comuna Ciocănești
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 305.472 RON | -15.743 RON | 83.523 RON | 74.540 RON | 41.842 RON | 32.859 RON | 1 |
| 2024 | 310.212 RON | 2.429 RON | 20.180 RON | — | 68.782 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| 48.602 RON |
| 1 |
| 2023 | 278.317 RON | 15.754 RON | 18.716 RON | — | 64.890 RON | 46.174 RON | 1 |
| 2022 | 294.266 RON | 14.764 RON | 11.962 RON | — | 42.382 RON | 30.420 RON | 1 |
| 2021 | 235.282 RON | 86.384 RON | 32.697 RON | — | 48.353 RON | 15.656 RON | 2 |
| 2020 | 276.985 RON | 16.601 RON | 60.651 RON | — | 36.326 RON | -24.325 RON | 1 |
| 2019 | 214.426 RON | -10.213 RON | 85.799 RON | — | 44.873 RON | -40.926 RON | 1 |
| 2018 | 175.088 RON | -24.657 RON | 64.018 RON | — | 33.304 RON | -30.714 RON | 2 |
| 2017 | 206.350 RON | -23.192 RON | 41.251 RON | — | 35.194 RON | -6.057 RON | 2 |
| 2016 | 338.808 RON | -28.361 RON | 228.958 RON | — | 51.093 RON | -177.865 RON | 3 |
| 2015 | 287.745 RON | -5.025 RON | 243.413 RON | — | 93.909 RON | -149.504 RON | 2 |
| 2014 | 212.359 RON | -10.640 RON | 220.531 RON | — | 76.081 RON | -144.450 RON | 2 |
| 2013 | 162.809 RON | -17.700 RON | 201.676 RON | 61 RON | 67.805 RON | -133.810 RON | 2 |
| 2012 | 129.003 RON | -17.769 RON | 174.493 RON | 246 RON | 58.137 RON | -116.110 RON | 2 |
| 2011 | 174.721 RON | -38.075 RON | 129.922 RON | 306 RON | 88.672 RON | -40.944 RON | 2 |
| 2010 | 155.834 RON | -672 RON | 115.381 RON | 787 RON | 109.745 RON | -4.849 RON | 1 |
| 2009 | 58.275 RON | -5.511 RON | 113.349 RON | 833 RON | 108.564 RON | -3.952 RON | 1 |
| 2008 | 86.782 RON | 1.359 RON | 31.919 RON | — | 33.478 RON | 1.559 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 305.472 RON | 310.212 RON | 278.317 RON | 294.266 RON | 235.282 RON | 276.985 RON | 214.426 RON | 175.088 RON | 206.350 RON | 338.808 RON | 287.745 RON | 212.359 RON | 162.809 RON | 129.003 RON | 174.721 RON | 155.834 RON | 58.275 RON | 86.782 RON |
| Venituri totale | 340.472 RON | 310.212 RON | 278.317 RON | 294.266 RON | 295.282 RON | 276.985 RON | 214.426 RON | 175.088 RON | 206.350 RON | 338.808 RON | 287.745 RON | 212.359 RON | 162.809 RON | 129.003 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 350.782 RON | 303.150 RON | 259.712 RON | 276.590 RON | 205.940 RON | 257.615 RON | 222.496 RON | 197.994 RON | 227.479 RON | 363.781 RON | 284.138 RON | 216.588 RON | 174.717 RON | 146.772 RON | ||||
| Profit brut | 0 RON | 7.062 RON | 18.605 RON | 17.676 RON | 89.342 RON | 19.370 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.607 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 10.310 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.070 RON | 22.906 RON | 21.129 RON | 24.973 RON | — | 4.229 RON | 11.908 RON | 17.769 RON | ||||
| Profit net | 0 RON | 2.429 RON | 15.754 RON | 14.764 RON | 86.384 RON | 16.601 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 15.743 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.213 RON | 24.657 RON | 23.192 RON | 28.361 RON | 5.025 RON | 10.640 RON | 17.700 RON | 17.769 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 74.540 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 61 RON | 246 RON | ||||
| Active circulante | 41.842 RON | 68.782 RON | 64.890 RON | 42.382 RON | 48.353 RON | 36.326 RON | 44.873 RON | 33.304 RON | 35.194 RON | 51.093 RON | 93.909 RON | 76.081 RON | 67.805 RON | 58.137 RON | ||||
| Stocuri | 37.799 RON | 23.620 RON | 41.252 RON | 29.620 RON | 45.944 RON | 35.247 RON | 44.680 RON | 33.111 RON | 35.001 RON | 51.001 RON | 66.465 RON | 57.950 RON | 56.162 RON | 50.572 RON | ||||
| Creante | 432 RON | 38.982 RON | 23.638 RON | 12.762 RON | 2.409 RON | 1.079 RON | 193 RON | 193 RON | 193 RON | 92 RON | 3.110 RON | 8.896 RON | 8.747 RON | 6.670 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 3.611 RON | 6.180 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 24.334 RON | 9.235 RON | 2.896 RON | 895 RON | ||||
| Datorii totale | 83.523 RON | 20.180 RON | 18.716 RON | 11.962 RON | 32.697 RON | 60.651 RON | 85.799 RON | 64.018 RON | 41.251 RON | 228.958 RON | 243.413 RON | 220.531 RON | 201.676 RON | 174.493 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 32.859 RON | 48.602 RON | 46.174 RON | 30.420 RON | 15.656 RON | -24.325 RON | -40.926 RON | -30.714 RON | -6.057 RON | -177.865 RON | -149.504 RON | -144.450 RON | -133.810 RON | -116.110 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 195.200 RON | 195.200 RON | 195.200 RON | 195.200 RON | 195.200 RON | 195.200 RON | 195.200 RON | 195.200 RON | 195.200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator |
| 174.721 RON |
| 155.834 RON |
| 58.275 RON |
| 86.782 RON |
| 212.539 RON |
| 153.268 RON |
| 60.458 RON |
| 85.067 RON |
| 0 RON |
| 2.566 RON |
| — |
| 1.715 RON |
| 37.818 RON |
| — |
| 2.183 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| — |
| 1.359 RON |
| 38.075 RON |
| 672 RON |
| 5.511 RON |
| — |
| 306 RON |
| 787 RON |
| 833 RON |
| — |
| 88.672 RON |
| 109.745 RON |
| 108.564 RON |
| 33.478 RON |
| 86.066 RON |
| 108.190 RON |
| 107.866 RON |
| 30.198 RON |
| 270 RON |
| — |
| — |
| — |
| 2.336 RON |
| 1.555 RON |
| 698 RON |
| 3.280 RON |
| 129.922 RON |
| 115.381 RON |
| 113.349 RON |
| 31.919 RON |
| -40.944 RON |
| -4.849 RON |
| -3.952 RON |
| 1.559 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| — |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.