ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 992.157 RON | -248.745 RON | 785.893 RON | 1.380.287 RON | 1.247.616 RON | 1.842.010 RON | 1 |
| 2024 | 728.728 RON | 184.410 RON | 88.498 RON | 1.086.785 RON | 1.092.468 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 2.090.755 RON |
| — |
| 2023 | 525.497 RON | 158.195 RON | 86.000 RON | 1.196.648 RON | 795.697 RON | 1.906.345 RON | 1 |
| 2022 | 1.730.798 RON | 671.043 RON | 78.702 RON | 1.287.335 RON | 539.517 RON | 1.748.150 RON | 2 |
| 2021 | 1.375.363 RON | 436.584 RON | 133.840 RON | 521.317 RON | 689.629 RON | 1.077.106 RON | 2 |
| 2020 | 776.944 RON | 403.961 RON | 59.378 RON | 487.854 RON | 212.046 RON | 640.522 RON | 2 |
| 2019 | 300.461 RON | 95.517 RON | 66.850 RON | 138.280 RON | 165.031 RON | 236.461 RON | 1 |
| 2018 | 455.083 RON | 166.347 RON | 75.925 RON | 169.500 RON | 47.369 RON | 140.944 RON | 2 |
| 2017 | 420.580 RON | 20.711 RON | 523.601 RON | 188.277 RON | 276.575 RON | -25.403 RON | 2 |
| 2016 | 933.225 RON | 7.047 RON | 382.628 RON | 209.598 RON | 93.570 RON | -46.114 RON | 2 |
| 2015 | 1.090.632 RON | 28.163 RON | 531.996 RON | 266.310 RON | 120.560 RON | -53.161 RON | 3 |
| 2014 | 777.427 RON | -17.821 RON | 545.885 RON | 309.225 RON | 4.751 RON | -81.324 RON | 3 |
| 2013 | 683.150 RON | 24.684 RON | 476.601 RON | 388.929 RON | 11.053 RON | -76.619 RON | 2 |
| 2012 | 596.507 RON | 13.475 RON | 746.998 RON | 566.588 RON | 75.343 RON | -101.302 RON | 2 |
| 2011 | 642.370 RON | 37.842 RON | 772.524 RON | 579.301 RON | 70.101 RON | -114.777 RON | 2 |
| 2008 | 156.119 RON | -27.149 RON | 941.731 RON | 814.538 RON | 86.774 RON | -35.985 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 992.157 RON | 728.728 RON | 525.497 RON | 1.730.798 RON | 1.375.363 RON | 776.944 RON | 300.461 RON | 455.083 RON | 420.580 RON | 933.225 RON | 1.090.632 RON | 777.427 RON | 683.150 RON | 596.507 RON | 642.370 RON | 156.119 RON |
| Venituri totale | 1.133.454 RON | 741.691 RON | 526.445 RON | 1.744.569 RON | 1.382.671 RON | 778.620 RON | 304.811 RON | 501.680 RON | 462.336 RON | 966.849 RON | 1.187.036 RON | 802.280 RON | 695.946 RON | 610.368 RON | ||
| Cheltuieli totale | 1.353.610 RON | 550.179 RON | 363.086 RON | 1.056.480 RON | 936.296 RON | 366.890 RON | 203.678 RON | 330.316 RON | 437.002 RON | 959.802 RON | 1.158.873 RON | 820.101 RON | 671.262 RON | 596.893 RON | ||
| Profit brut | 0 RON | 191.512 RON | 163.359 RON | 688.089 RON | 446.375 RON | 411.730 RON | 101.133 RON | 171.364 RON | 25.334 RON | 7.047 RON | 28.163 RON | 0 RON | 24.684 RON | 13.475 RON | ||
| Pierdere bruta | 220.156 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 17.821 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Profit net | 0 RON | 184.410 RON | 158.195 RON | 671.043 RON | 436.584 RON | 403.961 RON | 95.517 RON | 166.347 RON | 20.711 RON | 7.047 RON | 28.163 RON | 0 RON | 24.684 RON | 13.475 RON | ||
| Pierdere neta | 248.745 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.821 RON | 0 RON | 0 RON | ||
| Active fixe (imobilizate) | 1.380.287 RON | 1.086.785 RON | 1.196.648 RON | 1.287.335 RON | 521.317 RON | 487.854 RON | 138.280 RON | 169.500 RON | 188.277 RON | 209.598 RON | 266.310 RON | 309.225 RON | 388.929 RON | 566.588 RON | ||
| Active circulante | 1.247.616 RON | 1.092.468 RON | 795.697 RON | 539.517 RON | 689.629 RON | 212.046 RON | 165.031 RON | 47.369 RON | 276.575 RON | 93.570 RON | 120.560 RON | 4.751 RON | 11.053 RON | 75.343 RON | ||
| Stocuri | 158.918 RON | 1.841 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |
| Creante | 793.076 RON | 612.023 RON | 537.189 RON | 484.278 RON | 461.495 RON | 117.414 RON | 112.396 RON | 4.453 RON | 4.459 RON | 4.622 RON | 59.537 RON | 4.833 RON | 8.742 RON | 75.295 RON | ||
| Casa si conturi la banci | 295.622 RON | 478.604 RON | 258.508 RON | 55.239 RON | 228.134 RON | 94.632 RON | 52.635 RON | 42.916 RON | 272.116 RON | 88.948 RON | 61.023 RON | -82 RON | 2.311 RON | 48 RON | ||
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 33.346 RON | 33.346 RON | 91.965 RON | 150.585 RON | 0 RON | 3.765 RON | ||
| Datorii totale | 785.893 RON | 88.498 RON | 86.000 RON | 78.702 RON | 133.840 RON | 59.378 RON | 66.850 RON | 75.925 RON | 523.601 RON | 382.628 RON | 531.996 RON | 545.885 RON | 476.601 RON | 746.998 RON | ||
| Capitaluri proprii | 1.842.010 RON | 2.090.755 RON | 1.906.345 RON | 1.748.150 RON | 1.077.106 RON | 640.522 RON | 236.461 RON | 140.944 RON | -25.403 RON | -46.114 RON | -53.161 RON | -81.324 RON | -76.619 RON | -101.302 RON | ||
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||
| Nr. mediu salariati | 1 | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 659.830 RON |
| 157.378 RON |
| 621.988 RON |
| 184.527 RON |
| 37.842 RON |
| — |
| 0 RON |
| 27.149 RON |
| 37.842 RON |
| — |
| 0 RON |
| 27.149 RON |
| 579.301 RON |
| 814.538 RON |
| 70.101 RON |
| 86.774 RON |
| — |
| 69.193 RON |
| 63.943 RON |
| 908 RON |
| 22.831 RON |
| 8.345 RON |
| 4.434 RON |
| 772.524 RON |
| 941.731 RON |
| -114.777 RON |
| -35.985 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 33,33% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.