ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 539.554 RON | 154.919 RON | 97.076 RON | 181.878 RON | 83.121 RON | 170.157 RON | 2 |
| 2024 | 366.203 RON | 46.161 RON | 48.476 RON | 67.350 RON | 42.525 RON | 61.399 RON | 2 |
| 2023 | 327.101 RON | 1.176 RON | 19.846 RON | 45.087 RON | 34.751 RON | 59.992 RON | 2 |
| 2022 | 260.150 RON | 55.701 RON | 38.787 RON | 46.450 RON | 83.762 RON | 91.425 RON | 1 |
| 2021 | 165.381 RON | 18.663 RON | 29.161 RON | 26.135 RON | 43.016 RON | 39.990 RON | 1 |
| 2020 | 129.221 RON | 11.326 RON | 10.887 RON | 21.564 RON | 10.650 RON | 21.327 RON | — |
| 2019 | 92.058 RON | 14.599 RON | 24.150 RON | 12.219 RON | 21.932 RON | 10.001 RON | — |
| 2018 | 61.557 RON | 4.387 RON | 36.260 RON | 4.661 RON | 27.001 RON | -4.598 RON | — |
| 2017 | 43.889 RON | 7.475 RON | 34.895 RON | 2.100 RON | 23.810 RON | -8.985 RON | — |
| 2016 | 92.409 RON | -769 RON | 37.940 RON | 2.100 RON | 19.380 RON | -16.460 RON | 1 |
| 2015 | 89.099 RON | -6.050 RON | 41.735 RON | 2.100 RON | 23.945 RON | -15.690 RON | 1 |
| 2014 | 91.919 RON | 1.625 RON | 34.304 RON | 2.100 RON | 22.563 RON | -9.641 RON | 1 |
| 2013 | 113.588 RON | -8.367 RON | 36.068 RON | 2.100 RON | 25.122 RON | -8.846 RON | 1 |
| 2012 | 170.862 RON | 4.697 RON | 42.023 RON | 2.221 RON | 39.323 RON | -479 RON | 1 |
| 2011 | 169.380 RON | 1.570 RON | 44.602 RON | 2.518 RON | 36.908 RON | -5.176 RON | 1 |
| 2010 | 169.698 RON | 597 RON | 41.019 RON | 5.361 RON | 29.212 RON | -6.446 RON | 2 |
| 2009 | 229.361 RON | -2.766 RON | 36.344 RON | 9.300 RON | 19.862 RON | -7.043 RON | 2 |
| 2008 | 218.834 RON | 874 RON | 35.169 RON | 13.262 RON | 17.248 RON | -4.276 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 539.554 RON | 366.203 RON | 327.101 RON | 260.150 RON | 165.381 RON | 129.221 RON | 92.058 RON | 61.557 RON | 43.889 RON | 92.409 RON | 89.099 RON | 91.919 RON | 113.588 RON | 170.862 RON | 169.380 RON | 169.698 RON | 229.361 RON | 218.834 RON |
| Venituri totale | 574.893 RON | 382.651 RON | 340.451 RON | 299.406 RON | 177.671 RON | 132.273 RON | 92.617 RON | 61.557 RON | 43.928 RON | 95.841 RON | 89.981 RON | 92.957 RON | 115.648 RON | 177.829 RON | 176.768 RON | 180.498 RON | 245.977 RON | 238.723 RON |
| Cheltuieli totale | 407.914 RON | 330.474 RON | 335.871 RON | 241.386 RON | 156.562 RON | 117.538 RON | 75.240 RON | 55.323 RON | 35.136 RON | 94.271 RON | 93.332 RON | 88.543 RON | 120.844 RON | 172.142 RON | 174.820 RON | 175.026 RON | 244.003 RON | 231.897 RON |
| Profit brut | 166.979 RON | 52.177 RON | 4.580 RON | 58.020 RON | 21.109 RON | 14.735 RON | 17.377 RON | 6.234 RON | 8.792 RON | 1.570 RON | 0 RON | 4.414 RON | 0 RON | 5.687 RON | 1.948 RON | 5.472 RON | 1.974 RON | 6.826 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 5.196 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 154.919 RON | 46.161 RON | 1.176 RON | 55.701 RON | 18.663 RON | 11.326 RON | 14.599 RON | 4.387 RON | 7.475 RON | 0 RON | 0 RON | 1.625 RON | 0 RON | 4.697 RON | 1.570 RON | 597 RON | — | 874 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 769 RON | 6.050 RON | 0 RON | 8.367 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.766 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 181.878 RON | 67.350 RON | 45.087 RON | 46.450 RON | 26.135 RON | 21.564 RON | 12.219 RON | 4.661 RON | 2.100 RON | 2.100 RON | 2.100 RON | 2.100 RON | 2.100 RON | 2.221 RON | 2.518 RON | 5.361 RON | 9.300 RON | 13.262 RON |
| Active circulante | 83.121 RON | 42.525 RON | 34.751 RON | 83.762 RON | 43.016 RON | 10.650 RON | 21.932 RON | 27.001 RON | 23.810 RON | 19.380 RON | 23.945 RON | 22.563 RON | 25.122 RON | 39.323 RON | 36.908 RON | 29.212 RON | 19.862 RON | 17.248 RON |
| Stocuri | 58.355 RON | 28.076 RON | 25.010 RON | 68.013 RON | 32.864 RON | 5.487 RON | 19.145 RON | 25.749 RON | 18.901 RON | 13.188 RON | 20.349 RON | 15.594 RON | 19.328 RON | 31.058 RON | 35.423 RON | 24.193 RON | 14.012 RON | 12.915 RON |
| Creante | 1.063 RON | 1.919 RON | 5.898 RON | 2.593 RON | 10.675 RON | 2.149 RON | 2.509 RON | 2.417 RON | 4.676 RON | 2.109 RON | 2.109 RON | 2.690 RON | 2.384 RON | 4.153 RON | 531 RON | 831 RON | 1.664 RON | 2.439 RON |
| Casa si conturi la banci | 23.703 RON | 12.530 RON | 3.843 RON | 13.156 RON | -523 RON | 3.014 RON | 278 RON | -1.165 RON | 233 RON | 4.083 RON | 1.487 RON | 4.279 RON | 3.410 RON | 4.112 RON | 954 RON | 4.188 RON | 4.186 RON | 1.894 RON |
| Cheltuieli in avans | 2.234 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 139 RON | 383 RON |
| Datorii totale | 97.076 RON | 48.476 RON | 19.846 RON | 38.787 RON | 29.161 RON | 10.887 RON | 24.150 RON | 36.260 RON | 34.895 RON | 37.940 RON | 41.735 RON | 34.304 RON | 36.068 RON | 42.023 RON | 44.602 RON | 41.019 RON | 36.344 RON | 35.169 RON |
| Capitaluri proprii | 170.157 RON | 61.399 RON | 59.992 RON | 91.425 RON | 39.990 RON | 21.327 RON | 10.001 RON | -4.598 RON | -8.985 RON | -16.460 RON | -15.690 RON | -9.641 RON | -8.846 RON | -479 RON | -5.176 RON | -6.446 RON | -7.043 RON | -4.276 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 1.261 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
1.261 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 03:10).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.