Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
satul Panaci, comuna Panaci
municipiul Vatra Dornei
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2019 | 34.875 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 1 |
| 2018 | 150.866 RON | -13.111 RON | 35.708 RON | 1.644 RON | 40.245 RON | 6.181 RON | 2 |
| 2017 | 133.282 RON | 282 RON | 89.700 RON | 1.644 RON | 107.348 RON | 19.292 RON | 3 |
| 2016 | 120.698 RON | 13.248 RON | 65.373 RON | 1.644 RON | 86.816 RON | 23.087 RON | 3 |
| 2015 | 131.694 RON | 1.011 RON | 67.136 RON | 1.644 RON | 75.330 RON | 9.838 RON | 3 |
| 2014 | 64.924 RON | -17.584 RON | 52.222 RON | 1.644 RON | 59.278 RON | 8.700 RON | 3 |
| 2013 | 60.073 RON | -17.050 RON | 39.642 RON | 1.644 RON | 64.282 RON | 26.284 RON | 2 |
| 2012 | 61.711 RON | -27.620 RON | 12.656 RON | 1.644 RON | 54.346 RON | 43.334 RON | 5 |
| 2011 | 37.506 RON | -3.693 RON | 52.630 RON | 1.644 RON | 41.940 RON | -9.046 RON | 2 |
| 2010 | 30.631 RON | -5.181 RON | 37.296 RON | 1.644 RON | 30.299 RON | -5.353 RON | 1 |
| 2009 | 37.675 RON | -1.238 RON | 28.266 RON | 1.644 RON | 26.451 RON | -171 RON | 1 |
| 2008 | 57.918 RON | 226 RON | 32.096 RON | 1.644 RON | 31.519 RON | 1.067 RON | 1 |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 34.875 RON | 150.866 RON | 133.282 RON | 120.698 RON | 131.694 RON | 64.924 RON | 60.073 RON | 61.711 RON | 37.506 RON | 30.631 RON | 37.675 RON | 57.918 RON |
| Venituri totale |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 34.875 RON |
| 150.996 RON |
| 133.859 RON |
| 120.905 RON |
| 131.781 RON |
| 65.013 RON |
| 60.074 RON |
| 61.893 RON |
| 37.574 RON |
| 30.688 RON |
| 37.710 RON |
| 57.944 RON |
| Cheltuieli totale | 33.829 RON | 162.597 RON | 132.239 RON | 106.448 RON | 126.817 RON | 80.647 RON | 75.430 RON | 89.513 RON | 41.267 RON | 34.219 RON | 35.997 RON | 57.675 RON |
| Profit brut | 1.046 RON | 0 RON | 1.620 RON | 14.457 RON | 4.964 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.713 RON | 269 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 11.601 RON | 0 RON | 0 RON | — | 15.634 RON | 15.356 RON | 27.620 RON | 3.693 RON | 3.531 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 282 RON | 13.248 RON | 1.011 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 226 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 13.111 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.584 RON | 17.050 RON | 27.620 RON | 3.693 RON | 5.181 RON | 1.238 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON | 1.644 RON |
| Active circulante | — | 40.245 RON | 107.348 RON | 86.816 RON | 75.330 RON | 59.278 RON | 64.282 RON | 54.346 RON | 41.940 RON | 30.299 RON | 26.451 RON | 31.519 RON |
| Stocuri | — | 33.624 RON | 99.547 RON | 80.400 RON | 69.459 RON | 58.475 RON | 61.938 RON | 54.253 RON | 40.647 RON | 29.218 RON | 25.630 RON | 27.361 RON |
| Creante | — | 728 RON | 728 RON | 729 RON | 3.448 RON | 379 RON | 391 RON | 63 RON | 115 RON | — | 226 RON | 3.053 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 5.893 RON | 7.073 RON | 5.687 RON | 2.423 RON | 424 RON | 1.953 RON | 30 RON | 1.178 RON | 1.081 RON | 595 RON | 1.105 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 35.708 RON | 89.700 RON | 65.373 RON | 67.136 RON | 52.222 RON | 39.642 RON | 12.656 RON | 52.630 RON | 37.296 RON | 28.266 RON | 32.096 RON |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 6.181 RON | 19.292 RON | 23.087 RON | 9.838 RON | 8.700 RON | 26.284 RON | 43.334 RON | -9.046 RON | -5.353 RON | -171 RON | 1.067 RON |
| Capital subscris varsat | — | 80.300 RON | 80.300 RON | 80.300 RON | — | 80.300 RON | 80.300 RON | 80.300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.