CINNAMON BAKE & ROLL SRL
- GREENHOUSE IMOBILIARE S.R.L.documentat pana in 2009
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2024
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sector 1, în incinta Băneasa Shopping City, unitatea numărul R.F.D. 1, parter · sector 1, în incinta Baneasa Shopping City, unitatea numărul R. LM 1, parter
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 0,07% |
| firmă | 33,38% |
| firmă | 33,38% |
| firmă | 16,58% |
| firmă | 16,58% |
| 5 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | 1.502.061 RON | 706.387 RON | — | 1.779 RON | -704.608 RON | 1 |
| 2022 | 1.358.870 RON | -414.212 RON | 2.720.507 RON | 175.409 RON | 324.860 RON | -2.206.670 RON | 4 |
| 2021 | 2.037.624 RON | -270.766 RON | 3.366.432 RON | 300.168 RON | 594.475 RON | -2.452.458 RON | 15 |
| 2020 | 902.719 RON | -290.244 RON | 3.402.709 RON | 340.705 RON | 862.151 RON | -2.181.692 RON | 12 |
| 2019 | 1.961.294 RON | 192.879 RON | 3.143.558 RON | 322.777 RON | 911.862 RON | -1.891.448 RON | 10 |
| 2018 | 3.084.173 RON | 1.144.959 RON | 3.312.159 RON | 158.417 RON | 1.099.039 RON | -2.084.327 RON | — |
| 2017 | 2.948.530 RON | 523.280 RON | 4.054.745 RON | 170 RON | 859.952 RON | -3.229.286 RON | 18 |
| 2016 | 2.701.266 RON | 354.103 RON | 4.492.822 RON | 22.249 RON | 754.973 RON | -3.752.566 RON | 21 |
| 2015 | 2.135.401 RON | 137.061 RON | 4.892.689 RON | 61.699 RON | 761.045 RON | -4.106.669 RON | 18 |
| 2014 | 1.600.555 RON | -553.831 RON | 5.073.192 RON | 189.159 RON | 710.806 RON | -4.243.730 RON | 16 |
| 2013 | 1.702.894 RON | -531.305 RON | 5.063.842 RON | 785.678 RON | 632.336 RON | -3.689.899 RON | 16 |
| 2012 | 2.624.569 RON | -647.816 RON | 5.352.858 RON | 1.497.990 RON | 663.100 RON | -3.158.593 RON | 29 |
| 2011 | 2.871.796 RON | -737.551 RON | 5.157.356 RON | 2.000.480 RON | 617.210 RON | -2.510.778 RON | 40 |
| 2010 | 3.004.748 RON | -1.118.269 RON | 4.691.796 RON | 2.234.067 RON | 618.609 RON | -1.773.227 RON | 45 |
| 2009 | 481.711 RON | -652.146 RON | 2.349.412 RON | 693.713 RON | 1.000.541 RON | -654.958 RON | 20 |
| 2008 | — | -11.040 RON | 15.803 RON | 1.243 RON | 2.748 RON | -11.812 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 1.358.870 RON | 2.037.624 RON | 902.719 RON | 1.961.294 RON | 3.084.173 RON | 2.948.530 RON | 2.701.266 RON | 2.135.401 RON | 1.600.555 RON | 1.702.894 RON | 2.624.569 RON | 2.871.796 RON | 3.004.748 RON | 481.711 RON | — |
| Venituri totale | 2.025.925 RON | 1.415.095 RON | 2.041.718 RON | 984.119 RON | 1.976.643 RON | 3.661.544 RON | 2.982.968 RON | 2.804.926 RON | 2.290.054 RON | 1.863.780 RON | 1.962.934 RON | 2.816.179 RON | 3.042.431 RON | 3.264.540 RON | 658.362 RON | — |
| Cheltuieli totale | 523.864 RON | 1.829.307 RON | 2.312.484 RON | 1.260.786 RON | 1.752.051 RON | 2.479.289 RON | 2.422.392 RON | 2.450.823 RON | 2.152.993 RON | 2.417.611 RON | 2.494.239 RON | 3.463.995 RON | 3.779.982 RON | 4.376.359 RON | 1.309.041 RON | 11.040 RON |
| Profit brut | 1.502.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 224.592 RON | 1.182.255 RON | 560.576 RON | 354.103 RON | 137.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 414.212 RON | 270.766 RON | 276.667 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 553.831 RON | 531.305 RON | 647.816 RON | 737.551 RON | 1.111.819 RON | 650.679 RON | 11.040 RON |
| Profit net | 1.502.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 192.879 RON | 1.144.959 RON | 523.280 RON | 354.103 RON | 137.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 414.212 RON | 270.766 RON | 290.244 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 553.831 RON | 531.305 RON | 647.816 RON | 737.551 RON | 1.118.269 RON | 652.146 RON | 11.040 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 175.409 RON | 300.168 RON | 340.705 RON | 322.777 RON | 158.417 RON | 170 RON | 22.249 RON | 61.699 RON | 189.159 RON | 785.678 RON | 1.497.990 RON | 2.000.480 RON | 2.234.067 RON | 693.713 RON | 1.243 RON |
| Active circulante | 1.779 RON | 324.860 RON | 594.475 RON | 862.151 RON | 911.862 RON | 1.099.039 RON | 859.952 RON | 754.973 RON | 761.045 RON | 710.806 RON | 632.336 RON | 663.100 RON | 617.210 RON | 618.609 RON | 1.000.541 RON | 2.748 RON |
| Stocuri | — | 0 RON | 98.368 RON | 423.990 RON | 427.406 RON | 430.655 RON | 427.811 RON | 423.031 RON | 436.780 RON | 426.924 RON | 417.049 RON | 414.140 RON | 348.318 RON | 221.100 RON | 228.967 RON | — |
| Creante | — | 253.031 RON | 374.659 RON | 323.626 RON | 275.943 RON | 469.851 RON | 231.264 RON | 224.572 RON | 240.114 RON | 189.900 RON | 152.894 RON | 58.617 RON | 57.985 RON | 118.356 RON | 575.026 RON | 2.378 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.779 RON | 71.829 RON | 121.448 RON | 114.535 RON | 208.513 RON | 196.771 RON | 199.147 RON | 106.214 RON | 83.399 RON | 93.727 RON | 62.118 RON | 189.854 RON | 210.010 RON | 278.753 RON | 196.235 RON | 370 RON |
| Cheltuieli in avans | — | 13.568 RON | 19.331 RON | 18.161 RON | 17.471 RON | 55.053 RON | 50.014 RON | 47.711 RON | 47.953 RON | 14.174 RON | 40.606 RON | 73.498 RON | 69.211 RON | 65.893 RON | 200 RON | — |
| Datorii totale | 706.387 RON | 2.720.507 RON | 3.366.432 RON | 3.402.709 RON | 3.143.558 RON | 3.312.159 RON | 4.054.745 RON | 4.492.822 RON | 4.892.689 RON | 5.073.192 RON | 5.063.842 RON | 5.352.858 RON | 5.157.356 RON | 4.691.796 RON | 2.349.412 RON | 15.803 RON |
| Venituri in avans | — | — | — | — | — | 84.677 RON | 84.677 RON | 84.677 RON | 84.677 RON | 84.677 RON | 84.677 RON | 40.323 RON | 40.323 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -704.608 RON | -2.206.670 RON | -2.452.458 RON | -2.181.692 RON | -1.891.448 RON | -2.084.327 RON | -3.229.286 RON | -3.752.566 RON | -4.106.669 RON | -4.243.730 RON | -3.689.899 RON | -3.158.593 RON | -2.510.778 RON | -1.773.227 RON | -654.958 RON | -11.812 RON |
| Capital subscris varsat | 670.000 RON | 670.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 4 | 15 | 12 | 10 | — | 18 | 21 | 18 | 16 | 16 | 29 | 40 | 45 | 20 | — |