Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| Capitaluri proprii |
|---|
| Nr. salariati |
|---|
| 2020 | 11.400 RON | -8.281 RON | 7.708 RON | — | — | -7.708 RON | 1 |
| 2019 | 15.600 RON | -4.042 RON | 1.383 RON | — | 1.956 RON | 573 RON | 1 |
| 2018 | 20.700 RON | -1.609 RON | 2.059 RON | — | 6.675 RON | 4.616 RON | 1 |
| 2017 | 15.700 RON | -3.659 RON | 2.631 RON | — | 8.856 RON | 6.225 RON | 1 |
| 2016 | 22.815 RON | 10.713 RON | 1.527 RON | — | 11.410 RON | 9.883 RON | 1 |
| 2015 | 11.500 RON | -4.682 RON | 1.593 RON | 0 RON | 763 RON | -830 RON | 1 |
| 2014 | 15.840 RON | 267 RON | 3.230 RON | — | 7.082 RON | 3.852 RON | 1 |
| 2013 | 17.731 RON | 1.506 RON | 2.536 RON | — | 6.120 RON | 3.584 RON | 1 |
| 2012 | 16.040 RON | 11 RON | 5.902 RON | — | 7.981 RON | 2.079 RON | 1 |
| 2011 | 21.600 RON | 4.763 RON | 1.514 RON | 916 RON | 2.666 RON | 2.068 RON | 1 |
| 2010 | 16.210 RON | -8.099 RON | 11.952 RON | 1.263 RON | 7.994 RON | -2.695 RON | 1 |
| 2009 | 19.100 RON | 4.185 RON | 2.839 RON | 1.894 RON | 6.349 RON | 5.404 RON | 1 |
| 2008 | 30.752 RON | 1.431 RON | 6.936 RON | — | 8.155 RON | 1.219 RON | 10 |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.400 RON | 15.600 RON | 20.700 RON | 15.700 RON | 22.815 RON | 11.500 RON | 15.840 RON | 17.731 RON | 16.040 RON | 21.600 RON | 16.210 RON | 19.100 RON | 30.752 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Venituri totale | 11.400 RON | 15.600 RON | 20.700 RON | 15.700 RON | 22.815 RON | 11.500 RON | 15.840 RON | 17.731 RON | 16.040 RON | 21.600 RON | 16.212 RON | 19.104 RON | 30.759 RON |
| Cheltuieli totale | 19.339 RON | 19.174 RON | 21.688 RON | 18.888 RON | 11.418 RON | 15.837 RON | 15.098 RON | 15.693 RON | 15.548 RON | 16.189 RON | 22.661 RON | 13.291 RON | 28.559 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.397 RON | 0 RON | 742 RON | 2.038 RON | 492 RON | 5.411 RON | — | 5.813 RON | 2.200 RON |
| Pierdere bruta | 7.939 RON | 3.574 RON | 988 RON | 3.188 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.449 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.713 RON | 0 RON | 267 RON | 1.506 RON | 11 RON | 4.763 RON | — | 4.185 RON | 1.431 RON |
| Pierdere neta | 8.281 RON | 4.042 RON | 1.609 RON | 3.659 RON | 0 RON | 4.682 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.099 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | 916 RON | 1.263 RON | 1.894 RON | — |
| Active circulante | — | 1.956 RON | 6.675 RON | 8.856 RON | 11.410 RON | 763 RON | 7.082 RON | 6.120 RON | 7.981 RON | 2.666 RON | 7.994 RON | 6.349 RON | 8.155 RON |
| Stocuri | — | — | — | 465 RON | 465 RON | 465 RON | 465 RON | 465 RON | 465 RON | 466 RON | 465 RON | 1.243 RON | — |
| Creante | — | — | 5.400 RON | 6.480 RON | 6.480 RON | — | 1.235 RON | 1.257 RON | 698 RON | 224 RON | — | 2.796 RON | — |
| Casa si conturi la banci | — | 1.956 RON | 1.275 RON | 1.911 RON | 4.465 RON | 298 RON | 5.382 RON | 4.398 RON | 6.818 RON | 1.976 RON | 7.529 RON | 2.310 RON | 8.155 RON |
| Datorii totale | 7.708 RON | 1.383 RON | 2.059 RON | 2.631 RON | 1.527 RON | 1.593 RON | 3.230 RON | 2.536 RON | 5.902 RON | 1.514 RON | 11.952 RON | 2.839 RON | 6.936 RON |
| Capitaluri proprii | -7.708 RON | 573 RON | 4.616 RON | 6.225 RON | 9.883 RON | -830 RON | 3.852 RON | 3.584 RON | 2.079 RON | 2.068 RON | -2.695 RON | 5.404 RON | 1.219 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 10 |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act |
| 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.