KLASS COATING SYSTEM SRL
- J40/17448/2007BUCURESTIdin 19.09.2007
- J2009000318388VALCEAdin 27.05.2009in vigoare
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 98.796.684 RON | 5.505.098 RON | 26.229.019 RON | 17.248.576 RON | 21.872.203 RON | 12.787.543 RON | 134 |
| 2024 | 100.566.417 RON | 7.573.437 RON | 22.742.969 RON | 17.284.802 RON | 17.283.039 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
DN3 Km21 + 860
Sat Ruda
| 11.702.353 RON |
| 119 |
| 2023 | 95.016.973 RON | 7.034.615 RON | 18.486.394 RON | 15.315.240 RON | 17.267.836 RON | 13.912.177 RON | 110 |
| 2022 | 96.502.068 RON | 4.126.519 RON | 19.802.249 RON | 14.278.125 RON | 13.486.407 RON | 7.993.080 RON | 106 |
| 2021 | 78.424.502 RON | 2.040.277 RON | 19.244.489 RON | 12.765.165 RON | 13.399.271 RON | 6.034.888 RON | 105 |
| 2020 | 55.743.932 RON | 3.939.241 RON | 9.076.724 RON | 8.134.387 RON | 8.932.736 RON | 6.494.610 RON | 79 |
| 2019 | 44.574.681 RON | 3.188.230 RON | 10.543.858 RON | 7.362.722 RON | 9.271.668 RON | 4.081.229 RON | 79 |
| 2018 | 44.996.611 RON | 3.297.317 RON | 8.485.267 RON | 7.209.734 RON | 10.173.570 RON | 6.380.156 RON | 73 |
| 2017 | 37.699.617 RON | 1.698.709 RON | 7.896.594 RON | 7.129.333 RON | 7.584.162 RON | 3.797.941 RON | 62 |
| 2016 | 23.672.549 RON | 683.281 RON | 5.456.388 RON | 8.200.723 RON | 3.271.958 RON | 2.095.905 RON | 43 |
| 2015 | 20.137.353 RON | 860.734 RON | 8.137.232 RON | 8.392.385 RON | 5.979.288 RON | 1.412.624 RON | 36 |
| 2014 | 17.980.741 RON | 419.933 RON | 2.029.931 RON | 1.241.335 RON | 2.042.454 RON | 660.941 RON | 34 |
| 2013 | 13.633.171 RON | 102.426 RON | 1.986.604 RON | 1.509.459 RON | 1.984.225 RON | 856.282 RON | 34 |
| 2012 | 3.597.866 RON | 43.576 RON | 1.434.119 RON | 1.428.153 RON | 1.495.164 RON | 761.295 RON | 11 |
| 2011 | 1.782.552 RON | 49.143 RON | 1.272.202 RON | 960.395 RON | 1.801.126 RON | 717.686 RON | 6 |
| 2010 | 2.307.110 RON | 10.550 RON | 1.063.122 RON | 713.957 RON | 1.011.472 RON | 664.179 RON | 6 |
| 2009 | 1.648.775 RON | 359.653 RON | 1.133.664 RON | 796.817 RON | 990.475 RON | 653.628 RON | 6 |
| 2008 | 4.015.048 RON | 399.713 RON | 1.345.028 RON | 479.928 RON | 1.278.122 RON | 413.022 RON | 5 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 98.796.684 RON | 100.566.417 RON | 95.016.973 RON | 96.502.068 RON | 78.424.502 RON | 55.743.932 RON | 44.574.681 RON | 44.996.611 RON | 37.699.617 RON | 23.672.549 RON | 20.137.353 RON | 17.980.741 RON | 13.633.171 RON | 3.597.866 RON | 1.782.552 RON | 2.307.110 RON | 1.648.775 RON | 4.015.048 RON |
| Venituri totale | 131.882.003 RON | 133.510.042 RON | 127.746.481 RON | 144.901.649 RON | 108.645.712 RON | 66.084.757 RON | 49.777.521 RON | 51.852.421 RON | 44.683.930 RON | 26.238.017 RON | 20.692.117 RON | 18.068.843 RON | 13.731.093 RON | 3.841.990 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 125.574.149 RON | 125.120.102 RON | 119.821.780 RON | 140.203.145 RON | 106.480.559 RON | 61.612.681 RON | 46.072.691 RON | 48.047.466 RON | 42.692.740 RON | 25.446.126 RON | 19.831.383 RON | 17.568.381 RON | 13.621.089 RON | 3.796.006 RON | ||||
| Profit brut | 6.307.854 RON | 8.389.940 RON | 7.924.701 RON | 4.698.504 RON | 2.165.153 RON | 4.472.076 RON | 3.704.830 RON | 3.804.955 RON | 1.991.190 RON | 791.891 RON | 860.734 RON | 500.462 RON | 110.004 RON | 45.984 RON | ||||
| Profit net | 5.505.098 RON | 7.573.437 RON | 7.034.615 RON | 4.126.519 RON | 2.040.277 RON | 3.939.241 RON | 3.188.230 RON | 3.297.317 RON | 1.698.709 RON | 683.281 RON | 860.734 RON | 419.933 RON | 102.426 RON | 43.576 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 17.248.576 RON | 17.284.802 RON | 15.315.240 RON | 14.278.125 RON | 12.765.165 RON | 8.134.387 RON | 7.362.722 RON | 7.209.734 RON | 7.129.333 RON | 8.200.723 RON | 8.392.385 RON | 1.241.335 RON | 1.509.459 RON | 1.428.153 RON | ||||
| Active circulante | 21.872.203 RON | 17.283.039 RON | 17.267.836 RON | 13.486.407 RON | 13.399.271 RON | 8.932.736 RON | 9.271.668 RON | 10.173.570 RON | 7.584.162 RON | 3.271.958 RON | 5.979.288 RON | 2.042.454 RON | 1.984.225 RON | 1.495.164 RON | ||||
| Stocuri | 14.297.947 RON | 13.195.197 RON | 11.103.136 RON | 10.327.681 RON | 9.813.088 RON | 5.583.677 RON | 3.920.979 RON | 3.437.563 RON | 3.351.016 RON | 1.405.612 RON | 142.913 RON | 55.342 RON | 623.944 RON | 287.747 RON | ||||
| Creante | 6.806.801 RON | 3.683.054 RON | 2.417.635 RON | 2.038.838 RON | 2.357.559 RON | 993.296 RON | 1.744.024 RON | 2.368.610 RON | 1.446.360 RON | 980.541 RON | 5.286.459 RON | 1.532.462 RON | 868.340 RON | 619.118 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 330.991 RON | 46.012 RON | 3.524.719 RON | 572.748 RON | 1.228.624 RON | 2.355.763 RON | 3.606.665 RON | 4.367.397 RON | 2.786.786 RON | 885.805 RON | 549.916 RON | 454.650 RON | 491.941 RON | 588.299 RON | ||||
| Cheltuieli in avans | 237.226 RON | 288.542 RON | 272.362 RON | 522.859 RON | 113.103 RON | 249 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.119 RON | 3.014 RON | ||||
| Datorii totale | 26.229.019 RON | 22.742.969 RON | 18.486.394 RON | 19.802.249 RON | 19.244.489 RON | 9.076.724 RON | 10.543.858 RON | 8.485.267 RON | 7.896.594 RON | 5.456.388 RON | 8.137.232 RON | 2.029.931 RON | 1.986.604 RON | 1.434.119 RON | ||||
| Venituri in avans | 341.443 RON | 411.061 RON | 456.867 RON | 492.062 RON | 998.162 RON | 1.496.038 RON | 2.009.303 RON | 2.517.881 RON | 3.018.960 RON | 3.920.388 RON | 4.821.817 RON | 592.917 RON | 661.917 RON | 730.917 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 12.787.543 RON | 11.702.353 RON | 13.912.177 RON | 7.993.080 RON | 6.034.888 RON | 6.494.610 RON | 4.081.229 RON | 6.380.156 RON | 3.797.941 RON | 2.095.905 RON | 1.412.624 RON | 660.941 RON | 856.282 RON | 761.295 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 250.000 RON | 250.000 RON | 250.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 134 | 119 | 110 | 106 | 105 | 79 | 79 | 73 | 62 | 43 | 36 | 34 | 34 | 11 | 6 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 40% |
| 1.783.512 RON |
| 2.313.835 RON |
| 1.649.342 RON |
| 4.025.547 RON |
| 1.724.798 RON |
| 2.292.859 RON |
| 1.208.196 RON |
| 3.549.470 RON |
| 58.714 RON |
| 20.976 RON |
| 441.146 RON |
| 476.077 RON |
| 49.143 RON |
| 10.550 RON |
| 359.653 RON |
| 399.713 RON |
| 960.395 RON |
| 713.957 RON |
| 796.817 RON |
| 479.928 RON |
| 1.801.126 RON |
| 1.011.472 RON |
| 990.475 RON |
| 1.278.122 RON |
| 5.460 RON |
| 61.370 RON |
| 20.880 RON |
| — |
| 1.427.814 RON |
| 673.551 RON |
| 687.945 RON |
| 1.167.806 RON |
| 367.852 RON |
| 276.551 RON |
| 281.650 RON |
| 110.316 RON |
| 3.013 RON |
| 1.872 RON |
| — |
| — |
| 1.272.202 RON |
| 1.063.122 RON |
| 1.133.664 RON |
| 1.345.028 RON |
| 774.646 RON |
| — |
| — |
| — |
| 717.686 RON |
| 664.179 RON |
| 653.628 RON |
| 413.022 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 1.000 RON |
| 6 |
| 6 |
| 5 |
| 20% |
| persoană | 20% |
| persoană | 10% |
| persoană | 10% |
| 5 deținători în act | 100% |
Admite excepţia netimbrării cererii, invocată din oficiu de către instanţă. Anulează ca netimbrată cererea de validare a popririi formulată de creditorul EOS CREDIT FUNDING DAC, în contradictoriu cu terţul poprit SC KLASS COATING SYSTEM SRL şi debitorul RADU CONSTANTIN ALEXADNRU. Respinge cererea creditorului de amendare a terţului poprit, ca neîntemeiată. Respinge cererea creditorului de acordare a cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Râmnicu Vâlcea. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 10.12.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge cerere de chemare în judecată, având ca obiect validare poprire, formulată de creditorul popritor EOS FINANCE GMBH, în contradictoriu cu terţul poprit CLASS COATING SYSTEM S.R.L. şi debitorul poprit BEBEŞEL EMILIAN, ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel în termen de 05 zile de la comunicare, ce se depune la Judecătoria Rm.Vâlcea. Pronunţată astăzi, 02 aprilie 2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
În temeiul art. 400 C.pr.civilă, repune cauza pe rol şi acordă termen de judecată în data de 02 aprilie 2024, ora 09:30, pentru când se citează părţile, creditorul cu copii după notele şi înscrisurile depuse de terţul poprit în data de 13 februarie 2024, cu menţiunea să comunice dacă recunoaşte că au fost virate sumele de bani înscrise în ordinele de plată. Pronunţată astăzi, 14 februarie 2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în data de 14 februarie 2024, când pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 06 februarie 2024.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.