ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
satul Sarafineşti, comuna Corni
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge ca neîntemeiată plângerea contravenţională formulată de petenta ADYBOC INTERNATIONAL SRL BOTOSANI în contradictoriu cu intimatul INSPECTORATUL DE POLIŢIE JUDEŢEAN BOTOSANI, împotriva procesului-verbal seria PBTY nr. 95668/22.07.2025 Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, apel care se depune la Judecătoria Botosani. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 08.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.06.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 11.06.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 836.751 RON | 37.073 RON | 449.135 RON | 468.335 RON | 269.975 RON | 289.175 RON | 3 |
| 2024 | 733.968 RON | 24.361 RON | 662.673 RON | 565.681 RON | 349.094 RON | 252.102 RON | 3 |
| 2023 | 955.776 RON | 52.036 RON | 571.893 RON | 317.777 RON | 503.836 RON | 249.720 RON | 4 |
| 2022 | 1.008.692 RON | 76.366 RON | 326.640 RON | 360.082 RON | 164.242 RON | 197.684 RON | 5 |
| 2021 | 965.435 RON | 97.747 RON | 489.009 RON | 426.525 RON | 183.802 RON | 121.318 RON | 4 |
| 2020 | 895.487 RON | 129.135 RON | 481.398 RON | 288.480 RON | 216.490 RON | 23.572 RON | 5 |
| 2019 | 793.954 RON | 43.592 RON | 634.725 RON | 326.112 RON | 196.300 RON | -112.313 RON | 5 |
| 2018 | 470.561 RON | 9.218 RON | 744.916 RON | 363.745 RON | 225.266 RON | -155.905 RON | 5 |
| 2017 | 511.535 RON | 21.253 RON | 626.979 RON | 258.093 RON | 203.763 RON | -165.123 RON | 4 |
| 2016 | 315.992 RON | -2.397 RON | 656.112 RON | 267.689 RON | 202.100 RON | -186.323 RON | 4 |
| 2015 | 259.930 RON | -32.909 RON | 649.144 RON | 276.305 RON | 188.914 RON | -183.925 RON | 4 |
| 2014 | 180.739 RON | -34.499 RON | 640.221 RON | 282.114 RON | 207.091 RON | -151.016 RON | 4 |
| 2013 | 155.144 RON | -29.810 RON | 592.572 RON | 291.891 RON | 184.164 RON | -116.517 RON | 6 |
| 2012 | 158.117 RON | -4.409 RON | 548.487 RON | 301.668 RON | 160.112 RON | -86.707 RON | 5 |
| 2011 | 174.969 RON | -11.175 RON | 493.539 RON | 272.930 RON | 132.446 RON | -88.163 RON | 6 |
| 2010 | 159.058 RON | -5.580 RON | 469.205 RON | 243.214 RON | 149.003 RON | -76.988 RON | 4 |
| 2009 | 83.301 RON | -30.032 RON | 335.567 RON | 168.021 RON | 96.138 RON | -71.408 RON | 4 |
| 2008 | 25.542 RON | -41.576 RON | 211.568 RON | 119.373 RON | 50.819 RON | -41.376 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 836.751 RON | 733.968 RON | 955.776 RON | 1.008.692 RON | 965.435 RON | 895.487 RON | 793.954 RON | 470.561 RON | 511.535 RON | 315.992 RON | 259.930 RON | 180.739 RON | 155.144 RON | 158.117 RON | 174.969 RON | 159.058 RON | 83.301 RON | 25.542 RON |
| Venituri totale | 860.056 RON | 740.275 RON | 956.666 RON | 1.009.053 RON | 987.330 RON | 933.405 RON | 809.008 RON | 497.489 RON | 518.323 RON | 316.100 RON | 259.930 RON | 180.816 RON | 155.206 RON | 195.387 RON | 206.281 RON | 218.873 RON | 136.521 RON | 76.813 RON |
| Cheltuieli totale | 814.491 RON | 702.211 RON | 892.319 RON | 924.697 RON | 881.083 RON | 797.616 RON | 757.477 RON | 483.339 RON | 491.953 RON | 315.335 RON | 285.041 RON | 209.890 RON | 180.847 RON | 199.796 RON | 217.456 RON | 221.228 RON | 165.086 RON | 118.389 RON |
| Profit brut | 45.565 RON | 38.064 RON | 64.347 RON | 84.356 RON | 106.247 RON | 135.789 RON | 51.531 RON | 14.150 RON | 26.370 RON | 765 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 29.074 RON | 25.641 RON | 4.409 RON | 11.175 RON | 2.355 RON | 28.565 RON | 41.576 RON |
| Profit net | 37.073 RON | 24.361 RON | 52.036 RON | 76.366 RON | 97.747 RON | 129.135 RON | 43.592 RON | 9.218 RON | 21.253 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.397 RON | 32.909 RON | 34.499 RON | 29.810 RON | 4.409 RON | 11.175 RON | 5.580 RON | 30.032 RON | 41.576 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 468.335 RON | 565.681 RON | 317.777 RON | 360.082 RON | 426.525 RON | 288.480 RON | 326.112 RON | 363.745 RON | 258.093 RON | 267.689 RON | 276.305 RON | 282.114 RON | 291.891 RON | 301.668 RON | 272.930 RON | 243.214 RON | 168.021 RON | 119.373 RON |
| Active circulante | 269.975 RON | 349.094 RON | 503.836 RON | 164.242 RON | 183.802 RON | 216.490 RON | 196.300 RON | 225.266 RON | 203.763 RON | 202.100 RON | 188.914 RON | 207.091 RON | 184.164 RON | 160.112 RON | 132.446 RON | 149.003 RON | 96.138 RON | 50.819 RON |
| Stocuri | 191.468 RON | 200.545 RON | 192.216 RON | 116.051 RON | 125.768 RON | 162.780 RON | 176.255 RON | 209.700 RON | 201.812 RON | 200.795 RON | 188.506 RON | 203.296 RON | 179.757 RON | 152.474 RON | 126.359 RON | 107.359 RON | 69.552 RON | 33.915 RON |
| Creante | 12.842 RON | 46.114 RON | 58.099 RON | 45.256 RON | 16.459 RON | 41.370 RON | 11.841 RON | 13.147 RON | 1.512 RON | 1.305 RON | 342 RON | 3.729 RON | 4.407 RON | 7.427 RON | 6.053 RON | 41.443 RON | 25.770 RON | 13.552 RON |
| Casa si conturi la banci | 65.665 RON | 102.435 RON | 253.521 RON | 2.935 RON | 41.575 RON | 12.340 RON | 8.204 RON | 2.419 RON | 439 RON | — | 66 RON | 66 RON | — | 211 RON | 34 RON | 201 RON | 737 RON | 3.352 RON |
| Datorii totale | 449.135 RON | 662.673 RON | 571.893 RON | 326.640 RON | 489.009 RON | 481.398 RON | 634.725 RON | 744.916 RON | 626.979 RON | 656.112 RON | 649.144 RON | 640.221 RON | 592.572 RON | 548.487 RON | 493.539 RON | 469.205 RON | 335.567 RON | 211.568 RON |
| Capitaluri proprii | 289.175 RON | 252.102 RON | 249.720 RON | 197.684 RON | 121.318 RON | 23.572 RON | -112.313 RON | -155.905 RON | -165.123 RON | -186.323 RON | -183.925 RON | -151.016 RON | -116.517 RON | -86.707 RON | -88.163 RON | -76.988 RON | -71.408 RON | -41.376 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 6 | 5 | 6 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 3.400 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
3.400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 11:16).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.