TRAXEUROTRUCK SRL
- J40/14652/2007BUCURESTIdin 01.08.2007
- J51/661/2007CALARASIdin 22.10.2007in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | — | 33.235 RON | 15.952 RON | — | 2.111.586 RON | 2.095.634 RON | — |
| 2019 | — | 45.080 RON | 10.126 RON | — | 2.072.525 RON | 2.062.399 RON | — |
| 2018 | — | -2.159 RON | 5.892 RON | — | 2.023.211 RON | 2.017.319 RON | — |
| 2017 | — | 45.553 RON | 11.185 RON | — | 2.030.662 RON | 2.019.477 RON | — |
| 2016 | — | 5.670 RON | 6.044 RON | — | 1.979.968 RON | 1.973.924 RON | — |
| 2015 | — | -75.946 RON | 11.842 RON | — | 1.980.097 RON | 1.968.255 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -27.249 RON | 51.281 RON | — | 2.095.482 RON | 2.044.201 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | 73.928 RON | 59.909 RON | 0 RON | 2.131.359 RON | 2.071.450 RON | 0 |
| 2012 | 0 RON | 10.348 RON | 54.136 RON | 0 RON | 2.051.658 RON | 1.997.522 RON | 0 |
| 2011 | 1.144.610 RON | -30.546 RON | 49.986 RON | 0 RON | 2.037.160 RON | 1.987.174 RON | 5 |
| 2010 | 10.687.498 RON | 1.039.060 RON | 4.439.444 RON | 2.511.343 RON | 3.936.626 RON | 2.017.720 RON | 34 |
| 2009 | 7.227.787 RON | 843.726 RON | 4.499.498 RON | 3.412.112 RON | 1.815.224 RON | 774.210 RON | 22 |
| 2008 | 3.182.814 RON | -23.292 RON | 3.039.072 RON | 2.031.776 RON | 914.370 RON | -69.516 RON | 20 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.144.610 RON | 10.687.498 RON | 7.227.787 RON | 3.182.814 RON |
| Venituri totale | 46.561 RON | 64.509 RON | 28.031 RON | 82.917 RON | 65.202 RON | 89.758 RON | 54.505 RON | 221.038 RON | 157.437 RON | 3.161.881 RON | 12.649.442 RON | 8.039.957 RON | 3.562.990 RON |
| Cheltuieli totale | 12.154 RON | 17.928 RON | 30.139 RON | 35.816 RON | 59.323 RON | 165.156 RON | 81.754 RON | 140.494 RON | 147.089 RON | 3.192.427 RON | 11.401.091 RON | 7.033.189 RON | 3.586.282 RON |
| Profit brut | 34.407 RON | 46.581 RON | 0 RON | 47.101 RON | 5.879 RON | 0 RON | 0 RON | 80.544 RON | 10.348 RON | 0 RON | 1.248.351 RON | 1.006.768 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 2.108 RON | 0 RON | 0 RON | — | 27.249 RON | 0 RON | 0 RON | 30.546 RON | — | — | 23.292 RON |
| Profit net | 33.235 RON | 45.080 RON | 0 RON | 45.553 RON | 5.670 RON | 0 RON | 0 RON | 73.928 RON | 10.348 RON | 0 RON | 1.039.060 RON | 843.726 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 2.159 RON | 0 RON | 0 RON | 75.946 RON | 27.249 RON | 0 RON | 0 RON | 30.546 RON | — | — | 23.292 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.511.343 RON | 3.412.112 RON | 2.031.776 RON |
| Active circulante | 2.111.586 RON | 2.072.525 RON | 2.023.211 RON | 2.030.662 RON | 1.979.968 RON | 1.980.097 RON | 2.095.482 RON | 2.131.359 RON | 2.051.658 RON | 2.037.160 RON | 3.936.626 RON | 1.815.224 RON | 914.370 RON |
| Creante | 2.108.450 RON | 2.069.437 RON | 2.019.469 RON | 2.017.650 RON | 1.966.296 RON | 1.968.158 RON | 2.035.257 RON | 2.076.695 RON | 1.977.221 RON | 1.957.680 RON | 3.770.195 RON | 1.683.443 RON | 845.048 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.136 RON | 3.088 RON | 3.742 RON | 13.012 RON | 13.672 RON | 11.939 RON | 60.225 RON | 54.664 RON | 74.437 RON | 79.480 RON | 166.431 RON | 131.781 RON | 69.322 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.195 RON | 46.372 RON | 23.410 RON |
| Datorii totale | 15.952 RON | 10.126 RON | 5.892 RON | 11.185 RON | 6.044 RON | 11.842 RON | 51.281 RON | 59.909 RON | 54.136 RON | 49.986 RON | 4.439.444 RON | 4.499.498 RON | 3.039.072 RON |
| Capitaluri proprii | 2.095.634 RON | 2.062.399 RON | 2.017.319 RON | 2.019.477 RON | 1.973.924 RON | 1.968.255 RON | 2.044.201 RON | 2.071.450 RON | 1.997.522 RON | 1.987.174 RON | 2.017.720 RON | 774.210 RON | -69.516 RON |
| Capital subscris varsat | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON | — | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON | 3.270 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 34 | 22 | 20 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.