| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 174.014 RON | 33.311 RON | 26.638 RON | 97.231 RON | 290.904 RON | 361.497 RON | 1 |
| 2024 | 186.707 RON | 48.301 RON | 10.148 RON | 130.202 RON | 208.132 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 328.186 RON |
| 1 |
| 2023 | 151.671 RON | 51.270 RON | 9.857 RON | 156.418 RON | 133.324 RON | 279.885 RON | 1 |
| 2022 | 149.978 RON | 72.991 RON | 16.597 RON | — | 265.864 RON | 249.267 RON | 1 |
| 2021 | 142.801 RON | 68.877 RON | 13.427 RON | — | 389.704 RON | 376.277 RON | 1 |
| 2020 | 120.786 RON | 31.583 RON | 13.764 RON | — | 341.164 RON | 327.400 RON | 1 |
| 2019 | 147.215 RON | 76.631 RON | 16.396 RON | 2.472 RON | 346.583 RON | 332.659 RON | 1 |
| 2018 | 201.936 RON | 144.814 RON | 13.589 RON | 6.635 RON | 291.403 RON | 284.449 RON | 1 |
| 2017 | 200.826 RON | 115.995 RON | 358.636 RON | 6.452 RON | 528.819 RON | 176.635 RON | 1 |
| 2016 | 96.967 RON | 26.202 RON | 11.023 RON | 6.917 RON | 409.138 RON | 405.032 RON | 1 |
| 2015 | 127.647 RON | 62.302 RON | 24.890 RON | 20.159 RON | 414.073 RON | 409.342 RON | 1 |
| 2014 | 122.372 RON | 67.746 RON | 24.854 RON | 31.546 RON | 393.544 RON | 400.236 RON | 1 |
| 2013 | 132.967 RON | 82.631 RON | 18.646 RON | 45.082 RON | 364.264 RON | 390.700 RON | 1 |
| 2012 | 171.512 RON | 102.061 RON | 24.209 RON | 59.034 RON | 284.093 RON | 318.918 RON | 1 |
| 2011 | 133.226 RON | 85.949 RON | 17.278 RON | 1.364 RON | 274.389 RON | 258.475 RON | 1 |
| 2010 | 133.024 RON | 90.925 RON | 9.254 RON | 2.638 RON | 200.108 RON | 193.492 RON | 1 |
| 2009 | 112.264 RON | 98.212 RON | 5.482 RON | 3.912 RON | 122.657 RON | 121.087 RON | 1 |
| 2008 | 56.048 RON | 41.376 RON | 5.609 RON | 2.167 RON | 49.327 RON | 45.885 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 174.014 RON | 186.707 RON | 151.671 RON | 149.978 RON | 142.801 RON | 120.786 RON | 147.215 RON | 201.936 RON | 200.826 RON | 96.967 RON | 127.647 RON | 122.372 RON | 132.967 RON | 171.512 RON | 133.226 RON | 133.024 RON | 112.264 RON | 56.048 RON |
| Venituri totale | 174.080 RON | 187.075 RON | 151.890 RON | 149.978 RON | 142.801 RON | 120.786 RON | 147.215 RON | 203.040 RON | 202.917 RON | 100.939 RON | 137.642 RON | 146.828 RON | 147.393 RON | 171.766 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 139.202 RON | 126.499 RON | 89.531 RON | 75.814 RON | 72.861 RON | 88.309 RON | 69.192 RON | 56.196 RON | 62.568 RON | 67.542 RON | 61.534 RON | 63.515 RON | 51.155 RON | 50.127 RON | ||||
| Profit brut | 34.878 RON | 60.576 RON | 62.359 RON | 74.164 RON | 69.940 RON | 32.477 RON | 78.023 RON | 146.844 RON | 140.349 RON | 33.397 RON | 76.108 RON | 83.313 RON | 96.238 RON | 121.639 RON | ||||
| Profit net | 33.311 RON | 48.301 RON | 51.270 RON | 72.991 RON | 68.877 RON | 31.583 RON | 76.631 RON | 144.814 RON | 115.995 RON | 26.202 RON | 62.302 RON | 67.746 RON | 82.631 RON | 102.061 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 97.231 RON | 130.202 RON | 156.418 RON | — | — | — | 2.472 RON | 6.635 RON | 6.452 RON | 6.917 RON | 20.159 RON | 31.546 RON | 45.082 RON | 59.034 RON | ||||
| Active circulante | 290.904 RON | 208.132 RON | 133.324 RON | 265.864 RON | 389.704 RON | 341.164 RON | 346.583 RON | 291.403 RON | 528.819 RON | 409.138 RON | 414.073 RON | 393.544 RON | 364.264 RON | 284.093 RON | ||||
| Stocuri | 4.459 RON | 5.030 RON | 5.030 RON | 5.030 RON | 5.030 RON | 5.030 RON | 2.083 RON | 2.083 RON | — | — | — | — | — | — | ||||
| Creante | 8.782 RON | 8.435 RON | 16.827 RON | 6.512 RON | 7.140 RON | 7.140 RON | 10.115 RON | 10.115 RON | 10.115 RON | 9.467 RON | 7.440 RON | 12.280 RON | 12.280 RON | 20.219 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 277.663 RON | 194.667 RON | 111.467 RON | 254.322 RON | 377.534 RON | 328.994 RON | 334.385 RON | 279.205 RON | 518.704 RON | 399.671 RON | 406.633 RON | 381.264 RON | 351.984 RON | 263.874 RON | ||||
| Datorii totale | 26.638 RON | 10.148 RON | 9.857 RON | 16.597 RON | 13.427 RON | 13.764 RON | 16.396 RON | 13.589 RON | 358.636 RON | 11.023 RON | 24.890 RON | 24.854 RON | 18.646 RON | 24.209 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 361.497 RON | 328.186 RON | 279.885 RON | 249.267 RON | 376.277 RON | 327.400 RON | 332.659 RON | 284.449 RON | 176.635 RON | 405.032 RON | 409.342 RON | 400.236 RON | 390.700 RON | 318.918 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 134.366 RON |
| 139.402 RON |
| 119.512 RON |
| 56.194 RON |
| 32.424 RON |
| 31.158 RON |
| 17.534 RON |
| 13.413 RON |
| 101.942 RON |
| 108.244 RON |
| 101.978 RON |
| 42.781 RON |
| 85.949 RON |
| 90.925 RON |
| 98.212 RON |
| 41.376 RON |
| 1.364 RON |
| 2.638 RON |
| 3.912 RON |
| 2.167 RON |
| 274.389 RON |
| 200.108 RON |
| 122.657 RON |
| 49.327 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 9.282 RON |
| 11.925 RON |
| 6.903 RON |
| 10.485 RON |
| 265.107 RON |
| 188.183 RON |
| 115.754 RON |
| 38.842 RON |
| 17.278 RON |
| 9.254 RON |
| 5.482 RON |
| 5.609 RON |
| 258.475 RON |
| 193.492 RON |
| 121.087 RON |
| 45.885 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoanăadministrator | nepublicat |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.