ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite cererea de emitere a ordonanţei de plată. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 10218,90 lei, reprezentând debit principal, în termen de 30 de zile de la comunicarea prezentei ordonanţe. Obligă debitoarea la plata către creditoare a penalităţilor de întârziere, în cuantum de 0,05% pe zi de întârziere, ce vor fi calculate de la scadenţa fiecărei facturi fiscale până la data achitării debitului. Obligă debitoarea la plata către creditoare a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de cerere în anulare în termen de 10 zile de la comunicare. Cererea în anulare se va depune la Judecătoria Sectorului 6. Executorie. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei azi, 29.11.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 352.479 RON | 5.938 RON | 1.260.775 RON | 595.734 RON | 722.542 RON | 57.501 RON | 10 |
| 2021 | 527.263 RON | 6.508 RON | 1.015.268 RON | 259.466 RON | 807.366 RON | 51.564 RON | 8 |
| 2020 | 420.595 RON | 21.228 RON | 706.291 RON | 120.159 RON | 652.416 RON | 66.284 RON | 4 |
| 2019 | 148.832 RON | 5.267 RON | 596.065 RON | 149.417 RON | 496.971 RON | 50.323 RON | 4 |
| 2018 | 36.217 RON | 8.207 RON | 111.377 RON | 138.060 RON | 18.373 RON | 45.056 RON | — |
| 2017 | 39.794 RON | 20.644 RON | 145.006 RON | 157.952 RON | 23.903 RON | 36.849 RON | 1 |
| 2016 | 40.190 RON | 26.609 RON | 25.040 RON | 35.925 RON | 5.320 RON | 16.205 RON | — |
| 2015 | 45.588 RON | 12.917 RON | 10.460 RON | 11.775 RON | 1.197 RON | 2.512 RON | 2 |
| 2014 | 43.332 RON | -7.067 RON | 16.840 RON | 1.182 RON | 5.254 RON | -10.404 RON | — |
| 2013 | 52.040 RON | -7.658 RON | 18.781 RON | 2.366 RON | 13.078 RON | -3.337 RON | 0 |
| 2012 | 66.447 RON | -2.923 RON | 10.899 RON | 2.366 RON | 12.854 RON | 4.321 RON | 0 |
| 2011 | 87.695 RON | -5.935 RON | 10.179 RON | 2.366 RON | 14.994 RON | 7.181 RON | — |
| 2010 | 83.225 RON | 133 RON | 3.217 RON | 2.366 RON | 12.014 RON | 11.163 RON | — |
| 2009 | 63.625 RON | 5.369 RON | 4.711 RON | — | 15.741 RON | 11.030 RON | — |
| 2008 | 56.238 RON | 6.148 RON | 10.121 RON | — | 15.782 RON | 5.661 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 352.479 RON | 527.263 RON | 420.595 RON | 148.832 RON | 36.217 RON | 39.794 RON | 40.190 RON | 45.588 RON | 43.332 RON | 52.040 RON | 66.447 RON | 87.695 RON | 83.225 RON | 63.625 RON | 56.238 RON |
| Venituri totale | 747.565 RON | 631.407 RON | 420.595 RON | 148.832 RON | 36.239 RON | 39.794 RON | 40.190 RON | 45.588 RON | 43.333 RON | 52.041 RON | 66.447 RON | 87.699 RON | 83.227 RON | 63.626 RON | 56.242 RON |
| Cheltuieli totale | 734.151 RON | 618.143 RON | 398.116 RON | 142.596 RON | 27.053 RON | 18.046 RON | 12.940 RON | 31.303 RON | 49.026 RON | 58.132 RON | 69.104 RON | 90.861 RON | 77.916 RON | 55.390 RON | 48.002 RON |
| Profit brut | 13.414 RON | 13.264 RON | 22.479 RON | 6.236 RON | 9.186 RON | 21.748 RON | 27.250 RON | 14.285 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.311 RON | 8.236 RON | 8.240 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.693 RON | 6.091 RON | 2.657 RON | 3.162 RON | — | — | — |
| Profit net | 5.938 RON | 6.508 RON | 21.228 RON | 5.267 RON | 8.207 RON | 20.644 RON | 26.609 RON | 12.917 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 133 RON | 5.369 RON | 6.148 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.067 RON | 7.658 RON | 2.923 RON | 5.935 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 595.734 RON | 259.466 RON | 120.159 RON | 149.417 RON | 138.060 RON | 157.952 RON | 35.925 RON | 11.775 RON | 1.182 RON | 2.366 RON | 2.366 RON | 2.366 RON | 2.366 RON | — | — |
| Active circulante | 722.542 RON | 807.366 RON | 652.416 RON | 496.971 RON | 18.373 RON | 23.903 RON | 5.320 RON | 1.197 RON | 5.254 RON | 13.078 RON | 12.854 RON | 14.994 RON | 12.014 RON | 15.741 RON | 15.782 RON |
| Stocuri | 647.033 RON | 750.819 RON | 584.598 RON | 434.856 RON | — | — | — | — | — | 9.977 RON | 8.000 RON | — | — | — | — |
| Creante | 70.189 RON | 10.941 RON | 13.838 RON | 15.139 RON | 16.299 RON | 21.881 RON | 2.726 RON | 905 RON | 573 RON | 2.017 RON | 4.108 RON | 2.482 RON | 135 RON | 135 RON | 14.559 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.320 RON | 45.606 RON | 53.980 RON | 46.976 RON | 2.074 RON | 2.022 RON | 2.594 RON | 292 RON | 4.681 RON | 1.084 RON | 746 RON | 12.512 RON | 11.879 RON | — | 1.223 RON |
| Datorii totale | 1.260.775 RON | 1.015.268 RON | 706.291 RON | 596.065 RON | 111.377 RON | 145.006 RON | 25.040 RON | 10.460 RON | 16.840 RON | 18.781 RON | 10.899 RON | 10.179 RON | 3.217 RON | 4.711 RON | 10.121 RON |
| Capitaluri proprii | 57.501 RON | 51.564 RON | 66.284 RON | 50.323 RON | 45.056 RON | 36.849 RON | 16.205 RON | 2.512 RON | -10.404 RON | -3.337 RON | 4.321 RON | 7.181 RON | 11.163 RON | 11.030 RON | 5.661 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 8 | 4 | 4 | — | 1 | — | 2 | — | 0 | 0 | — | — | — | — |
1 contract atribuit, in valoare de 336 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
336 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 19:53).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.