 RON | 0 RON | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2015 | 0 RON | 0 RON | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2010 | — | — | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2009 | — | — | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| 2008 | — | -12 RON | 2.827 RON | 6.183 RON | 656 RON | 4.012 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 157.100 RON | 172.135 RON | 95.548 RON | — | 65.341 RON | — | — | 19.197 RON | 12.694 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Venituri totale | 157.116 RON | 172.173 RON | 95.579 RON | 22 RON | 65.350 RON | 0 RON | 0 RON | 19.197 RON | 12.694 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Cheltuieli totale | 19.558 RON | 33.676 RON | 7.433 RON | 435 RON | 23.623 RON | — | 1.013 RON | 9.754 RON | 6.474 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 12 RON |
| Profit brut | 137.558 RON | 138.497 RON | 88.146 RON | 0 RON | 41.727 RON | 0 RON | 0 RON | 9.443 RON | 6.220 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 413 RON | 0 RON | 0 RON | 1.013 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 12 RON |
| Profit net | 115.897 RON | 116.780 RON | 74.698 RON | 0 RON | 39.805 RON | 0 RON | 0 RON | 8.867 RON | 5.839 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 414 RON | 0 RON | 0 RON | 1.013 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 12 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON | 6.183 RON |
| Active circulante | 111.997 RON | 127.509 RON | 104.991 RON | 50.911 RON | 52.347 RON | 16.141 RON | 16.140 RON | 18.879 RON | 21.309 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON | 656 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | 1.191 RON | 1.191 RON | 1.191 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 95.920 RON | 86.955 RON | 63.550 RON | 36.550 RON | 5.019 RON | — | — | — | 15.106 RON | 432 RON | 432 RON | 432 RON | 432 RON | 432 RON | 432 RON | 432 RON | 432 RON | 432 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.077 RON | 40.554 RON | 41.441 RON | 14.361 RON | 47.328 RON | 14.950 RON | 14.949 RON | 17.688 RON | 6.203 RON | 224 RON | 224 RON | 224 RON | 224 RON | 224 RON | 224 RON | 224 RON | 224 RON | 224 RON |
| Datorii totale | 2.043 RON | 16.672 RON | 4.816 RON | -1 RON | 1.021 RON | 4.620 RON | 4.619 RON | 6.345 RON | 17.641 RON | 2.827 RON | 2.827 RON | 2.827 RON | 2.827 RON | 2.827 RON | 2.827 RON | 2.827 RON | 2.827 RON | 2.827 RON |
| Capitaluri proprii | 116.137 RON | 117.020 RON | 106.358 RON | 57.095 RON | 57.509 RON | 17.704 RON | 17.704 RON | 18.717 RON | 9.851 RON | 4.012 RON | 4.012 RON | 4.012 RON | 4.012 RON | 4.012 RON | 4.012 RON | 4.012 RON | 4.012 RON | 4.012 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
21 de contracte atribuite, in valoare de 380.931 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 365.151 lei.
Achizitii directe
20 de contracte
365.131 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
15.800 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:20).