| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23.386.548 RON | 152.163 RON | 3.404.296 RON | 1.881.618 RON | 10.706.695 RON | 9.184.017 RON | 144 |
| 2024 | 44.427.066 RON | 348.241 RON | 8.694.084 RON | 2.010.628 RON | 15.649.724 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 9.031.854 RON |
| — |
| 2023 | 47.656.770 RON | 485.558 RON | 7.894.351 RON | 1.651.187 RON | 14.739.371 RON | 8.681.463 RON | 183 |
| 2022 | 47.764.382 RON | 1.203.368 RON | 1.438.276 RON | 1.334.674 RON | 8.020.861 RON | 8.191.488 RON | 183 |
| 2021 | 32.556.309 RON | 1.075.849 RON | 3.610.477 RON | 736.960 RON | 9.861.637 RON | 6.988.120 RON | 159 |
| 2020 | 23.740.743 RON | 27.648 RON | 2.747.713 RON | 1.482.615 RON | 7.417.069 RON | 6.151.971 RON | 195 |
| 2019 | 28.349.974 RON | 1.457.522 RON | 2.760.690 RON | 1.997.948 RON | 6.887.065 RON | 6.124.323 RON | 192 |
| 2018 | 23.654.722 RON | 768.851 RON | 2.192.729 RON | 2.294.124 RON | 4.565.407 RON | 4.666.802 RON | 166 |
| 2017 | 24.595.554 RON | 793.228 RON | 3.786.401 RON | 2.802.772 RON | 4.881.580 RON | 3.897.951 RON | 130 |
| 2016 | 22.270.754 RON | 910.650 RON | 3.375.980 RON | 2.887.386 RON | 3.552.835 RON | 3.104.723 RON | 130 |
| 2015 | 16.885.739 RON | 191.777 RON | 2.120.268 RON | 2.174.263 RON | 2.111.329 RON | 2.194.073 RON | 112 |
| 2014 | 15.758.114 RON | 763.395 RON | 2.234.091 RON | 2.592.699 RON | 1.643.688 RON | 2.002.296 RON | 127 |
| 2013 | 14.452.079 RON | -275.906 RON | 4.362.718 RON | 2.722.032 RON | 2.801.519 RON | 1.238.901 RON | 102 |
| 2012 | 18.935.742 RON | 251.349 RON | 9.529.838 RON | 2.498.454 RON | 8.543.377 RON | 1.514.807 RON | 92 |
| 2011 | 17.186.309 RON | 644.851 RON | 7.990.858 RON | 2.539.885 RON | 6.711.375 RON | 1.263.458 RON | 87 |
| 2010 | 14.072.419 RON | 1.305.040 RON | 5.071.553 RON | 2.751.632 RON | 2.931.822 RON | 618.607 RON | 75 |
| 2009 | 5.893.600 RON | -503.133 RON | 5.163.409 RON | 2.629.114 RON | 1.819.189 RON | -707.286 RON | 55 |
| 2008 | 313.114 RON | -213.242 RON | 1.254.857 RON | 764.933 RON | 317.293 RON | -173.404 RON | 9 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 23.386.548 RON | 44.427.066 RON | 47.656.770 RON | 47.764.382 RON | 32.556.309 RON | 23.740.743 RON | 28.349.974 RON | 23.654.722 RON | 24.595.554 RON | 22.270.754 RON | 16.885.739 RON | 15.758.114 RON | 14.452.079 RON | 18.935.742 RON | 17.186.309 RON | 14.072.419 RON | 5.893.600 RON | 313.114 RON |
| Venituri totale | 23.689.137 RON | 46.457.500 RON | 47.761.186 RON | 48.044.825 RON | 35.248.628 RON | 25.430.084 RON | 28.519.316 RON | 23.734.438 RON | 25.099.963 RON | 23.070.646 RON | 17.072.041 RON | 16.120.116 RON | 15.835.260 RON | 19.777.417 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 23.481.447 RON | 46.017.278 RON | 47.159.137 RON | 46.624.368 RON | 33.956.371 RON | 25.385.710 RON | 26.770.863 RON | 22.813.229 RON | 24.146.148 RON | 21.980.587 RON | 16.835.195 RON | 15.251.569 RON | 16.111.166 RON | 19.471.881 RON | ||||
| Profit brut | 207.690 RON | 440.222 RON | 602.049 RON | 1.420.457 RON | 1.292.257 RON | 44.374 RON | 1.748.453 RON | 921.209 RON | 953.815 RON | 1.090.059 RON | 236.846 RON | 868.547 RON | 0 RON | 305.536 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 275.906 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 152.163 RON | 348.241 RON | 485.558 RON | 1.203.368 RON | 1.075.849 RON | 27.648 RON | 1.457.522 RON | 768.851 RON | 793.228 RON | 910.650 RON | 191.777 RON | 763.395 RON | 0 RON | 251.349 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 275.906 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 1.881.618 RON | 2.010.628 RON | 1.651.187 RON | 1.334.674 RON | 736.960 RON | 1.482.615 RON | 1.997.948 RON | 2.294.124 RON | 2.802.772 RON | 2.887.386 RON | 2.174.263 RON | 2.592.699 RON | 2.722.032 RON | 2.498.454 RON | ||||
| Active circulante | 10.706.695 RON | 15.649.724 RON | 14.739.371 RON | 8.020.861 RON | 9.861.637 RON | 7.417.069 RON | 6.887.065 RON | 4.565.407 RON | 4.881.580 RON | 3.552.835 RON | 2.111.329 RON | 1.643.688 RON | 2.801.519 RON | 8.543.377 RON | ||||
| Stocuri | 6.537.583 RON | 6.216.934 RON | 8.397.568 RON | 4.504.254 RON | 7.323.312 RON | 6.386.912 RON | 5.004.944 RON | 2.536.900 RON | 2.510.960 RON | 1.808.344 RON | 1.188.448 RON | 1.022.515 RON | 1.081.849 RON | 2.336.581 RON | ||||
| Creante | 2.755.001 RON | 8.222.945 RON | 4.529.072 RON | 2.612.435 RON | 470.876 RON | 651.931 RON | 513.115 RON | 1.443.278 RON | 2.370.090 RON | 1.243.258 RON | 163.295 RON | 132.377 RON | 1.260.957 RON | 5.961.722 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 1.414.111 RON | 1.209.845 RON | 1.812.731 RON | 904.172 RON | 2.067.449 RON | 378.226 RON | 1.369.006 RON | 585.229 RON | 530 RON | 501.233 RON | 759.586 RON | 488.796 RON | 458.713 RON | 245.074 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 65.586 RON | 185.256 RON | 274.229 RON | — | — | — | — | 0 RON | 40.482 RON | 28.749 RON | — | 78.068 RON | 2.814 RON | ||||
| Datorii totale | 3.404.296 RON | 8.694.084 RON | 7.894.351 RON | 1.438.276 RON | 3.610.477 RON | 2.747.713 RON | 2.760.690 RON | 2.192.729 RON | 3.786.401 RON | 3.375.980 RON | 2.120.268 RON | 2.234.091 RON | 4.362.718 RON | 9.529.838 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 9.184.017 RON | 9.031.854 RON | 8.681.463 RON | 8.191.488 RON | 6.988.120 RON | 6.151.971 RON | 6.124.323 RON | 4.666.802 RON | 3.897.951 RON | 3.104.723 RON | 2.194.073 RON | 2.002.296 RON | 1.238.901 RON | 1.514.807 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | 16.649 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 144 | — | 183 | 183 | 159 | 195 | 192 | 166 | 130 | 130 | 112 | 127 | 102 | 92 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 17.829.235 RON |
| 14.761.569 RON |
| 5.968.137 RON |
| 320.546 RON |
| 17.057.648 RON |
| 13.387.592 RON |
| 6.468.403 RON |
| 533.788 RON |
| 771.587 RON |
| 1.373.977 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 500.266 RON |
| 213.242 RON |
| 644.851 RON |
| 1.305.040 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 503.133 RON |
| 213.242 RON |
| 2.539.885 RON |
| 2.751.632 RON |
| 2.629.114 RON |
| 764.933 RON |
| 6.711.375 RON |
| 2.931.822 RON |
| 1.819.189 RON |
| 317.293 RON |
| 2.237.387 RON |
| 923.263 RON |
| 756.406 RON |
| — |
| 3.947.715 RON |
| 1.890.099 RON |
| 1.056.742 RON |
| 283.558 RON |
| 526.273 RON |
| 118.460 RON |
| 6.041 RON |
| 33.735 RON |
| 3.056 RON |
| 6.706 RON |
| 7.820 RON |
| -773 RON |
| 7.990.858 RON |
| 5.071.553 RON |
| 5.163.409 RON |
| 1.254.857 RON |
| 1.263.458 RON |
| 618.607 RON |
| -707.286 RON |
| -173.404 RON |
| 16.649 RON |
| 16.649 RON |
| 16.649 RON |
| 16.649 RON |
| 87 |
| 75 |
| 55 |
| 9 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
hala producţie „Decayeux STR“-2 parţial
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 99% |
| firmă | 1% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.