ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 36,67% |
| persoană | 63,33% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 741.260 RON | 24.082 RON | 463.380 RON | 365.731 RON | 128.557 RON | 32.841 RON | 3 |
| 2024 | 1.313.804 RON | 7.366 RON | 638.465 RON | 464.795 RON | 185.511 RON | 9.462 RON | 4 |
| 2023 | 1.577.608 RON | 149.995 RON | 652.968 RON | 336.120 RON | 408.354 RON | 91.506 RON | 6 |
| 2022 | 1.320.541 RON | 112.443 RON | 521.101 RON | 142.464 RON | 341.748 RON | -36.889 RON | 6 |
| 2021 | 1.030.687 RON | 64.010 RON | 474.090 RON | 85.122 RON | 525.783 RON | 136.990 RON | 5 |
| 2020 | 972.698 RON | 89.581 RON | 279.086 RON | 144.603 RON | 251.287 RON | 117.980 RON | 10 |
| 2019 | 814.484 RON | 35.476 RON | 347.460 RON | 201.730 RON | 170.860 RON | 28.399 RON | 6 |
| 2018 | 1.463.185 RON | 21.548 RON | 475.414 RON | 150.957 RON | 317.380 RON | -7.077 RON | 6 |
| 2017 | 1.163.429 RON | 18.024 RON | 499.662 RON | 219.841 RON | 250.290 RON | -28.625 RON | 9 |
| 2016 | 962.567 RON | 37.365 RON | 423.236 RON | 154.084 RON | 219.724 RON | -46.649 RON | 7 |
| 2015 | 592.457 RON | 34.922 RON | 342.682 RON | 122.231 RON | 136.436 RON | -84.015 RON | 7 |
| 2014 | 385.973 RON | 2.016 RON | 288.981 RON | 35.122 RON | 134.922 RON | -118.937 RON | 6 |
| 2013 | 544.398 RON | 8.288 RON | 335.835 RON | 55.473 RON | 159.409 RON | -120.953 RON | 4 |
| 2012 | 376.433 RON | -109.907 RON | 309.271 RON | 69.660 RON | 110.371 RON | -129.240 RON | 5 |
| 2011 | 46.350 RON | 7.944 RON | 53.588 RON | — | 34.155 RON | -19.433 RON | 5 |
| 2010 | 187.374 RON | -69.832 RON | 71.733 RON | 243 RON | 44.113 RON | -27.377 RON | 8 |
| 2009 | 200.232 RON | 735 RON | 20.425 RON | 578 RON | 62.302 RON | 42.455 RON | 6 |
| 2008 | 226.362 RON | 38.130 RON | 34.737 RON | 945 RON | 75.512 RON | 41.720 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 741.260 RON | 1.313.804 RON | 1.577.608 RON | 1.320.541 RON | 1.030.687 RON | 972.698 RON | 814.484 RON | 1.463.185 RON | 1.163.429 RON | 962.567 RON | 592.457 RON | 385.973 RON | 544.398 RON | 376.433 RON | 46.350 RON | 187.374 RON | 200.232 RON | 226.362 RON |
| Venituri totale | 1.005.332 RON | 1.317.465 RON | 1.625.504 RON | 1.326.872 RON | 1.063.635 RON | 973.415 RON | 849.428 RON | 1.468.243 RON | 1.413.730 RON | 1.163.190 RON | 743.460 RON | 536.627 RON | 598.058 RON | 380.048 RON | 98.417 RON | 187.563 RON | 264.838 RON | 232.450 RON |
| Cheltuieli totale | 976.983 RON | 1.275.415 RON | 1.460.049 RON | 1.201.222 RON | 990.319 RON | 874.748 RON | 805.466 RON | 1.432.013 RON | 1.384.909 RON | 1.125.825 RON | 708.538 RON | 534.611 RON | 589.770 RON | 489.955 RON | 90.473 RON | 254.170 RON | 259.770 RON | 186.670 RON |
| Profit brut | 28.349 RON | 42.050 RON | 165.455 RON | 125.650 RON | 73.316 RON | 98.667 RON | 43.962 RON | 36.230 RON | 28.821 RON | 37.365 RON | 34.922 RON | 2.016 RON | 8.288 RON | 0 RON | 7.944 RON | — | 5.068 RON | 45.780 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 109.907 RON | 0 RON | 66.607 RON | — | — |
| Profit net | 24.082 RON | 7.366 RON | 149.995 RON | 112.443 RON | 64.010 RON | 89.581 RON | 35.476 RON | 21.548 RON | 18.024 RON | 37.365 RON | 34.922 RON | 2.016 RON | 8.288 RON | 0 RON | 7.944 RON | — | 735 RON | 38.130 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.907 RON | 0 RON | 69.832 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 365.731 RON | 464.795 RON | 336.120 RON | 142.464 RON | 85.122 RON | 144.603 RON | 201.730 RON | 150.957 RON | 219.841 RON | 154.084 RON | 122.231 RON | 35.122 RON | 55.473 RON | 69.660 RON | — | 243 RON | 578 RON | 945 RON |
| Active circulante | 128.557 RON | 185.511 RON | 408.354 RON | 341.748 RON | 525.783 RON | 251.287 RON | 170.860 RON | 317.380 RON | 250.290 RON | 219.724 RON | 136.436 RON | 134.922 RON | 159.409 RON | 110.371 RON | 34.155 RON | 44.113 RON | 62.302 RON | 75.512 RON |
| Stocuri | 0 RON | 2.247 RON | 647 RON | 1.132 RON | — | — | — | — | 29.502 RON | 23.201 RON | 22.478 RON | 11.809 RON | 8.015 RON | 4.332 RON | 31.788 RON | 36.268 RON | 61.320 RON | 73.262 RON |
| Creante | 103.374 RON | 172.397 RON | 391.673 RON | 339.223 RON | 512.712 RON | 249.416 RON | 168.317 RON | 314.259 RON | 215.324 RON | 184.032 RON | 86.756 RON | 100.696 RON | 101.667 RON | 73.981 RON | 955 RON | 2.182 RON | 32 RON | 916 RON |
| Casa si conturi la banci | 25.183 RON | 10.867 RON | 16.034 RON | 1.393 RON | 13.071 RON | 1.871 RON | 2.543 RON | 3.121 RON | 5.464 RON | 12.491 RON | 27.202 RON | 22.417 RON | 49.727 RON | 32.058 RON | 1.412 RON | 5.663 RON | 950 RON | 1.334 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.933 RON | 786 RON | — | — | 175 RON | 1.176 RON | 3.269 RON | — | 906 RON | 2.779 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 463.380 RON | 638.465 RON | 652.968 RON | 521.101 RON | 474.090 RON | 279.086 RON | 347.460 RON | 475.414 RON | 499.662 RON | 423.236 RON | 342.682 RON | 288.981 RON | 335.835 RON | 309.271 RON | 53.588 RON | 71.733 RON | 20.425 RON | 34.737 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 3.165 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 32.841 RON | 9.462 RON | 91.506 RON | -36.889 RON | 136.990 RON | 117.980 RON | 28.399 RON | -7.077 RON | -28.625 RON | -46.649 RON | -84.015 RON | -118.937 RON | -120.953 RON | -129.240 RON | -19.433 RON | -27.377 RON | 42.455 RON | 41.720 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | — | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 10 | 6 | 6 | 9 | 7 | 7 | 6 | 4 | 5 | 5 | 8 | 6 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 600 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
600 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 02:29).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.