ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.338 RON | -11.948 RON | 41.846 RON | 43.199 RON | 14.335 RON | 17.430 RON | 0 |
| 2024 | 20.845 RON | -6.569 RON | 33.689 RON | 66.762 RON | 5.664 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 40.278 RON |
| — |
| 2023 | 31.382 RON | 9.945 RON | 2.268 RON | — | 49.115 RON | 46.847 RON | — |
| 2022 | 47.568 RON | 21.503 RON | 466 RON | — | 57.368 RON | 56.902 RON | — |
| 2021 | 47.800 RON | 26.145 RON | 7.751 RON | — | 73.946 RON | 66.195 RON | — |
| 2020 | 24.049 RON | 15.354 RON | 992 RON | — | 41.042 RON | 40.050 RON | — |
| 2019 | 39.446 RON | 23.892 RON | 333 RON | — | 25.029 RON | 24.696 RON | — |
| 2018 | 41.381 RON | 26.934 RON | 4.430 RON | — | 5.234 RON | 804 RON | — |
| 2017 | 32.475 RON | 9.723 RON | 33.292 RON | — | 7.162 RON | -26.130 RON | 1 |
| 2016 | 26.209 RON | -8.041 RON | 49.089 RON | 8.099 RON | 5.136 RON | -35.854 RON | 1 |
| 2015 | 30.325 RON | -6.884 RON | 54.996 RON | 21.982 RON | 5.202 RON | -27.812 RON | 1 |
| 2014 | 17.366 RON | -3.147 RON | 58.790 RON | 35.866 RON | 1.996 RON | -20.928 RON | 1 |
| 2013 | 8.099 RON | -3.143 RON | 19.793 RON | — | 2.012 RON | -17.781 RON | — |
| 2012 | 11.950 RON | -3.143 RON | 16.563 RON | — | 1.924 RON | -14.639 RON | — |
| 2011 | 14.934 RON | 76 RON | 13.664 RON | — | 2.169 RON | -11.495 RON | — |
| 2010 | 17.305 RON | -14.525 RON | 13.854 RON | 472 RON | 1.811 RON | -11.571 RON | — |
| 2009 | 24.864 RON | 450 RON | 15.419 RON | 16.833 RON | 1.540 RON | 2.954 RON | — |
| 2008 | 48.081 RON | 2.738 RON | 22.300 RON | 21.400 RON | 4.642 RON | 3.742 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 33.338 RON | 20.845 RON | 31.382 RON | 47.568 RON | 47.800 RON | 24.049 RON | 39.446 RON | 41.381 RON | 32.475 RON | 26.209 RON | 30.325 RON | 17.366 RON | 8.099 RON | 11.950 RON | 14.934 RON | 17.305 RON | 24.864 RON | 48.081 RON |
| Venituri totale | 35.283 RON | 20.858 RON | 31.382 RON | 49.554 RON | 49.493 RON | 24.049 RON | 39.446 RON | 41.381 RON | 32.475 RON | 26.209 RON | 30.325 RON | 17.366 RON | 8.099 RON | 12.082 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 47.231 RON | 27.427 RON | 19.764 RON | 27.356 RON | 21.863 RON | 8.110 RON | 14.371 RON | 13.206 RON | 21.777 RON | 33.464 RON | 36.298 RON | 19.993 RON | 11.006 RON | 15.225 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 11.618 RON | 22.198 RON | 27.630 RON | 15.939 RON | 25.075 RON | 28.175 RON | 10.698 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 11.948 RON | 6.569 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.255 RON | — | 2.627 RON | 2.907 RON | 3.143 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 9.945 RON | 21.503 RON | 26.145 RON | 15.354 RON | 23.892 RON | 26.934 RON | 9.723 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 11.948 RON | 6.569 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.041 RON | 6.884 RON | 3.147 RON | 3.143 RON | 3.143 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 43.199 RON | 66.762 RON | — | — | — | — | — | — | — | 8.099 RON | 21.982 RON | 35.866 RON | — | — | ||||
| Active circulante | 14.335 RON | 5.664 RON | 49.115 RON | 57.368 RON | 73.946 RON | 41.042 RON | 25.029 RON | 5.234 RON | 7.162 RON | 5.136 RON | 5.202 RON | 1.996 RON | 2.012 RON | 1.924 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 2.336 RON | 1.445 RON | — | — | — | — | 1.449 RON | 1.448 RON | 1.498 RON | 1.498 RON | ||||
| Creante | 376 RON | 376 RON | 4.198 RON | 4.626 RON | 1.350 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 63 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 13.959 RON | 5.288 RON | 44.917 RON | 52.742 RON | 70.260 RON | 39.597 RON | 25.029 RON | 5.234 RON | 7.162 RON | 5.136 RON | 3.753 RON | 548 RON | 514 RON | 426 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 1.742 RON | 1.541 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | |||
| Datorii totale | 41.846 RON | 33.689 RON | 2.268 RON | 466 RON | 7.751 RON | 992 RON | 333 RON | 4.430 RON | 33.292 RON | 49.089 RON | 54.996 RON | 58.790 RON | 19.793 RON | 16.563 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 17.430 RON | 40.278 RON | 46.847 RON | 56.902 RON | 66.195 RON | 40.050 RON | 24.696 RON | 804 RON | -26.130 RON | -35.854 RON | -27.812 RON | -20.928 RON | -17.781 RON | -14.639 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 14.934 RON |
| 18.805 RON |
| 24.864 RON |
| 50.637 RON |
| 14.842 RON |
| 31.594 RON |
| 22.888 RON |
| 47.437 RON |
| 92 RON |
| — |
| 1.976 RON |
| 3.200 RON |
| 0 RON |
| 12.789 RON |
| — |
| — |
| 76 RON |
| — |
| 450 RON |
| 2.738 RON |
| 0 RON |
| 14.525 RON |
| — |
| — |
| — |
| 472 RON |
| 16.833 RON |
| 21.400 RON |
| 2.169 RON |
| 1.811 RON |
| 1.540 RON |
| 4.642 RON |
| 1.498 RON |
| 1.448 RON |
| 1.448 RON |
| 1.648 RON |
| — |
| — |
| — |
| 608 RON |
| 363 RON |
| 92 RON |
| 2.994 RON |
| — |
| — |
| — |
| 13.664 RON |
| 13.854 RON |
| 15.419 RON |
| 22.300 RON |
| -11.495 RON |
| -11.571 RON |
| 2.954 RON |
| 3.742 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| — |
| — |
| — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.