ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 599.465 RON | 19.464 RON | 24.651 RON | 85.724 RON | 61.281 RON | 122.354 RON | 3 |
| 2024 | 835.290 RON | 94.479 RON | 59.333 RON | 48.809 RON | 125.997 RON | 115.473 RON | 4 |
| 2023 | 521.166 RON | 58.228 RON | 39.145 RON | 34.369 RON | 98.792 RON | 94.016 RON | 2 |
| 2022 | 679.913 RON | 432.453 RON | 93.077 RON | 12.564 RON | 513.910 RON | 433.397 RON | 3 |
| 2021 | 201.429 RON | 152.041 RON | 22.883 RON | 11.267 RON | 187.774 RON | 176.158 RON | 2 |
| 2020 | 12.014 RON | -13.289 RON | 43.210 RON | 12.707 RON | 54.621 RON | 24.118 RON | 1 |
| 2019 | 70.117 RON | 63.441 RON | 43.052 RON | 14.147 RON | 66.312 RON | 37.407 RON | 0 |
| 2018 | 6.335 RON | -953 RON | 72.290 RON | 112 RON | 46.144 RON | -26.034 RON | 0 |
| 2017 | 14.829 RON | -15.885 RON | 74.367 RON | 112 RON | 49.174 RON | -25.081 RON | 1 |
| 2016 | 0 RON | -5.174 RON | 46.800 RON | 112 RON | 37.492 RON | -9.196 RON | 1 |
| 2015 | 0 RON | 0 RON | 42.031 RON | 112 RON | 37.897 RON | -4.022 RON | 0 |
| 2014 | 0 RON | -1.151 RON | 42.111 RON | 112 RON | 37.977 RON | -4.022 RON | 1 |
| 2013 | 2.000 RON | 102 RON | 42.031 RON | 112 RON | 39.048 RON | -2.871 RON | 1 |
| 2012 | 14.000 RON | 1.978 RON | 42.299 RON | 112 RON | 39.215 RON | -2.972 RON | 0 |
| 2011 | 0 RON | 0 RON | 40.538 RON | 112 RON | 35.476 RON | -4.950 RON | 0 |
| 2008 | 57.500 RON | -6.554 RON | 40.538 RON | 112 RON | 35.476 RON | -4.950 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 599.465 RON | 835.290 RON | 521.166 RON | 679.913 RON | 201.429 RON | 12.014 RON | 70.117 RON | 6.335 RON | 14.829 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.000 RON | 14.000 RON | 0 RON | 57.500 RON |
| Venituri totale | 600.781 RON | 835.306 RON | 521.179 RON | 679.914 RON | 201.429 RON | 12.014 RON | 70.117 RON | 6.335 RON | 14.829 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.529 RON | 14.000 RON | 0 RON | 66.500 RON |
| Cheltuieli totale | 569.558 RON | 717.795 RON | 458.623 RON | 240.662 RON | 47.374 RON | 25.127 RON | 4.573 RON | 7.098 RON | 30.566 RON | 5.174 RON | 0 RON | 1.151 RON | 3.321 RON | 11.645 RON | 0 RON | 73.054 RON |
| Profit brut | 31.223 RON | 117.511 RON | 62.556 RON | 439.252 RON | 154.055 RON | 0 RON | 65.544 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 208 RON | 2.355 RON | 0 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.113 RON | 0 RON | 763 RON | 15.737 RON | 5.174 RON | 0 RON | 1.151 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.554 RON |
| Profit net | 19.464 RON | 94.479 RON | 58.228 RON | 432.453 RON | 152.041 RON | 0 RON | 63.441 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 102 RON | 1.978 RON | 0 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.289 RON | 0 RON | 953 RON | 15.885 RON | 5.174 RON | 0 RON | 1.151 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.554 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 85.724 RON | 48.809 RON | 34.369 RON | 12.564 RON | 11.267 RON | 12.707 RON | 14.147 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON | 112 RON |
| Active circulante | 61.281 RON | 125.997 RON | 98.792 RON | 513.910 RON | 187.774 RON | 54.621 RON | 66.312 RON | 46.144 RON | 49.174 RON | 37.492 RON | 37.897 RON | 37.977 RON | 39.048 RON | 39.215 RON | 35.476 RON | 35.476 RON |
| Stocuri | 1.144 RON | 1.165 RON | 192 RON | 1.992 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.529 RON | 0 RON | — |
| Creante | 27.119 RON | 51.646 RON | 26.524 RON | 261.634 RON | 99.664 RON | 50.029 RON | 53.029 RON | 44.713 RON | 45.829 RON | 36.000 RON | 36.000 RON | 36.000 RON | 36.000 RON | 36.000 RON | 34.500 RON | 34.500 RON |
| Casa si conturi la banci | 33.018 RON | 73.186 RON | 72.076 RON | 250.284 RON | 88.110 RON | 4.592 RON | 13.283 RON | 1.431 RON | 3.345 RON | 1.492 RON | 1.897 RON | 1.977 RON | 3.048 RON | 1.686 RON | 976 RON | 976 RON |
| Datorii totale | 24.651 RON | 59.333 RON | 39.145 RON | 93.077 RON | 22.883 RON | 43.210 RON | 43.052 RON | 72.290 RON | 74.367 RON | 46.800 RON | 42.031 RON | 42.111 RON | 42.031 RON | 42.299 RON | 40.538 RON | 40.538 RON |
| Capitaluri proprii | 122.354 RON | 115.473 RON | 94.016 RON | 433.397 RON | 176.158 RON | 24.118 RON | 37.407 RON | -26.034 RON | -25.081 RON | -9.196 RON | -4.022 RON | -4.022 RON | -2.871 RON | -2.972 RON | -4.950 RON | -4.950 RON |
| Capital subscris varsat | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 |
6 contracte atribuite, in valoare de 519.492 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 472.800 lei.
Achizitii directe
4 contracte
472.796 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
46.696 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 11:33).