ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 61.962 RON | 47.726 RON | 5.592 RON | 0 RON | 62.227 RON | 56.635 RON | 0 |
| 2024 | 58.429 RON | 44.692 RON | 4.728 RON | — | 57.706 RON | 52.978 RON | — |
| 2022 | 18.268 RON | 9.051 RON | 3.241 RON | — | 21.131 RON | 17.890 RON | — |
| 2021 | 10.966 RON | -8.020 RON | 181 RON | 0 RON | 9.020 RON | 8.839 RON | — |
| 2020 | 15.896 RON | 14.793 RON | 223 RON | 2.779 RON | 24.304 RON | 26.860 RON | — |
| 2019 | — | -672 RON | 54 RON | 2.779 RON | 9.342 RON | 12.067 RON | — |
| 2018 | 3.600 RON | -365 RON | 54 RON | 2.779 RON | 10.014 RON | 12.739 RON | — |
| 2017 | 2.000 RON | 1.205 RON | 230 RON | 2.779 RON | 10.555 RON | 13.104 RON | — |
| 2016 | 3.073 RON | 683 RON | 130 RON | 2.779 RON | 9.250 RON | 11.899 RON | — |
| 2015 | 7.907 RON | 2.488 RON | 474 RON | 2.779 RON | 8.911 RON | 11.216 RON | — |
| 2014 | 1.000 RON | -1.732 RON | 0 RON | 2.779 RON | 5.949 RON | 8.728 RON | — |
| 2013 | 1.566 RON | -13.373 RON | 0 RON | 2.779 RON | 7.681 RON | 10.460 RON | — |
| 2012 | 55.507 RON | 10.529 RON | 21.294 RON | 2.779 RON | 42.348 RON | 23.833 RON | — |
| 2011 | 24.626 RON | 11.886 RON | 8.705 RON | 1.466 RON | 20.543 RON | 13.304 RON | — |
| 2010 | 2.494 RON | -7.778 RON | 10.223 RON | 2.799 RON | 8.842 RON | 1.418 RON | — |
| 2009 | 9.200 RON | 2.253 RON | 1.039 RON | 2.799 RON | 7.436 RON | 9.196 RON | — |
| 2008 | 21.728 RON | 5.308 RON | 746 RON | 2.799 RON | 4.890 RON | 6.943 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 61.962 RON | 58.429 RON | 18.268 RON | 10.966 RON | 15.896 RON | — | 3.600 RON | 2.000 RON | 3.073 RON | 7.907 RON | 1.000 RON | 1.566 RON | 55.507 RON | 24.626 RON | 2.494 RON | 9.200 RON | 21.728 RON |
| Venituri totale | 62.001 RON | 58.429 RON | 18.268 RON | 10.967 RON | 15.896 RON | 0 RON | 3.601 RON | 2.000 RON | 3.077 RON | 7.924 RON | 1.017 RON | 1.589 RON | 55.507 RON | 24.626 RON | 2.494 RON | 9.200 RON | 21.733 RON |
| Cheltuieli totale | 5.184 RON | 5.224 RON | 8.669 RON | 18.658 RON | 626 RON | 672 RON | 3.858 RON | 565 RON | 2.264 RON | 4.962 RON | 2.749 RON | 14.962 RON | 42.972 RON | 10.420 RON | 8.622 RON | 5.406 RON | 15.414 RON |
| Profit brut | 56.817 RON | 53.205 RON | 9.599 RON | 0 RON | 15.270 RON | 0 RON | 0 RON | 1.435 RON | 813 RON | 2.962 RON | 0 RON | 0 RON | 12.535 RON | 14.206 RON | — | 3.794 RON | 6.319 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.691 RON | 0 RON | 672 RON | 257 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.732 RON | 13.373 RON | 0 RON | 0 RON | 6.128 RON | — | — |
| Profit net | 47.726 RON | 44.692 RON | 9.051 RON | 0 RON | 14.793 RON | 0 RON | 0 RON | 1.205 RON | 683 RON | 2.488 RON | 0 RON | 0 RON | 10.529 RON | 11.886 RON | — | 2.253 RON | 5.308 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.020 RON | 0 RON | 672 RON | 365 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.732 RON | 13.373 RON | 0 RON | 0 RON | 7.778 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 0 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 2.779 RON | 1.466 RON | 2.799 RON | 2.799 RON | 2.799 RON |
| Active circulante | 62.227 RON | 57.706 RON | 21.131 RON | 9.020 RON | 24.304 RON | 9.342 RON | 10.014 RON | 10.555 RON | 9.250 RON | 8.911 RON | 5.949 RON | 7.681 RON | 42.348 RON | 20.543 RON | 8.842 RON | 7.436 RON | 4.890 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 3.661 RON | 3.661 RON | — | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | — | — | — |
| Creante | 1.500 RON | — | 1.500 RON | 0 RON | 10.000 RON | — | — | — | — | 5.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 10.306 RON | 9.577 RON | 6.348 RON | 6.348 RON | 4.348 RON |
| Casa si conturi la banci | 60.727 RON | 57.706 RON | 19.631 RON | 9.020 RON | — | — | 10.014 RON | 6.894 RON | 5.589 RON | 3.911 RON | 4.549 RON | 6.281 RON | 31.642 RON | 10.966 RON | 2.494 RON | 1.088 RON | 542 RON |
| Datorii totale | 5.592 RON | 4.728 RON | 3.241 RON | 181 RON | 223 RON | 54 RON | 54 RON | 230 RON | 130 RON | 474 RON | 0 RON | 0 RON | 21.294 RON | 8.705 RON | 10.223 RON | 1.039 RON | 746 RON |
| Capitaluri proprii | 56.635 RON | 52.978 RON | 17.890 RON | 8.839 RON | 26.860 RON | 12.067 RON | 12.739 RON | 13.104 RON | 11.899 RON | 11.216 RON | 8.728 RON | 10.460 RON | 23.833 RON | 13.304 RON | 1.418 RON | 9.196 RON | 6.943 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
9 contracte atribuite, in valoare de 113.400 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 113.409 lei.
Achizitii directe
9 contracte
113.400 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.235.354 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 04:17).