ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
bl. F4, parter, ap. spaţiu comercial
oraș Făurei
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul art. 200 alin. (4) C.proc.civ., anulează cererea de chemare în judecată formulată de petenta INVESTCAPITAL LTD., în contradictoriu cu ter?ul poprit AGROINTERMED S.R.L. ?i debitorii TUDORACHE NICUSOR NARCIZ ?i TUDORACHE ZOICA GEORGIANA, pentru neîndeplinirea obligaţiilor privind completarea cererii de chemare în judecată. Cu drept de a formula cerere de reexaminare pentru reclamant în termen de 15 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Făurei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 14.01.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.678.004 RON | 100.136 RON | 4.889.000 RON | 363.133 RON | 5.802.877 RON | 1.277.010 RON | 8 |
| 2024 | 6.443.342 RON | 186.821 RON | 3.473.903 RON | 328.159 RON | 4.456.942 RON | 1.311.198 RON | 6 |
| 2023 | 6.218.086 RON | 289.629 RON | 2.805.211 RON | 473.769 RON | 3.457.069 RON | 1.125.627 RON | 5 |
| 2022 | 4.189.432 RON | 302.047 RON | 2.247.238 RON | 298.409 RON | 2.784.827 RON | 835.998 RON | 4 |
| 2021 | 3.431.287 RON | 289.228 RON | 1.569.508 RON | 175.293 RON | 2.138.190 RON | 743.975 RON | 5 |
| 2020 | 2.060.687 RON | 155.569 RON | 1.190.270 RON | 167.017 RON | 1.478.001 RON | 454.748 RON | 4 |
| 2019 | 1.666.058 RON | 93.056 RON | 973.155 RON | 38.242 RON | 1.189.092 RON | 254.179 RON | 2 |
| 2018 | 1.501.859 RON | 13.640 RON | 537.639 RON | 37.133 RON | 769.247 RON | 268.741 RON | 2 |
| 2017 | 1.304.743 RON | 19.464 RON | 265.414 RON | 41.360 RON | 397.092 RON | 255.102 RON | 2 |
| 2016 | 1.106.921 RON | 31.223 RON | 235.340 RON | 38.981 RON | 336.436 RON | 235.638 RON | 2 |
| 2015 | 517.542 RON | 2.567 RON | 188.338 RON | 28.053 RON | 241.019 RON | 204.415 RON | 2 |
| 2014 | 378.362 RON | -2.902 RON | 82.341 RON | 36.912 RON | 247.102 RON | 201.847 RON | 1 |
| 2013 | 479.805 RON | -14.000 RON | 102.472 RON | 95.821 RON | 211.401 RON | 204.750 RON | 2 |
| 2012 | 1.641.883 RON | 123.172 RON | 130.971 RON | 107.494 RON | 242.227 RON | 218.750 RON | 3 |
| 2011 | 1.403.743 RON | 94.378 RON | 297.108 RON | 243.533 RON | 124.056 RON | 95.578 RON | 3 |
| 2010 | 570.674 RON | 59.153 RON | 264.971 RON | 146.983 RON | 142.245 RON | 24.575 RON | 1 |
| 2009 | 3.000 RON | -18.643 RON | 139.212 RON | 68.179 RON | 34.932 RON | -34.578 RON | 1 |
| 2008 | 7.100 RON | -17.135 RON | 85.292 RON | 37.469 RON | 28.739 RON | -15.935 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.678.004 RON | 6.443.342 RON | 6.218.086 RON | 4.189.432 RON | 3.431.287 RON | 2.060.687 RON | 1.666.058 RON | 1.501.859 RON | 1.304.743 RON | 1.106.921 RON | 517.542 RON | 378.362 RON | 479.805 RON | 1.641.883 RON | 1.403.743 RON | 570.674 RON | 3.000 RON | 7.100 RON |
| Venituri totale | 8.705.672 RON | 6.456.015 RON | 6.218.101 RON | 4.212.482 RON | 3.505.364 RON | 2.074.219 RON | 1.666.059 RON | 1.501.862 RON | 1.313.292 RON | 1.119.151 RON | 567.286 RON | 492.118 RON | 508.347 RON | 1.655.892 RON | 1.429.782 RON | 581.760 RON | 3.003 RON | 7.104 RON |
| Cheltuieli totale | 8.586.020 RON | 6.239.538 RON | 5.891.364 RON | 3.878.423 RON | 3.190.268 RON | 1.899.090 RON | 1.556.055 RON | 1.473.118 RON | 1.280.662 RON | 1.081.174 RON | 560.501 RON | 493.636 RON | 521.072 RON | 1.513.081 RON | 1.317.428 RON | 518.154 RON | 20.179 RON | 24.239 RON |
| Profit brut | 119.652 RON | 216.477 RON | 326.737 RON | 334.059 RON | 315.096 RON | 175.129 RON | 110.004 RON | 28.744 RON | 32.630 RON | 37.977 RON | 6.785 RON | 0 RON | 0 RON | 142.811 RON | 112.354 RON | 63.606 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.518 RON | 12.725 RON | 0 RON | 0 RON | — | 17.176 RON | 17.135 RON |
| Profit net | 100.136 RON | 186.821 RON | 289.629 RON | 302.047 RON | 289.228 RON | 155.569 RON | 93.056 RON | 13.640 RON | 19.464 RON | 31.223 RON | 2.567 RON | 0 RON | 0 RON | 123.172 RON | 94.378 RON | 59.153 RON | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.902 RON | 14.000 RON | 0 RON | 0 RON | — | 18.643 RON | 17.135 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 363.133 RON | 328.159 RON | 473.769 RON | 298.409 RON | 175.293 RON | 167.017 RON | 38.242 RON | 37.133 RON | 41.360 RON | 38.981 RON | 28.053 RON | 36.912 RON | 95.821 RON | 107.494 RON | 243.533 RON | 146.983 RON | 68.179 RON | 37.469 RON |
| Active circulante | 5.802.877 RON | 4.456.942 RON | 3.457.069 RON | 2.784.827 RON | 2.138.190 RON | 1.478.001 RON | 1.189.092 RON | 769.247 RON | 397.092 RON | 336.436 RON | 241.019 RON | 247.102 RON | 211.401 RON | 242.227 RON | 124.056 RON | 142.245 RON | 34.932 RON | 28.739 RON |
| Stocuri | 3.353.297 RON | 2.529.573 RON | 2.068.073 RON | 1.774.147 RON | 1.186.773 RON | 649.340 RON | 539.020 RON | 223.380 RON | 187.282 RON | 134.202 RON | 115.030 RON | 56.231 RON | 15.823 RON | 37.564 RON | 59.394 RON | 40.547 RON | 24.343 RON | 24.343 RON |
| Creante | 2.318.144 RON | 1.759.110 RON | 1.279.175 RON | 858.209 RON | 830.879 RON | 784.253 RON | 583.159 RON | 514.461 RON | 208.755 RON | 210.730 RON | 133.112 RON | 212.203 RON | 171.281 RON | 185.620 RON | 59.738 RON | 99.989 RON | 10.127 RON | 1.004 RON |
| Casa si conturi la banci | 131.436 RON | 168.259 RON | 109.821 RON | 152.471 RON | 120.538 RON | 44.408 RON | 66.913 RON | 31.406 RON | 1.055 RON | -8.496 RON | -7.123 RON | -21.332 RON | 24.297 RON | 19.043 RON | 4.924 RON | 1.709 RON | 462 RON | 3.392 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 82.064 RON | 95.561 RON | 123.681 RON | 174 RON | — | — | 25.097 RON | 318 RON | 1.523 RON | 3.149 RON |
| Datorii totale | 4.889.000 RON | 3.473.903 RON | 2.805.211 RON | 2.247.238 RON | 1.569.508 RON | 1.190.270 RON | 973.155 RON | 537.639 RON | 265.414 RON | 235.340 RON | 188.338 RON | 82.341 RON | 102.472 RON | 130.971 RON | 297.108 RON | 264.971 RON | 139.212 RON | 85.292 RON |
| Capitaluri proprii | 1.277.010 RON | 1.311.198 RON | 1.125.627 RON | 835.998 RON | 743.975 RON | 454.748 RON | 254.179 RON | 268.741 RON | 255.102 RON | 235.638 RON | 204.415 RON | 201.847 RON | 204.750 RON | 218.750 RON | 95.578 RON | 24.575 RON | -34.578 RON | -15.935 RON |
| Capital subscris varsat | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 45.500 RON | 45.500 RON | 500 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 6 | 5 | 4 | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
38 de contracte atribuite, in valoare de 114.743 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 112.006 lei.
Achizitii directe
35 de contracte
111.971 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
3 contracte
2.772 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 15:41).