Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 976.145 RON | 198.423 RON | 262.219 RON | 30.485 RON | 1.234.800 RON | 1.003.066 RON | 3 |
| 2024 | 1.018.183 RON | -107.814 RON | 194.537 RON | 42.548 RON | 1.417.743 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Bl. A9, Sc. 2, Ap. 18
| 1.265.754 RON |
| 3 |
| 2023 | 2.625.125 RON | 1.140.668 RON | 226.703 RON | 49.681 RON | 1.697.334 RON | 1.520.312 RON | 3 |
| 2022 | 588.830 RON | 121.084 RON | 118.131 RON | 64.184 RON | 748.821 RON | 694.874 RON | 3 |
| 2021 | 476.859 RON | 74.752 RON | 121.249 RON | 104.996 RON | 590.043 RON | 573.790 RON | 3 |
| 2020 | 346.392 RON | 60.472 RON | 101.688 RON | 146.520 RON | 454.206 RON | 499.038 RON | 3 |
| 2019 | 532.661 RON | 208.876 RON | 146.500 RON | 184.153 RON | 400.913 RON | 438.566 RON | — |
| 2018 | 224.328 RON | 94.014 RON | 31.853 RON | 23.471 RON | 238.073 RON | 229.691 RON | 2 |
| 2017 | 254.710 RON | 103.697 RON | 70.957 RON | 17.854 RON | 188.780 RON | 135.677 RON | 3 |
| 2016 | 127.340 RON | 47.083 RON | 37.467 RON | 6.590 RON | 92.857 RON | 61.980 RON | 3 |
| 2015 | 95.012 RON | 27.246 RON | 8.185 RON | 3.573 RON | 99.509 RON | 94.897 RON | 1 |
| 2014 | 63.679 RON | 19.557 RON | 7.178 RON | 32.190 RON | 67.639 RON | 92.651 RON | 1 |
| 2013 | 25.601 RON | -10.181 RON | 1.641 RON | 37.731 RON | 49.504 RON | 85.594 RON | 1 |
| 2012 | 26.744 RON | -15.354 RON | 5.085 RON | 43.223 RON | 70.137 RON | 108.275 RON | 1 |
| 2011 | 35.000 RON | -20.719 RON | 1.747 RON | 48.547 RON | 89.329 RON | 136.129 RON | 1 |
| 2010 | 70.298 RON | 17.288 RON | 1.533 RON | 50.630 RON | 107.751 RON | 156.848 RON | 1 |
| 2009 | 176.370 RON | 136.809 RON | 6.204 RON | 21.544 RON | 155.471 RON | 170.811 RON | 1 |
| 2008 | 116.833 RON | 71.028 RON | 9.656 RON | 2.992 RON | 115.666 RON | 109.002 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 976.145 RON | 1.018.183 RON | 2.625.125 RON | 588.830 RON | 476.859 RON | 346.392 RON | 532.661 RON | 224.328 RON | 254.710 RON | 127.340 RON | 95.012 RON | 63.679 RON | 25.601 RON | 26.744 RON | 35.000 RON | 70.298 RON | 176.370 RON | 116.833 RON |
| Venituri totale | 981.952 RON | 1.039.064 RON | 2.643.623 RON | 588.869 RON | 476.894 RON | 346.413 RON | 532.662 RON | 224.329 RON | 254.715 RON | 127.373 RON | 95.144 RON | 63.789 RON | 25.730 RON | 26.856 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 722.954 RON | 1.136.560 RON | 1.451.170 RON | 461.895 RON | 397.373 RON | 282.689 RON | 318.459 RON | 128.072 RON | 148.471 RON | 79.016 RON | 65.044 RON | 42.319 RON | 35.139 RON | 41.404 RON | ||||
| Profit brut | 258.998 RON | 0 RON | 1.192.453 RON | 126.974 RON | 79.521 RON | 63.724 RON | 214.203 RON | 96.257 RON | 106.244 RON | 48.357 RON | 30.100 RON | 21.470 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 97.496 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 9.409 RON | 14.548 RON | ||||
| Profit net | 198.423 RON | 0 RON | 1.140.668 RON | 121.084 RON | 74.752 RON | 60.472 RON | 208.876 RON | 94.014 RON | 103.697 RON | 47.083 RON | 27.246 RON | 19.557 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 107.814 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.181 RON | 15.354 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 30.485 RON | 42.548 RON | 49.681 RON | 64.184 RON | 104.996 RON | 146.520 RON | 184.153 RON | 23.471 RON | 17.854 RON | 6.590 RON | 3.573 RON | 32.190 RON | 37.731 RON | 43.223 RON | ||||
| Active circulante | 1.234.800 RON | 1.417.743 RON | 1.697.334 RON | 748.821 RON | 590.043 RON | 454.206 RON | 400.913 RON | 238.073 RON | 188.780 RON | 92.857 RON | 99.509 RON | 67.639 RON | 49.504 RON | 70.137 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 5.142 RON | — | — | 0 RON | -857 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Creante | 860.817 RON | 887.347 RON | 969.392 RON | 311.317 RON | 192.037 RON | 243.164 RON | 227.862 RON | 35.162 RON | 61.557 RON | — | — | 0 RON | 4.835 RON | 7.794 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 373.983 RON | 530.396 RON | 727.942 RON | 437.504 RON | 398.006 RON | 211.042 RON | 173.051 RON | 202.911 RON | 122.081 RON | 92.857 RON | 99.509 RON | 67.639 RON | 45.526 RON | 62.343 RON | ||||
| Datorii totale | 262.219 RON | 194.537 RON | 226.703 RON | 118.131 RON | 121.249 RON | 101.688 RON | 146.500 RON | 31.853 RON | 70.957 RON | 37.467 RON | 8.185 RON | 7.178 RON | 1.641 RON | 5.085 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 1.003.066 RON | 1.265.754 RON | 1.520.312 RON | 694.874 RON | 573.790 RON | 499.038 RON | 438.566 RON | 229.691 RON | 135.677 RON | 61.980 RON | 94.897 RON | 92.651 RON | 85.594 RON | 108.275 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| 35.066 RON |
| 70.342 RON |
| 179.467 RON |
| 120.564 RON |
| 54.732 RON |
| 46.470 RON |
| 37.051 RON |
| 46.329 RON |
| 0 RON |
| 23.872 RON |
| 142.416 RON |
| 74.235 RON |
| 19.666 RON |
| — |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 17.288 RON |
| 136.809 RON |
| 71.028 RON |
| 20.719 RON |
| — |
| — |
| — |
| 48.547 RON |
| 50.630 RON |
| 21.544 RON |
| 2.992 RON |
| 89.329 RON |
| 107.751 RON |
| 155.471 RON |
| 115.666 RON |
| 5.444 RON |
| — |
| — |
| 0 RON |
| 3.738 RON |
| 2.260 RON |
| 2.260 RON |
| 89.329 RON |
| 98.569 RON |
| 153.211 RON |
| 113.406 RON |
| 1.747 RON |
| 1.533 RON |
| 6.204 RON |
| 9.656 RON |
| 136.129 RON |
| 156.848 RON |
| 170.811 RON |
| 109.002 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 1 |
| 1 |
| 1 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoanăadministrator |
Admire cererea de reexaminare a taxei judicare de timbru stabilită în dosarul 13016/196/2025. Constată că reclamanţii nu datorează taxă judiciară de timbru pentru soluţionarea dosarului 13016/196/2025. Definitivă. Pronunţată azi 10.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Amana pronuntarea la data de 10.12.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 09.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.11.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 27.11.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.11.2025.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor Judecătoriei Brăila nr. 3/26.08.2025, amână cauza şi acordă termen la data de 14.11.2025.
Admite sesizarea din oficiu. Ca urmare a desfiintarii completurilor C11 civil şi Camera Consiliu C11 civil, C11 civil urgenţă, C11ES, schimbă termenul de judecată fixat în prezenta cauză de la data de 26.05.2026, C11 civil, la data de 26.11.2026, C18- civil, sala 1, ora 11.00, şedinţa publică, cu citarea părţilor. Menţine măsurile dispuse anterior. Fără cale de atac. Pronunţată astăzi, 29.04.2026, potrivit dispoziţiilor art. 396 alin. 2 C. pr. civ. prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Se acordă termen la data de: 26.05.2026 în vederea depunerii unor precizări cu privire la efectuarea lucrărilor de construcţie de către pârâte
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
INNORI DESIGN S.R.L.CUI 38620484 | 12 | 12 | 3 | — | vezi ↗ |
VEST INSTAL S.R.L.CUI 18991887 | 8 | 6 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 23 de parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
TERENIA PROJECT S.R.L.CUI 41310025 | 15 | ofertant · l-a avut subcontractant | 8 |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.
TERENIA PROJECT S.R.L.CUI 41310025 | 15 | 5 | 1 | — | vezi ↗ |
KOMORA ENGINEERING SRLCUI 32815436 | 5 | 4 | 3 | — | vezi ↗ |
KOMORA SRLCUI 1929490 | 5 | 3 | 0 | — | vezi ↗ |
| — |
| vezi ↗ |
MIRON COM SRLCUI 5537626 | 7 | terț și subcontractant | 6 | — | vezi ↗ |
| 10 | ofertant · l-a avut subcontractant | 6 | Da | vezi ↗ |
ARIMA ELECTROINSTAL S.R.L.CUI 46180350 | 3 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
EUROPROIECT UNIVERS SRLCUI 19172660 | 8 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
ELTRION SERV SRLCUI 16026023 | 3 | subcontractant · aceeași ofertă | 3 | — | vezi ↗ |
Idecon S.A.U. ZaragozaCUI ES-A50042407 | 3 | terț susținător · aceeași ofertă | 3 | — | vezi ↗ |
CONINSTALL FXF SRLCUI 26204004 | 2 | subcontractant · aceeași ofertă | 2 | — | vezi ↗ |
ENNE CONSTRUCT SRLCUI 23927775 | 2 | subcontractant · aceeași ofertă | 2 | — | vezi ↗ |
DRAMON 99 SRLCUI 12267703 | 1 | subcontractant · aceeași ofertă | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 50 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
49 de contracte atribuite, in valoare de 41.453.608 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.459.273 lei.
Achizitii directe
28 de contracte
3.459.245 lei
Licitatii publice
18 contracte
37.966.263 lei
Achizitii offline
3 contracte
28.100 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 151 de zile de la data documentului, iar 27,8% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 14:24).