ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.700 RON | 24.632 RON | 466 RON | 0 RON | 24.738 RON | 24.272 RON | 0 |
| 2024 | 13.780 RON | 5.711 RON | 11.535 RON | 0 RON | 358.735 RON | 347.200 RON | — |
| 2023 | — | -11.378 RON | 153 RON | 4.400 RON | 390.741 RON | 394.988 RON | 0 |
| 2022 | 107.602 RON | 23.910 RON | 531 RON | 11.451 RON | 395.446 RON | 406.366 RON | 0 |
| 2021 | 162.329 RON | -7.590 RON | 4.541 RON | 29.203 RON | 357.793 RON | 382.455 RON | 1 |
| 2020 | 137.500 RON | 1.617 RON | 3.639 RON | 48.038 RON | 345.645 RON | 390.044 RON | 1 |
| 2019 | 88.920 RON | -4.275 RON | 5.990 RON | 63.591 RON | 330.877 RON | 388.478 RON | 0 |
| 2018 | 202.923 RON | 130.738 RON | 6.314 RON | 15.491 RON | 409.576 RON | 418.753 RON | 0 |
| 2017 | 187.664 RON | 119.685 RON | 2.901 RON | 2.298 RON | 315.433 RON | 314.830 RON | 1 |
| 2016 | 148.389 RON | 117.488 RON | 1.603 RON | 2.160 RON | 194.587 RON | 195.144 RON | 1 |
| 2015 | 68.019 RON | 50.981 RON | 1.349 RON | 2.923 RON | 76.082 RON | 77.656 RON | 1 |
| 2014 | 42.460 RON | 25.674 RON | 738 RON | — | 27.412 RON | 26.674 RON | — |
| 2013 | 13.170 RON | 4.730 RON | 31 RON | — | 1.031 RON | 1.000 RON | — |
| 2012 | 800 RON | -3.905 RON | 3.920 RON | — | 190 RON | -3.730 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 104.700 RON | 13.780 RON | — | 107.602 RON | 162.329 RON | 137.500 RON | 88.920 RON | 202.923 RON | 187.664 RON | 148.389 RON | 68.019 RON | 42.460 RON | 13.170 RON | 800 RON |
| Venituri totale | 104.708 RON | 19.030 RON | 1 RON | 107.602 RON | 162.331 RON | 137.500 RON | 88.924 RON | 202.924 RON | 187.664 RON | 148.389 RON | 68.019 RON | 42.460 RON | 13.170 RON | 800 RON |
| Cheltuieli totale | 73.493 RON | 11.634 RON | 11.379 RON | 80.440 RON | 168.412 RON | 134.593 RON | 91.274 RON | 66.888 RON | 62.884 RON | 26.449 RON | 14.997 RON | 15.512 RON | 7.779 RON | 4.705 RON |
| Profit brut | 31.215 RON | 7.396 RON | 0 RON | 27.162 RON | 0 RON | 2.907 RON | 0 RON | 136.036 RON | 124.780 RON | 121.940 RON | 53.022 RON | 26.948 RON | 5.391 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 11.378 RON | 0 RON | 6.081 RON | 0 RON | 2.350 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 3.905 RON |
| Profit net | 24.632 RON | 5.711 RON | 0 RON | 23.910 RON | 0 RON | 1.617 RON | 0 RON | 130.738 RON | 119.685 RON | 117.488 RON | 50.981 RON | 25.674 RON | 4.730 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 11.378 RON | 0 RON | 7.590 RON | 0 RON | 4.275 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.905 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 0 RON | 4.400 RON | 11.451 RON | 29.203 RON | 48.038 RON | 63.591 RON | 15.491 RON | 2.298 RON | 2.160 RON | 2.923 RON | — | — | — |
| Active circulante | 24.738 RON | 358.735 RON | 390.741 RON | 395.446 RON | 357.793 RON | 345.645 RON | 330.877 RON | 409.576 RON | 315.433 RON | 194.587 RON | 76.082 RON | 27.412 RON | 1.031 RON | 190 RON |
| Creante | 4.772 RON | 296.248 RON | 340.885 RON | 339.393 RON | 349.222 RON | 338.849 RON | 317.432 RON | 376.770 RON | 298.684 RON | 188.409 RON | 60.240 RON | 25.240 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 19.966 RON | 62.487 RON | 49.856 RON | 56.053 RON | 8.571 RON | 6.796 RON | 13.445 RON | 32.806 RON | 16.749 RON | 6.178 RON | 15.842 RON | 2.172 RON | 1.031 RON | 190 RON |
| Datorii totale | 466 RON | 11.535 RON | 153 RON | 531 RON | 4.541 RON | 3.639 RON | 5.990 RON | 6.314 RON | 2.901 RON | 1.603 RON | 1.349 RON | 738 RON | 31 RON | 3.920 RON |
| Capitaluri proprii | 24.272 RON | 347.200 RON | 394.988 RON | 406.366 RON | 382.455 RON | 390.044 RON | 388.478 RON | 418.753 RON | 314.830 RON | 195.144 RON | 77.656 RON | 26.674 RON | 1.000 RON | -3.730 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
NEW PROIECT CONSTRUCT SRLCUI 38461370 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ŞTEF-SAVA-CONSTRUCŢII S.R.L.CUI 42480915 | 1 | ofertant · l-a avut subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
FLAM GRUP SRLCUI 14453338 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
VANGAZ INSTAL S.R.L.CUI 41522311 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
ELECTRO INDUSTRIAL SERVICE SRLCUI 5035662 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.