ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99,98% |
| persoană | 0,02% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.298.847 RON | 76.603 RON | 1.124.593 RON | 704.904 RON | 719.829 RON | 285.842 RON | 3 |
| 2024 | 2.093.625 RON | -145.232 RON | 1.115.768 RON | 803.761 RON | 820.470 RON | 487.016 RON | 4 |
| 2023 | 5.108.041 RON | 94.937 RON | 1.142.406 RON | 921.979 RON | 881.270 RON | 632.249 RON | 4 |
| 2022 | 2.615.464 RON | 13.162 RON | 1.218.131 RON | 782.169 RON | 971.603 RON | 535.641 RON | 4 |
| 2021 | 3.021.546 RON | 101.102 RON | 1.600.762 RON | 776.490 RON | 1.346.750 RON | 522.478 RON | 4 |
| 2020 | 3.328.940 RON | 249.385 RON | 1.359.475 RON | 621.513 RON | 1.159.338 RON | 421.376 RON | 4 |
| 2019 | 2.824.388 RON | 7.427 RON | 1.459.569 RON | 630.719 RON | 936.807 RON | 171.992 RON | 4 |
| 2018 | 2.467.393 RON | 21.193 RON | 1.460.340 RON | 573.272 RON | 985.558 RON | 164.565 RON | 5 |
| 2017 | 2.083.522 RON | 19.252 RON | 1.296.987 RON | 537.665 RON | 838.713 RON | 143.372 RON | 5 |
| 2016 | 2.172.683 RON | 19.722 RON | 1.204.393 RON | 443.203 RON | 827.984 RON | 124.120 RON | 4 |
| 2015 | 2.082.939 RON | 17.876 RON | 667.647 RON | 193.844 RON | 900.875 RON | 484.398 RON | 5 |
| 2014 | 3.188.374 RON | 402.734 RON | 645.021 RON | 218.283 RON | 841.865 RON | 466.522 RON | 5 |
| 2013 | 1.466.551 RON | 218 RON | 1.076.246 RON | 149.313 RON | 931.155 RON | 63.788 RON | 6 |
| 2012 | 1.464.845 RON | 371 RON | 527.054 RON | 128.855 RON | 461.768 RON | 63.569 RON | 6 |
| 2011 | 1.351.166 RON | 107 RON | 471.165 RON | 70.489 RON | 452.004 RON | 63.198 RON | 5 |
| 2010 | 1.355.850 RON | 315 RON | 371.489 RON | 97.642 RON | 304.532 RON | 63.091 RON | 5 |
| 2009 | 1.709.216 RON | 496 RON | 361.006 RON | 116.296 RON | 274.169 RON | 62.776 RON | 6 |
| 2008 | 1.369.559 RON | 685 RON | 350.773 RON | 154.157 RON | 168.081 RON | 1.780 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.298.847 RON | 2.093.625 RON | 5.108.041 RON | 2.615.464 RON | 3.021.546 RON | 3.328.940 RON | 2.824.388 RON | 2.467.393 RON | 2.083.522 RON | 2.172.683 RON | 2.082.939 RON | 3.188.374 RON | 1.466.551 RON | 1.464.845 RON | 1.351.166 RON | 1.355.850 RON | 1.709.216 RON | 1.369.559 RON |
| Venituri totale | 3.320.919 RON | 2.154.235 RON | 5.150.715 RON | 2.661.638 RON | 3.027.810 RON | 3.350.958 RON | 2.910.868 RON | 2.535.435 RON | 2.156.970 RON | 2.360.934 RON | 2.106.037 RON | 3.223.420 RON | 1.479.986 RON | 1.485.216 RON | 1.377.590 RON | 1.373.087 RON | 1.730.013 RON | 1.388.947 RON |
| Cheltuieli totale | 3.239.635 RON | 2.299.467 RON | 5.035.964 RON | 2.646.424 RON | 2.912.761 RON | 3.061.536 RON | 2.903.441 RON | 2.508.867 RON | 2.133.663 RON | 2.337.531 RON | 2.084.587 RON | 2.752.078 RON | 1.478.849 RON | 1.484.184 RON | 1.377.050 RON | 1.366.322 RON | 1.723.138 RON | 1.388.099 RON |
| Profit brut | 81.284 RON | 0 RON | 114.751 RON | 15.214 RON | 115.049 RON | 289.422 RON | 7.427 RON | 26.568 RON | 23.307 RON | 23.403 RON | 21.450 RON | 471.342 RON | 1.137 RON | 1.032 RON | 540 RON | 6.765 RON | 6.875 RON | 848 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 145.232 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 76.603 RON | 0 RON | 94.937 RON | 13.162 RON | 101.102 RON | 249.385 RON | 7.427 RON | 21.193 RON | 19.252 RON | 19.722 RON | 17.876 RON | 402.734 RON | 218 RON | 371 RON | 107 RON | 315 RON | 496 RON | 685 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 145.232 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 704.904 RON | 803.761 RON | 921.979 RON | 782.169 RON | 776.490 RON | 621.513 RON | 630.719 RON | 573.272 RON | 537.665 RON | 443.203 RON | 193.844 RON | 218.283 RON | 149.313 RON | 128.855 RON | 70.489 RON | 97.642 RON | 116.296 RON | 154.157 RON |
| Active circulante | 719.829 RON | 820.470 RON | 881.270 RON | 971.603 RON | 1.346.750 RON | 1.159.338 RON | 936.807 RON | 985.558 RON | 838.713 RON | 827.984 RON | 900.875 RON | 841.865 RON | 931.155 RON | 461.768 RON | 452.004 RON | 304.532 RON | 274.169 RON | 168.081 RON |
| Stocuri | 399.975 RON | 673.393 RON | 664.077 RON | 804.843 RON | 1.015.003 RON | 616.708 RON | 726.769 RON | 798.777 RON | 546.050 RON | 376.303 RON | 635.664 RON | 560.900 RON | 738.893 RON | 333.297 RON | 284.833 RON | 209.949 RON | 143.109 RON | 128.678 RON |
| Creante | 301.860 RON | 133.060 RON | 168.339 RON | 164.462 RON | 130.782 RON | 182.939 RON | 204.750 RON | 176.772 RON | 192.932 RON | 188.488 RON | 200.040 RON | 125.294 RON | 161.859 RON | 89.945 RON | 96.718 RON | 43.298 RON | 38.878 RON | 37.322 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.994 RON | 14.017 RON | 48.854 RON | 2.298 RON | 200.965 RON | 359.691 RON | 5.288 RON | 10.009 RON | 99.731 RON | 263.193 RON | 65.171 RON | 155.671 RON | 30.403 RON | 38.526 RON | 70.453 RON | 51.285 RON | 92.182 RON | 2.081 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | — | — | 64.035 RON | 66.075 RON | 63.981 RON | 57.326 RON | 57.326 RON | 51.395 RON | 59.566 RON | — | 11.870 RON | 32.406 RON | 33.317 RON | 30.315 RON |
| Datorii totale | 1.124.593 RON | 1.115.768 RON | 1.142.406 RON | 1.218.131 RON | 1.600.762 RON | 1.359.475 RON | 1.459.569 RON | 1.460.340 RON | 1.296.987 RON | 1.204.393 RON | 667.647 RON | 645.021 RON | 1.076.246 RON | 527.054 RON | 471.165 RON | 371.489 RON | 361.006 RON | 350.773 RON |
| Venituri in avans | 14.298 RON | 21.447 RON | 28.594 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 285.842 RON | 487.016 RON | 632.249 RON | 535.641 RON | 522.478 RON | 421.376 RON | 171.992 RON | 164.565 RON | 143.372 RON | 124.120 RON | 484.398 RON | 466.522 RON | 63.788 RON | 63.569 RON | 63.198 RON | 63.091 RON | 62.776 RON | 1.780 RON |
| Capital subscris varsat | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | — | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 60.700 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
42 de contracte atribuite, in valoare de 171.128 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 170.702 lei.
Achizitii directe
41 de contracte
170.661 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
467 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 14:12).