| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.378.354 RON | 56.517 RON | 1.848.013 RON | 2.906.158 RON | 26.857 RON | 1.102.464 RON | 7 |
| 2024 | 1.509.884 RON | 130.543 RON | 1.917.639 RON | 2.914.505 RON | 35.061 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.047.327 RON |
| 6 |
| 2023 | 1.554.372 RON | 186.859 RON | 2.146.100 RON | 3.138.188 RON | 70.035 RON | 1.108.956 RON | 8 |
| 2022 | 1.549.966 RON | 317.173 RON | 2.549.781 RON | 3.393.113 RON | 65.813 RON | 927.975 RON | 9 |
| 2021 | 1.330.518 RON | 103.044 RON | 2.839.606 RON | 3.638.305 RON | 69.569 RON | 916.895 RON | 10 |
| 2020 | 1.086.112 RON | 79.041 RON | 3.146.157 RON | 3.898.164 RON | 37.113 RON | 816.946 RON | 12 |
| 2019 | 1.554.065 RON | 141.961 RON | 3.154.724 RON | 3.716.113 RON | 62.316 RON | 667.235 RON | 14 |
| 2018 | 1.478.826 RON | 203.847 RON | 3.442.921 RON | 3.886.961 RON | 43.770 RON | 524.194 RON | 15 |
| 2017 | 1.665.496 RON | 268.292 RON | 3.792.361 RON | 4.027.481 RON | 78.731 RON | 320.287 RON | 19 |
| 2016 | 1.575.881 RON | 312.959 RON | 4.128.942 RON | 4.099.364 RON | 69.801 RON | 51.994 RON | 18 |
| 2015 | 1.594.134 RON | 147.279 RON | 4.631.213 RON | 4.274.932 RON | 85.904 RON | -261.530 RON | 16 |
| 2014 | 1.065.669 RON | -49.444 RON | 5.507.475 RON | 4.880.470 RON | 64.587 RON | -552.062 RON | 15 |
| 2013 | 951.091 RON | -77.941 RON | 5.693.058 RON | 4.633.291 RON | 38.750 RON | -1.000.748 RON | 16 |
| 2012 | 816.221 RON | -130.336 RON | 5.898.308 RON | 4.903.789 RON | 68.368 RON | -922.807 RON | 14 |
| 2011 | 678.210 RON | -410.670 RON | 5.927.804 RON | 5.056.076 RON | 63.414 RON | -792.471 RON | 13 |
| 2010 | 648.751 RON | -433.154 RON | 6.041.341 RON | 5.375.470 RON | 283.990 RON | -381.801 RON | 12 |
| 2008 | 212.342 RON | 1.672 RON | 6.728.019 RON | 5.086.964 RON | 1.622.177 RON | 1.142 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.378.354 RON | 1.509.884 RON | 1.554.372 RON | 1.549.966 RON | 1.330.518 RON | 1.086.112 RON | 1.554.065 RON | 1.478.826 RON | 1.665.496 RON | 1.575.881 RON | 1.594.134 RON | 1.065.669 RON | 951.091 RON | 816.221 RON | 678.210 RON | 648.751 RON | 212.342 RON |
| Venituri totale | 1.421.035 RON | 1.518.507 RON | 1.562.369 RON | 1.844.099 RON | 1.381.591 RON | 1.134.114 RON | 1.561.474 RON | 1.502.862 RON | 1.670.895 RON | 1.577.978 RON | 1.544.771 RON | 755.494 RON | 954.486 RON | 836.351 RON | |||
| Cheltuieli totale | 1.343.945 RON | 1.345.706 RON | 1.361.835 RON | 1.521.212 RON | 1.275.800 RON | 1.050.860 RON | 1.408.237 RON | 1.287.739 RON | 1.402.603 RON | 1.265.019 RON | 1.397.492 RON | 804.938 RON | 1.032.427 RON | 966.687 RON | |||
| Profit brut | 77.090 RON | 172.801 RON | 200.534 RON | 322.887 RON | 105.791 RON | 83.254 RON | 153.237 RON | 215.123 RON | 268.292 RON | 312.959 RON | 147.279 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.444 RON | 77.941 RON | 130.336 RON | |||
| Profit net | 56.517 RON | 130.543 RON | 186.859 RON | 317.173 RON | 103.044 RON | 79.041 RON | 141.961 RON | 203.847 RON | 268.292 RON | 312.959 RON | 147.279 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | |||
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 49.444 RON | 77.941 RON | 130.336 RON | |||
| Active fixe (imobilizate) | 2.906.158 RON | 2.914.505 RON | 3.138.188 RON | 3.393.113 RON | 3.638.305 RON | 3.898.164 RON | 3.716.113 RON | 3.886.961 RON | 4.027.481 RON | 4.099.364 RON | 4.274.932 RON | 4.880.470 RON | 4.633.291 RON | 4.903.789 RON | |||
| Active circulante | 26.857 RON | 35.061 RON | 70.035 RON | 65.813 RON | 69.569 RON | 37.113 RON | 62.316 RON | 43.770 RON | 78.731 RON | 69.801 RON | 85.904 RON | 64.587 RON | 38.750 RON | 68.368 RON | |||
| Stocuri | 15.596 RON | 14.591 RON | 34.408 RON | 14.338 RON | 17.893 RON | 2.892 RON | 27.154 RON | 28.166 RON | 48.474 RON | 45.682 RON | 23.219 RON | 42.095 RON | 25.455 RON | 42.518 RON | |||
| Creante | 7.122 RON | 3.979 RON | 4.209 RON | 39.716 RON | 18.742 RON | 1.593 RON | 20.482 RON | 5.403 RON | 15.168 RON | 21.630 RON | 17.799 RON | 11.477 RON | 12.110 RON | 1.037 RON | |||
| Casa si conturi la banci | 4.139 RON | 16.491 RON | 31.418 RON | 11.759 RON | 32.934 RON | 32.628 RON | 14.680 RON | 10.201 RON | 15.089 RON | 2.489 RON | 44.886 RON | 11.015 RON | 1.185 RON | 24.813 RON | |||
| Cheltuieli in avans | 17.462 RON | 15.400 RON | 46.833 RON | 18.830 RON | 48.627 RON | 27.826 RON | 43.530 RON | 36.384 RON | 6.436 RON | 11.771 RON | 8.847 RON | 10.356 RON | 20.269 RON | 3.344 RON | |||
| Datorii totale | 1.848.013 RON | 1.917.639 RON | 2.146.100 RON | 2.549.781 RON | 2.839.606 RON | 3.146.157 RON | 3.154.724 RON | 3.442.921 RON | 3.792.361 RON | 4.128.942 RON | 4.631.213 RON | 5.507.475 RON | 5.693.058 RON | 5.898.308 RON | |||
| Capitaluri proprii | 1.102.464 RON | 1.047.327 RON | 1.108.956 RON | 927.975 RON | 916.895 RON | 816.946 RON | 667.235 RON | 524.194 RON | 320.287 RON | 51.994 RON | -261.530 RON | -552.062 RON | -1.000.748 RON | -922.807 RON | |||
| Capital subscris varsat | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 260 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | |||
| Nr. mediu salariati | 7 | 6 | 8 | 9 | 10 | 12 | 14 | 15 | 19 | 18 | 16 | 15 | 16 | 14 | 13 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| 679.662 RON |
| 651.670 RON |
| 215.515 RON |
| 1.090.332 RON |
| 1.078.374 RON |
| 213.671 RON |
| 0 RON |
| — |
| 1.844 RON |
| 410.670 RON |
| 426.704 RON |
| — |
| 0 RON |
| — |
| 1.672 RON |
| 410.670 RON |
| 433.154 RON |
| — |
| 5.056.076 RON |
| 5.375.470 RON |
| 5.086.964 RON |
| 63.414 RON |
| 283.990 RON |
| 1.622.177 RON |
| 47.223 RON |
| 253.935 RON |
| 403.131 RON |
| 4.392 RON |
| 21.167 RON |
| 1.201.632 RON |
| 11.799 RON |
| 8.888 RON |
| 17.414 RON |
| 15.843 RON |
| 80 RON |
| 20.020 RON |
| 5.927.804 RON |
| 6.041.341 RON |
| 6.728.019 RON |
| -792.471 RON |
| -381.801 RON |
| 1.142 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 12 |
| 3 |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
comuna Belciugatele, tarlaua 77/1, parcela 23
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
4 contracte atribuite, in valoare de 39.253 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
39.253 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 16:03).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.