ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
satul Racu, comuna Racu
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 95.708 RON | -19.217 RON | 235.760 RON | — | 6.727 RON | -229.033 RON | 2 |
| 2017 | 63.279 RON | -49.671 RON | 213.258 RON | — | 3.441 RON | -209.817 RON | 2 |
| 2016 | 83.644 RON | -19.945 RON | 164.187 RON | — | 4.042 RON | -160.145 RON | 3 |
| 2015 | 29.775 RON | -41.489 RON | 142.755 RON | — | 2.554 RON | -140.201 RON | 3 |
| 2014 | 22.915 RON | -18.456 RON | 102.040 RON | 180 RON | 3.148 RON | -98.712 RON | 1 |
| 2013 | 55.576 RON | -9.596 RON | 84.259 RON | 2.941 RON | 1.062 RON | -80.256 RON | 3 |
| 2012 | 59.306 RON | -27.374 RON | 80.847 RON | 5.702 RON | 4.484 RON | -70.661 RON | 6 |
| 2011 | 30.378 RON | -47.582 RON | 69.393 RON | 8.463 RON | 17.643 RON | -43.287 RON | 5 |
| 2010 | 62.820 RON | -13.507 RON | 24.466 RON | 11.224 RON | 17.538 RON | 4.296 RON | 3 |
| 2009 | 49.139 RON | 1.378 RON | 8.020 RON | 13.985 RON | 11.570 RON | 17.803 RON | 1 |
| 2008 | 72.863 RON | 17.477 RON | 4.819 RON | 16.746 RON | 4.498 RON | 16.425 RON | — |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 95.708 RON | 63.279 RON | 83.644 RON | 29.775 RON | 22.915 RON | 55.576 RON | 59.306 RON | 30.378 RON | 62.820 RON | 49.139 RON | 72.863 RON |
| Venituri totale | 95.708 RON | 63.279 RON | 84.164 RON | 31.823 RON | 27.593 RON | 55.576 RON | 59.306 RON | 30.378 RON | 62.880 RON | 49.167 RON | 72.985 RON |
| Cheltuieli totale | 113.967 RON | 106.230 RON | 99.927 RON | 71.823 RON | 44.903 RON | 62.393 RON | 83.715 RON | 76.442 RON | 73.246 RON | 45.332 RON | 51.865 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.835 RON | 21.120 RON |
| Pierdere bruta | 18.259 RON | 42.951 RON | 15.763 RON | — | 17.310 RON | 6.817 RON | 24.409 RON | 46.064 RON | 10.366 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 1.378 RON | 17.477 RON |
| Pierdere neta | 19.217 RON | 49.671 RON | 19.945 RON | 41.489 RON | 18.456 RON | 9.596 RON | 27.374 RON | 47.582 RON | 13.507 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | 180 RON | 2.941 RON | 5.702 RON | 8.463 RON | 11.224 RON | 13.985 RON | 16.746 RON |
| Active circulante | 6.727 RON | 3.441 RON | 4.042 RON | 2.554 RON | 3.148 RON | 1.062 RON | 4.484 RON | 17.643 RON | 17.538 RON | 11.570 RON | 4.498 RON |
| Stocuri | 2.185 RON | 846 RON | 2.238 RON | 1.485 RON | 746 RON | 611 RON | 3.653 RON | 16.070 RON | 16.848 RON | 6.383 RON | — |
| Creante | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 270 RON | 804 RON | 1.221 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.292 RON | 2.345 RON | 1.554 RON | 819 RON | 2.152 RON | 201 RON | 581 RON | 1.323 RON | 420 RON | 4.383 RON | 3.277 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 268 RON | — |
| Datorii totale | 235.760 RON | 213.258 RON | 164.187 RON | 142.755 RON | 102.040 RON | 84.259 RON | 80.847 RON | 69.393 RON | 24.466 RON | 8.020 RON | 4.819 RON |
| Capitaluri proprii | -229.033 RON | -209.817 RON | -160.145 RON | -140.201 RON | -98.712 RON | -80.256 RON | -70.661 RON | -43.287 RON | 4.296 RON | 17.803 RON | 16.425 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 3 | 3 | 1 | 3 | 6 | 5 | 3 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.