ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 149.868 RON | 14.986 RON | 29.140 RON | 2.053 RON | 39.244 RON | 12.157 RON | 0 |
| 2024 | 221.624 RON | -3.180 RON | 25.295 RON | 2.613 RON | 19.853 RON | -2.829 RON | — |
| 2023 | 150 RON | 460 RON | 18.131 RON | — | 18.482 RON | 351 RON | — |
| 2022 | 173.166 RON | 78.461 RON | 12.248 RON | — | 12.139 RON | -109 RON | — |
| 2021 | 172.779 RON | -3.008 RON | 161.122 RON | — | 82.552 RON | -78.570 RON | 1 |
| 2020 | 160.574 RON | -40.284 RON | 188.941 RON | — | 118.316 RON | -70.625 RON | 3 |
| 2019 | 126.186 RON | 21.355 RON | 125.864 RON | — | 95.523 RON | -30.341 RON | 1 |
| 2018 | 184.296 RON | -36.599 RON | 127.080 RON | — | 75.383 RON | -51.697 RON | 3 |
| 2017 | 258.908 RON | 38.517 RON | 117.819 RON | 0 RON | 102.721 RON | -15.098 RON | 3 |
| 2016 | 94.400 RON | -36.330 RON | 103.940 RON | 0 RON | 50.326 RON | -53.614 RON | 3 |
| 2015 | 76.610 RON | -34.033 RON | 94.927 RON | 0 RON | 77.642 RON | -17.285 RON | 3 |
| 2014 | 99.521 RON | -36.274 RON | 72.342 RON | 0 RON | 89.090 RON | 16.748 RON | 3 |
| 2013 | 255.389 RON | 23.405 RON | 21.443 RON | 0 RON | 74.465 RON | 53.022 RON | 1 |
| 2012 | 102.099 RON | -3.276 RON | 51.886 RON | 0 RON | 81.503 RON | 29.617 RON | 1 |
| 2011 | 238.749 RON | 30.553 RON | 21.848 RON | — | 54.742 RON | 32.894 RON | 1 |
| 2010 | 103.258 RON | -6.898 RON | 99.246 RON | 1.100 RON | 100.486 RON | 2.340 RON | — |
| 2009 | 96.753 RON | 6.981 RON | 5.047 RON | 2.168 RON | 12.117 RON | 9.238 RON | — |
| 2008 | 41.941 RON | 1.897 RON | 53.592 RON | 3.236 RON | 52.613 RON | 2.257 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 149.868 RON | 221.624 RON | 150 RON | 173.166 RON | 172.779 RON | 160.574 RON | 126.186 RON | 184.296 RON | 258.908 RON | 94.400 RON | 76.610 RON | 99.521 RON | 255.389 RON | 102.099 RON | 238.749 RON | 103.258 RON | 96.753 RON | 41.941 RON |
| Venituri totale | 149.970 RON | 221.624 RON | 1.150 RON | 204.338 RON | 172.782 RON | 160.580 RON | 126.193 RON | 184.309 RON | 258.913 RON | 94.402 RON | 76.628 RON | 99.546 RON | 255.396 RON | 102.107 RON | 238.752 RON | 103.473 RON | 97.024 RON | 41.943 RON |
| Cheltuieli totale | 131.397 RON | 224.480 RON | 602 RON | 119.869 RON | 170.857 RON | 199.255 RON | 101.335 RON | 219.064 RON | 217.440 RON | 129.191 RON | 108.362 RON | 132.834 RON | 224.523 RON | 105.383 RON | 202.261 RON | 106.616 RON | 88.107 RON | 39.685 RON |
| Profit brut | 18.573 RON | 0 RON | 548 RON | 84.469 RON | 1.925 RON | 0 RON | 24.858 RON | 0 RON | 41.473 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.873 RON | 0 RON | 36.491 RON | — | 8.917 RON | 2.258 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 2.856 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 38.675 RON | 0 RON | 34.755 RON | 0 RON | 34.789 RON | — | 33.288 RON | 0 RON | 3.276 RON | 0 RON | 3.143 RON | — | — |
| Profit net | 14.986 RON | 0 RON | 460 RON | 78.461 RON | 0 RON | 0 RON | 21.355 RON | 0 RON | 38.517 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.405 RON | 0 RON | 30.553 RON | — | 6.981 RON | 1.897 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 3.180 RON | 0 RON | 0 RON | 3.008 RON | 40.284 RON | 0 RON | 36.599 RON | 0 RON | 36.330 RON | 34.033 RON | 36.274 RON | 0 RON | 3.276 RON | 0 RON | 6.898 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 2.053 RON | 2.613 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.100 RON | 2.168 RON | 3.236 RON |
| Active circulante | 39.244 RON | 19.853 RON | 18.482 RON | 12.139 RON | 82.552 RON | 118.316 RON | 95.523 RON | 75.383 RON | 102.721 RON | 50.326 RON | 77.642 RON | 89.090 RON | 74.465 RON | 81.503 RON | 54.742 RON | 100.486 RON | 12.117 RON | 52.613 RON |
| Stocuri | 8.163 RON | 1.417 RON | 1.210 RON | 1.210 RON | 65.932 RON | 70.615 RON | 55.064 RON | 21.642 RON | 44.333 RON | 37.153 RON | 48.880 RON | 41.395 RON | 23.784 RON | 52.832 RON | 10.024 RON | 67.378 RON | 7.724 RON | 44.016 RON |
| Creante | 6.790 RON | 6.149 RON | 5.300 RON | 5.300 RON | 5.300 RON | 8.180 RON | 6.568 RON | 15.469 RON | 8.480 RON | 7.290 RON | 19.607 RON | 38.445 RON | 27.634 RON | 8.609 RON | 434 RON | 21.022 RON | 750 RON | 7.803 RON |
| Casa si conturi la banci | 24.291 RON | 12.287 RON | 11.972 RON | 5.629 RON | 11.320 RON | 39.521 RON | 33.891 RON | 38.272 RON | 49.908 RON | 5.883 RON | 9.155 RON | 9.250 RON | 23.047 RON | 20.062 RON | 44.284 RON | 12.086 RON | 3.643 RON | 794 RON |
| Datorii totale | 29.140 RON | 25.295 RON | 18.131 RON | 12.248 RON | 161.122 RON | 188.941 RON | 125.864 RON | 127.080 RON | 117.819 RON | 103.940 RON | 94.927 RON | 72.342 RON | 21.443 RON | 51.886 RON | 21.848 RON | 99.246 RON | 5.047 RON | 53.592 RON |
| Capitaluri proprii | 12.157 RON | -2.829 RON | 351 RON | -109 RON | -78.570 RON | -70.625 RON | -30.341 RON | -51.697 RON | -15.098 RON | -53.614 RON | -17.285 RON | 16.748 RON | 53.022 RON | 29.617 RON | 32.894 RON | 2.340 RON | 9.238 RON | 2.257 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 1 | 3 | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
49 de contracte atribuite, in valoare de 389.368 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 383.282 lei.
Achizitii directe
48 de contracte
383.234 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
6.134 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 21:36).