Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -1.721 RON | 300 RON | 0 RON | 10.815 RON | 10.515 RON | 0 |
| 2024 | — | -2.343 RON | 0 RON | — | 12.236 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
comuna Malu
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
| 12.236 RON |
| — |
| 2023 | — | -1.816 RON | 0 RON | — | 14.579 RON | 14.579 RON | — |
| 2022 | — | -1.077 RON | 0 RON | — | 16.395 RON | 16.395 RON | — |
| 2021 | 402 RON | 222 RON | 20 RON | — | 17.492 RON | 17.472 RON | — |
| 2020 | 552 RON | -4.042 RON | 8 RON | — | 17.258 RON | 17.250 RON | — |
| 2019 | 9.900 RON | 2.556 RON | 352 RON | — | 21.644 RON | 21.292 RON | — |
| 2018 | 10.171 RON | -12.117 RON | 42 RON | 775 RON | 18.003 RON | 18.736 RON | — |
| 2017 | 126.658 RON | -2.946 RON | 1.680 RON | 10.075 RON | 22.459 RON | 30.854 RON | — |
| 2016 | 192.383 RON | 15.357 RON | 20.253 RON | 19.375 RON | 42.806 RON | 41.928 RON | — |
| 2015 | 171.948 RON | 7.243 RON | 7.781 RON | 28.675 RON | 31.927 RON | 52.821 RON | — |
| 2014 | 181.278 RON | 11.301 RON | 14.269 RON | 37.200 RON | 22.646 RON | 45.577 RON | — |
| 2013 | 215.846 RON | 2.142 RON | 25.565 RON | — | 59.841 RON | 34.276 RON | — |
| 2012 | 316.619 RON | 1.530 RON | 79.645 RON | — | 111.779 RON | 32.134 RON | — |
| 2011 | 60.990 RON | 20.273 RON | 38.819 RON | — | 69.423 RON | 30.604 RON | — |
| 2010 | 53.853 RON | -841 RON | 28.726 RON | — | 39.057 RON | 10.331 RON | — |
| 2009 | 96.961 RON | 4.902 RON | 35.705 RON | — | 46.877 RON | 11.172 RON | — |
| 2008 | 193.023 RON | 5.213 RON | 18.772 RON | — | 24.937 RON | 6.165 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 402 RON | 552 RON | 9.900 RON | 10.171 RON | 126.658 RON | 192.383 RON | 171.948 RON | 181.278 RON | 215.846 RON | 316.619 RON | 60.990 RON | 53.853 RON | 96.961 RON | 193.023 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 402 RON | 552 RON | 9.900 RON | 10.171 RON | 126.660 RON | 192.385 RON | 171.950 RON | 197.408 RON | 215.862 RON | 316.634 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 1.721 RON | 2.343 RON | 1.816 RON | 1.077 RON | 168 RON | 4.578 RON | 7.047 RON | 21.983 RON | 129.606 RON | 174.098 RON | 161.495 RON | 183.954 RON | 213.312 RON | 314.813 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 234 RON | 0 RON | 2.853 RON | 0 RON | 0 RON | 18.287 RON | 10.455 RON | 13.454 RON | 2.550 RON | 1.821 RON | ||||
| Pierdere bruta | 1.721 RON | 2.343 RON | 1.816 RON | 1.077 RON | 0 RON | 4.026 RON | 0 RON | 11.812 RON | 2.946 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 222 RON | 0 RON | 2.556 RON | 0 RON | 0 RON | 15.357 RON | 7.243 RON | 11.301 RON | 2.142 RON | 1.530 RON | ||||
| Pierdere neta | 1.721 RON | 2.343 RON | 1.816 RON | 1.077 RON | 0 RON | 4.042 RON | 0 RON | 12.117 RON | 2.946 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 775 RON | 10.075 RON | 19.375 RON | 28.675 RON | 37.200 RON | — | — | ||||
| Active circulante | 10.815 RON | 12.236 RON | 14.579 RON | 16.395 RON | 17.492 RON | 17.258 RON | 21.644 RON | 18.003 RON | 22.459 RON | 42.806 RON | 31.927 RON | 22.646 RON | 59.841 RON | 111.779 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 8.128 RON | 8.128 RON | 16.256 RON | 47.273 RON | 50.405 RON | ||||
| Creante | 2.022 RON | 1.694 RON | 1.306 RON | 962 RON | 747 RON | 791 RON | — | 7.608 RON | 5.547 RON | 3.480 RON | 3.240 RON | 4.678 RON | 0 RON | 2.810 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 8.793 RON | 10.542 RON | 13.273 RON | 15.433 RON | 16.745 RON | 16.467 RON | 21.644 RON | 10.395 RON | 16.912 RON | 31.198 RON | 20.559 RON | 1.712 RON | 12.568 RON | 58.564 RON | ||||
| Datorii totale | 300 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20 RON | 8 RON | 352 RON | 42 RON | 1.680 RON | 20.253 RON | 7.781 RON | 14.269 RON | 25.565 RON | 79.645 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 10.515 RON | 12.236 RON | 14.579 RON | 16.395 RON | 17.472 RON | 17.250 RON | 21.292 RON | 18.736 RON | 30.854 RON | 41.928 RON | 52.821 RON | 45.577 RON | 34.276 RON | 32.134 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 61.009 RON |
| 53.855 RON |
| 96.967 RON |
| 193.041 RON |
| 36.875 RON |
| 53.043 RON |
| 88.440 RON |
| 186.815 RON |
| 24.134 RON |
| 812 RON |
| 8.527 RON |
| 6.226 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 20.273 RON |
| — |
| 4.902 RON |
| 5.213 RON |
| 0 RON |
| 841 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| 69.423 RON |
| 39.057 RON |
| 46.877 RON |
| 24.937 RON |
| 31.379 RON |
| 20.698 RON |
| 20.915 RON |
| 10.038 RON |
| 2.174 RON |
| 2.174 RON |
| 21.762 RON |
| — |
| 35.870 RON |
| 16.185 RON |
| 4.200 RON |
| 14.899 RON |
| 38.819 RON |
| 28.726 RON |
| 35.705 RON |
| 18.772 RON |
| 30.604 RON |
| 10.331 RON |
| 11.172 RON |
| 6.165 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
12 contracte atribuite, in valoare de 202 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 214 lei.
Achizitii directe
12 contracte
202 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 158 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 04.09.2026, 00:22).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.