ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 35% |
| persoană | 35% |
| persoană | 30% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 695.073 RON | 326.869 RON | 168.687 RON | — | 557.504 RON | 388.817 RON | 1 |
| 2019 | 538.845 RON | 287.634 RON | 53.734 RON | — | 531.470 RON | 477.736 RON | — |
| 2018 | 118.661 RON | 27.493 RON | 9.879 RON | — | 240.404 RON | 230.775 RON | — |
| 2017 | 71.500 RON | 5.800 RON | 80.575 RON | — | 284.619 RON | 204.044 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 427.549 RON | 62.426 RON | 565.361 RON | 200.238 RON | — |
| 2015 | -8.917 RON | -48.161 RON | 427.549 RON | 62.426 RON | 565.361 RON | 200.238 RON | 0 |
| 2014 | 88.506 RON | -39.281 RON | 433.231 RON | 96.802 RON | 584.828 RON | 248.399 RON | 0 |
| 2013 | 308.125 RON | 2.619 RON | 465.463 RON | 189.913 RON | 562.828 RON | 287.680 RON | 2 |
| 2012 | 204.204 RON | -77.391 RON | 632.305 RON | 300.757 RON | 618.739 RON | 287.593 RON | 4 |
| 2011 | 173.132 RON | 19.666 RON | 621.923 RON | 357.919 RON | 628.988 RON | 364.984 RON | 3 |
| 2010 | 165.201 RON | 5.653 RON | 689.467 RON | 506.729 RON | 467.468 RON | 346.948 RON | 4 |
| 2009 | 658.624 RON | 2.572 RON | 655.156 RON | 590.953 RON | 489.604 RON | 426.146 RON | 7 |
| 2008 | 1.237.169 RON | 220.527 RON | 370.923 RON | 427.776 RON | 370.532 RON | 427.802 RON | 6 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 695.073 RON | 538.845 RON | 118.661 RON | 71.500 RON | — | -8.917 RON | 88.506 RON | 308.125 RON | 204.204 RON | 173.132 RON | 165.201 RON | 658.624 RON | 1.237.169 RON |
| Venituri totale | 695.133 RON | 538.861 RON | 118.665 RON | 71.500 RON | 0 RON | -2.695 RON | 88.540 RON | 326.939 RON | 204.346 RON | 173.141 RON | 165.434 RON | 658.697 RON | 1.237.322 RON |
| Cheltuieli totale | 361.313 RON | 235.061 RON | 87.612 RON | 63.555 RON | — | 45.257 RON | 127.821 RON | 322.124 RON | 281.737 RON | 149.190 RON | 152.693 RON | 646.621 RON | 974.086 RON |
| Profit brut | 333.820 RON | 303.800 RON | 31.053 RON | 7.945 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.815 RON | 0 RON | 23.951 RON | 12.741 RON | 12.076 RON | 263.236 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 39.281 RON | 0 RON | 77.391 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 326.869 RON | 287.634 RON | 27.493 RON | 5.800 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.619 RON | 0 RON | 19.666 RON | 5.653 RON | 2.572 RON | 220.527 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 48.161 RON | 39.281 RON | 0 RON | 77.391 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 62.426 RON | 62.426 RON | 96.802 RON | 189.913 RON | 300.757 RON | 357.919 RON | 506.729 RON | 590.953 RON | 427.776 RON |
| Active circulante | 557.504 RON | 531.470 RON | 240.404 RON | 284.619 RON | 565.361 RON | 565.361 RON | 584.828 RON | 562.828 RON | 618.739 RON | 628.988 RON | 467.468 RON | 489.604 RON | 370.532 RON |
| Stocuri | — | — | 22.120 RON | 22.120 RON | 18.172 RON | 18.172 RON | 10.596 RON | 31.239 RON | 329.677 RON | 323.208 RON | 331.684 RON | 298.798 RON | 137.694 RON |
| Creante | 398.345 RON | 193.717 RON | 195.030 RON | 192.839 RON | 529.286 RON | 529.286 RON | 559.037 RON | 530.550 RON | 252.174 RON | 279.996 RON | 126.687 RON | 178.604 RON | 193.081 RON |
| Casa si conturi la banci | 159.159 RON | 337.753 RON | 23.254 RON | 69.660 RON | 17.903 RON | 17.903 RON | 15.195 RON | 1.039 RON | 36.888 RON | 25.784 RON | 9.097 RON | 12.202 RON | 39.757 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 250 RON | — | — | — | — | 402 RON | 402 RON | — | 62.218 RON | 745 RON | 417 RON |
| Datorii totale | 168.687 RON | 53.734 RON | 9.879 RON | 80.575 RON | 427.549 RON | 427.549 RON | 433.231 RON | 465.463 RON | 632.305 RON | 621.923 RON | 689.467 RON | 655.156 RON | 370.923 RON |
| Capitaluri proprii | 388.817 RON | 477.736 RON | 230.775 RON | 204.044 RON | 200.238 RON | 200.238 RON | 248.399 RON | 287.680 RON | 287.593 RON | 364.984 RON | 346.948 RON | 426.146 RON | 427.802 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | — | — | — | — | 0 | 0 | 2 | 4 | 3 | 4 | 7 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 1.045.138 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 75.001 lei.
Achizitii directe
1 contract
75.000 lei
Licitatii publice
2 contracte
970.138 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:30).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
YOUPLAN DEVELOPMENT SRLCUI 35108499 | 4 | 4 | 1 | — | vezi ↗ |
4SKY ONE STAR S.R.L.CUI 43673477 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
Birou Individual de Arhitectura Panaitescu AdinaCUI 20278282 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
UNICONSTANT SRLCUI 13848216 | 4 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
COMORE PROD SRLCUI 3223279 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 6 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.