ANTONIO'S CONSTRUCTIONS & DEMOLITIONS SRL
- ANTONIOS CONSTRUCTIONS & DEMOLITIONS S.R.L.documentat pana in 2021
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.254.736 RON | 169.033 RON | 3.552.459 RON | 673.525 RON | 2.374.845 RON | -504.089 RON | 2 |
| 2024 | 1.227.919 RON | -22.292 RON | 3.404.359 RON | 470.575 RON | 2.260.660 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
satul Seaca, tarlaua 83, CF 22250 · com. Seaca, tarlaua 83
| -673.124 RON |
| 2 |
| 2023 | 1.707.906 RON | 317.043 RON | 3.357.146 RON | 488.394 RON | 2.217.920 RON | -650.832 RON | 3 |
| 2022 | 1.241.371 RON | -37.932 RON | 3.444.011 RON | 418.761 RON | 2.057.375 RON | -967.875 RON | 5 |
| 2021 | 1.284.969 RON | -97.509 RON | 3.348.971 RON | 417.796 RON | 2.001.232 RON | -929.943 RON | 4 |
| 2020 | 1.327.193 RON | 10.720 RON | 3.350.831 RON | 427.008 RON | 2.091.390 RON | -832.433 RON | 4 |
| 2019 | 1.092.539 RON | -43.275 RON | 3.270.720 RON | 423.440 RON | 2.002.326 RON | -844.954 RON | 4 |
| 2018 | 841.864 RON | 45.513 RON | 3.356.789 RON | 410.803 RON | 2.150.437 RON | -795.549 RON | 3 |
| 2017 | 45.809 RON | -8.901 RON | 3.234.755 RON | 413.965 RON | 1.976.664 RON | -844.126 RON | — |
| 2016 | 17.403 RON | -70.075 RON | 3.199.692 RON | 404.820 RON | 1.959.647 RON | -835.225 RON | — |
| 2015 | 229.516 RON | 3.882 RON | 3.466.878 RON | 400.394 RON | 2.301.335 RON | -765.149 RON | — |
| 2014 | 51.207 RON | -256.859 RON | 3.674.490 RON | 545.907 RON | 2.359.552 RON | -769.031 RON | 1 |
| 2013 | 399.741 RON | -418.241 RON | 3.672.215 RON | 887.618 RON | 2.272.425 RON | -512.172 RON | 3 |
| 2012 | 1.208.067 RON | -104.128 RON | 3.643.371 RON | 1.264.498 RON | 2.285.500 RON | -93.373 RON | 5 |
| 2011 | 1.423.335 RON | 10.555 RON | 3.965.199 RON | 1.630.627 RON | 2.345.327 RON | 10.755 RON | 2 |
| 2010 | 1.230.887 RON | 472.207 RON | 2.938.444 RON | 1.036.266 RON | 2.018.333 RON | 116.155 RON | 1 |
| 2009 | 391.081 RON | -100.403 RON | 2.207.013 RON | 323.189 RON | 1.527.772 RON | -356.052 RON | — |
| 2008 | 1.502.607 RON | -241.687 RON | 1.949.375 RON | 284.118 RON | 1.409.608 RON | -255.649 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.254.736 RON | 1.227.919 RON | 1.707.906 RON | 1.241.371 RON | 1.284.969 RON | 1.327.193 RON | 1.092.539 RON | 841.864 RON | 45.809 RON | 17.403 RON | 229.516 RON | 51.207 RON | 399.741 RON | 1.208.067 RON | 1.423.335 RON | 1.230.887 RON | 391.081 RON | 1.502.607 RON |
| Venituri totale | 1.254.736 RON | 1.228.097 RON | 1.707.906 RON | 1.241.371 RON | 1.284.969 RON | 1.327.193 RON | 1.092.539 RON | 897.650 RON | 46.061 RON | 17.403 RON | 271.515 RON | 130.475 RON | 499.370 RON | 1.602.178 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.058.826 RON | 1.213.546 RON | 1.373.783 RON | 1.266.889 RON | 1.369.627 RON | 1.303.570 RON | 1.124.888 RON | 840.481 RON | 53.580 RON | 86.955 RON | 259.484 RON | 387.334 RON | 917.611 RON | 1.706.306 RON | ||||
| Profit brut | 195.910 RON | 14.551 RON | 334.123 RON | 0 RON | 0 RON | 23.623 RON | 0 RON | 57.169 RON | 0 RON | 0 RON | 12.031 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.518 RON | 84.658 RON | 0 RON | 32.349 RON | 0 RON | 7.519 RON | 69.552 RON | — | 256.859 RON | 418.241 RON | 104.128 RON | ||||
| Profit net | 169.033 RON | 0 RON | 317.043 RON | 0 RON | 0 RON | 10.720 RON | 0 RON | 45.513 RON | 0 RON | 0 RON | 3.882 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 22.292 RON | 0 RON | 37.932 RON | 97.509 RON | 0 RON | 43.275 RON | 0 RON | 8.901 RON | 70.075 RON | 0 RON | 256.859 RON | 418.241 RON | 104.128 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 673.525 RON | 470.575 RON | 488.394 RON | 418.761 RON | 417.796 RON | 427.008 RON | 423.440 RON | 410.803 RON | 413.965 RON | 404.820 RON | 400.394 RON | 545.907 RON | 887.618 RON | 1.264.498 RON | ||||
| Active circulante | 2.374.845 RON | 2.260.660 RON | 2.217.920 RON | 2.057.375 RON | 2.001.232 RON | 2.091.390 RON | 2.002.326 RON | 2.150.437 RON | 1.976.664 RON | 1.959.647 RON | 2.301.335 RON | 2.359.552 RON | 2.272.425 RON | 2.285.500 RON | ||||
| Stocuri | 268.046 RON | 312.693 RON | 136.293 RON | 122.484 RON | 98.128 RON | 134.949 RON | 115.419 RON | 140.572 RON | 49.006 RON | 54.971 RON | 62.991 RON | 61.030 RON | 65.331 RON | — | ||||
| Creante | 2.097.285 RON | 1.907.426 RON | 2.049.216 RON | 1.934.114 RON | 1.902.533 RON | 1.939.614 RON | 1.883.827 RON | 1.955.966 RON | 1.923.088 RON | 1.904.486 RON | 1.886.644 RON | 2.275.661 RON | 2.203.414 RON | 2.163.543 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 9.514 RON | 40.541 RON | 32.411 RON | 777 RON | 571 RON | 16.827 RON | 3.080 RON | 53.899 RON | 4.570 RON | 190 RON | 351.700 RON | 22.861 RON | 3.680 RON | 121.957 RON | ||||
| Datorii totale | 3.552.459 RON | 3.404.359 RON | 3.357.146 RON | 3.444.011 RON | 3.348.971 RON | 3.350.831 RON | 3.270.720 RON | 3.356.789 RON | 3.234.755 RON | 3.199.692 RON | 3.466.878 RON | 3.674.490 RON | 3.672.215 RON | 3.643.371 RON | ||||
| Capitaluri proprii | -504.089 RON | -673.124 RON | -650.832 RON | -967.875 RON | -929.943 RON | -832.433 RON | -844.954 RON | -795.549 RON | -844.126 RON | -835.225 RON | -765.149 RON | -769.031 RON | -512.172 RON | -93.373 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | — | — | — | 1 | 3 | 5 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 1.427.712 RON |
| 1.230.904 RON |
| 390.973 RON |
| 1.502.638 RON |
| 1.415.146 RON |
| 736.611 RON |
| 487.553 RON |
| 1.744.325 RON |
| 12.566 RON |
| 494.293 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 96.580 RON |
| 241.687 RON |
| 10.555 RON |
| 472.207 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 100.403 RON |
| 241.687 RON |
| 1.630.627 RON |
| 1.036.266 RON |
| 323.189 RON |
| 284.118 RON |
| 2.345.327 RON |
| 2.018.333 RON |
| 1.527.772 RON |
| 1.409.608 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 2.165.266 RON |
| 1.855.932 RON |
| 1.491.997 RON |
| 1.272.903 RON |
| 180.061 RON |
| 162.401 RON |
| 35.775 RON |
| 136.705 RON |
| 3.965.199 RON |
| 2.938.444 RON |
| 2.207.013 RON |
| 1.949.375 RON |
| 10.755 RON |
| 116.155 RON |
| -356.052 RON |
| -255.649 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| — |
| — |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.