Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 15.854 RON | -29.028 RON | 610.314 RON | 0 RON | 0 RON | -610.314 RON | 2 |
| 2013 | 74.865 RON | -96.249 RON | 608.591 RON | 15.336 RON | 11.968 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| -581.287 RON |
| 2 |
| 2012 | 70.523 RON | -77.224 RON | 564.525 RON | 69.381 RON | 10.107 RON | -485.037 RON | 2 |
| 2011 | 161.238 RON | -107.707 RON | 556.948 RON | 90.251 RON | 58.884 RON | -407.813 RON | 6 |
| 2010 | 92.327 RON | -163.607 RON | 454.056 RON | 108.046 RON | 51.602 RON | -294.408 RON | 5 |
| 2009 | 86.678 RON | -111.819 RON | 311.174 RON | 121.115 RON | 56.414 RON | -130.801 RON | 9 |
| 2008 | — | -19.182 RON | 69.682 RON | 38.998 RON | 11.702 RON | -18.982 RON | 1 |
| 15.854 RON |
| 74.865 RON |
| 70.523 RON |
| 161.238 RON |
| 92.327 RON |
| 86.678 RON |
| — |
| Venituri totale | 21.866 RON | 74.865 RON | 75.212 RON | 162.248 RON | 92.717 RON | 86.678 RON | — |
| Cheltuieli totale | 50.238 RON | 169.005 RON | 152.436 RON | 269.955 RON | 253.099 RON | 197.030 RON | 19.182 RON |
| Pierdere bruta | 28.372 RON | 94.140 RON | 77.224 RON | 107.707 RON | 160.382 RON | 110.352 RON | 19.182 RON |
| Pierdere neta | 29.028 RON | 96.249 RON | 77.224 RON | 107.707 RON | 163.607 RON | 111.819 RON | 19.182 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 15.336 RON | 69.381 RON | 90.251 RON | 108.046 RON | 121.115 RON | 38.998 RON |
| Active circulante | 0 RON | 11.968 RON | 10.107 RON | 58.884 RON | 51.602 RON | 56.414 RON | 11.702 RON |
| Stocuri | 0 RON | 1.228 RON | 1.425 RON | 1.499 RON | 3.411 RON | 16.836 RON | 1.038 RON |
| Creante | 0 RON | 595 RON | 2.740 RON | 37.038 RON | 43.834 RON | 37.676 RON | 9.471 RON |
| Casa si conturi la banci | 0 RON | 10.145 RON | 5.942 RON | 20.347 RON | 4.357 RON | 1.902 RON | 1.193 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 2.844 RON | — |
| Datorii totale | 610.314 RON | 608.591 RON | 564.525 RON | 556.948 RON | 454.056 RON | 311.174 RON | 69.682 RON |
| Capitaluri proprii | -610.314 RON | -581.287 RON | -485.037 RON | -407.813 RON | -294.408 RON | -130.801 RON | -18.982 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 9 | 1 |
comuna Ştefan cel Mare
sector 1
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmăadministrator | — |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.