ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 1.862.539 RON | -103.000 RON | 286.824 RON | 15.266 RON | 139.853 RON | -131.705 RON | 10 |
| 2020 | 2.144.102 RON | -67.951 RON | 208.627 RON | 0 RON | 179.922 RON | -28.705 RON | 10 |
| 2019 | 2.552.869 RON | -85.700 RON | 90.046 RON | 0 RON | 129.292 RON | 39.246 RON | 11 |
| 2018 | 1.415.319 RON | 67.697 RON | 55.117 RON | 0 RON | 180.063 RON | 124.946 RON | 11 |
| 2017 | 714.791 RON | 72.115 RON | 11.577 RON | 0 RON | 68.826 RON | 57.249 RON | 4 |
| 2016 | 70.883 RON | -11.949 RON | 24.061 RON | 0 RON | 9.195 RON | -14.866 RON | 4 |
| 2015 | — | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | -200 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -200 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2012 | 0 RON | -200 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 367 RON | — | 200 RON | -167 RON | — |
| 2010 | — | — | 367 RON | — | 200 RON | -167 RON | — |
| 2008 | — | -200 RON | 0 RON | — | — | — | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.862.539 RON | 2.144.102 RON | 2.552.869 RON | 1.415.319 RON | 714.791 RON | 70.883 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Venituri totale | 1.862.787 RON | 2.144.102 RON | 2.552.901 RON | 1.415.326 RON | 714.791 RON | 70.883 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Cheltuieli totale | 1.947.160 RON | 2.190.611 RON | 2.613.072 RON | 1.333.476 RON | 635.528 RON | 82.123 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | 200 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 81.850 RON | 79.263 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 84.373 RON | 46.509 RON | 60.171 RON | 0 RON | 0 RON | 11.240 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 0 RON | — | 200 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.697 RON | 72.115 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Pierdere neta | 103.000 RON | 67.951 RON | 85.700 RON | 0 RON | 0 RON | 11.949 RON | 0 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 0 RON | — | 200 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 15.266 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 139.853 RON | 179.922 RON | 129.292 RON | 180.063 RON | 68.826 RON | 9.195 RON | 200 RON | — | — | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Creante | 92.311 RON | 129.699 RON | 96.463 RON | 78.450 RON | 21.629 RON | 8.927 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 47.542 RON | 50.223 RON | 32.829 RON | 101.613 RON | 47.197 RON | 268 RON | 200 RON | — | — | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Datorii totale | 286.824 RON | 208.627 RON | 90.046 RON | 55.117 RON | 11.577 RON | 24.061 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 367 RON | 367 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -131.705 RON | -28.705 RON | 39.246 RON | 124.946 RON | 57.249 RON | -14.866 RON | 200 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | -167 RON | -167 RON | — |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 11 | 11 | 4 | 4 | 0 | — | — | — | — | — | — |