| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | — | -7.908 RON | 1.868.253 RON | — | — | -1.868.253 RON | — |
| 2012 | 3.544.681 RON | -1.804.986 RON | 1.891.874 RON | — | 19.060 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 3.544.681 RON |
| -1.872.814 RON |
| — |
| 2011 | 3.413.628 RON | -93.710 RON | 2.864.235 RON | 115.868 RON | 2.671.743 RON | -67.828 RON | 8 |
| 2010 | 1.033.248 RON | 8.375 RON | 3.084.519 RON | 89.244 RON | 3.011.270 RON | 21.723 RON | 5 |
| 2009 | 479.700 RON | 6.250 RON | 1.470.959 RON | 34.248 RON | 1.450.009 RON | 13.298 RON | 4 |
| 2008 | 279.472 RON | 4.268 RON | 40.789 RON | 741 RON | 47.096 RON | 7.048 RON | 1 |
| 3.413.628 RON |
| 1.033.248 RON |
| 479.700 RON |
| 279.472 RON |
| Venituri totale | — | 3.579.257 RON | 3.416.867 RON | 1.041.357 RON | 479.700 RON | 279.472 RON |
| Cheltuieli totale | 7.908 RON | 5.384.243 RON | 3.502.381 RON | 1.026.532 RON | 469.117 RON | 274.391 RON |
| Profit brut | — | — | — | 14.825 RON | 10.583 RON | 5.081 RON |
| Pierdere bruta | 7.908 RON | 1.804.986 RON | 85.514 RON | — | — | — |
| Profit net | — | — | — | 8.375 RON | 6.250 RON | 4.268 RON |
| Pierdere neta | 7.908 RON | 1.804.986 RON | 93.710 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 115.868 RON | 89.244 RON | 34.248 RON | 741 RON |
| Active circulante | — | 19.060 RON | 2.671.743 RON | 3.011.270 RON | 1.450.009 RON | 47.096 RON |
| Stocuri | — | — | 2.618.784 RON | 2.937.015 RON | 1.424.321 RON | 45.324 RON |
| Creante | — | — | 29.761 RON | 73.569 RON | 20.141 RON | 1.011 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 19.060 RON | 23.198 RON | 686 RON | 292 RON | 761 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 8.796 RON | 5.728 RON | — | — |
| Datorii totale | 1.868.253 RON | 1.891.874 RON | 2.864.235 RON | 3.084.519 RON | 1.470.959 RON | 40.789 RON |
| Capitaluri proprii | -1.868.253 RON | -1.872.814 RON | -67.828 RON | 21.723 RON | 13.298 RON | 7.048 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 8 | 5 | 4 | 1 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| firmăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.