ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
sec. 4, sp. com. nr. 13
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 257.733.941 RON | 56.229.117 RON | 578.884.809 RON | 131.373.539 RON | 688.806.589 RON | 209.138.059 RON | 201 |
| 2024 | 228.960.034 RON | 52.963.630 RON | 391.068.796 RON | 127.815.875 RON | 422.129.384 RON | 158.872.661 RON | 183 |
| 2023 | 278.516.955 RON | 40.380.117 RON | 264.774.160 RON | 108.712.757 RON | 267.358.610 RON | 111.297.207 RON | 149 |
| 2022 | 196.853.373 RON | 37.580.270 RON | 189.072.003 RON | 111.466.702 RON | 153.271.040 RON | 75.665.739 RON | 159 |
| 2021 | 175.329.396 RON | 25.248.279 RON | 164.429.920 RON | 98.840.942 RON | 113.774.447 RON | 48.185.469 RON | 141 |
| 2020 | 141.861.996 RON | 20.132.421 RON | 113.904.206 RON | 58.811.285 RON | 90.159.194 RON | 35.066.273 RON | 108 |
| 2019 | 116.017.724 RON | 7.921.988 RON | 111.219.298 RON | 40.741.736 RON | 95.491.414 RON | 25.013.852 RON | 100 |
| 2018 | 96.207.927 RON | 5.955.147 RON | 92.958.070 RON | 21.804.461 RON | 88.245.473 RON | 17.091.864 RON | 100 |
| 2017 | 76.535.943 RON | 3.334.525 RON | 55.985.193 RON | 18.881.312 RON | 46.140.598 RON | 9.036.717 RON | 105 |
| 2016 | 75.519.496 RON | 3.424.771 RON | 35.289.302 RON | 17.483.868 RON | 28.946.402 RON | 11.140.968 RON | 105 |
| 2015 | 41.229.213 RON | 1.875.010 RON | 24.638.710 RON | 17.426.019 RON | 15.728.887 RON | 8.516.196 RON | 115 |
| 2014 | 37.333.155 RON | 5.541.966 RON | 15.348.615 RON | 6.059.749 RON | 16.184.063 RON | 6.895.197 RON | 64 |
| 2013 | 33.876.732 RON | 1.103.182 RON | 7.709.177 RON | 2.793.777 RON | 7.143.631 RON | 2.228.231 RON | 44 |
| 2012 | 7.676.996 RON | 244.018 RON | 6.304.432 RON | 2.850.339 RON | 4.979.142 RON | 1.525.049 RON | 30 |
| 2011 | 9.499.520 RON | 795.140 RON | 5.385.779 RON | 1.149.431 RON | 5.517.379 RON | 1.281.031 RON | 20 |
| 2010 | 3.616.672 RON | 283.418 RON | 1.628.609 RON | 309.336 RON | 1.705.164 RON | 385.891 RON | 20 |
| 2009 | 347.869 RON | 1.248 RON | 196.490 RON | 122.237 RON | 76.926 RON | 2.673 RON | 3 |
| 2008 | 104.402 RON | 1.225 RON | 160.208 RON | 82.938 RON | 78.695 RON | 1.425 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 257.733.941 RON | 228.960.034 RON | 278.516.955 RON | 196.853.373 RON | 175.329.396 RON | 141.861.996 RON | 116.017.724 RON | 96.207.927 RON | 76.535.943 RON | 75.519.496 RON | 41.229.213 RON | 37.333.155 RON | 33.876.732 RON | 7.676.996 RON | 9.499.520 RON | 3.616.672 RON | 347.869 RON | 104.402 RON |
| Venituri totale | 462.049.342 RON | 374.492.541 RON | 346.052.130 RON | 277.715.560 RON | 255.982.560 RON | 191.842.033 RON | 178.837.062 RON | 133.724.019 RON | 82.477.180 RON | 80.158.276 RON | 48.091.843 RON | 38.146.194 RON | 34.044.959 RON | 7.929.945 RON | 10.157.649 RON | 3.616.893 RON | 347.876 RON | 104.404 RON |
| Cheltuieli totale | 399.791.187 RON | 315.628.195 RON | 300.471.455 RON | 235.413.554 RON | 227.993.593 RON | 167.838.269 RON | 169.082.980 RON | 126.428.365 RON | 78.457.089 RON | 76.006.611 RON | 45.796.275 RON | 31.538.310 RON | 32.724.516 RON | 7.623.562 RON | 9.201.821 RON | 3.278.434 RON | 343.733 RON | 102.946 RON |
| Profit brut | 62.258.155 RON | 58.864.346 RON | 45.580.675 RON | 42.302.006 RON | 27.988.967 RON | 24.003.764 RON | 9.754.082 RON | 7.295.654 RON | 4.020.091 RON | 4.151.665 RON | 2.295.568 RON | 6.607.884 RON | 1.320.443 RON | 306.383 RON | 955.828 RON | 338.459 RON | 4.143 RON | 1.458 RON |
| Profit net | 56.229.117 RON | 52.963.630 RON | 40.380.117 RON | 37.580.270 RON | 25.248.279 RON | 20.132.421 RON | 7.921.988 RON | 5.955.147 RON | 3.334.525 RON | 3.424.771 RON | 1.875.010 RON | 5.541.966 RON | 1.103.182 RON | 244.018 RON | 795.140 RON | 283.418 RON | 1.248 RON | 1.225 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 131.373.539 RON | 127.815.875 RON | 108.712.757 RON | 111.466.702 RON | 98.840.942 RON | 58.811.285 RON | 40.741.736 RON | 21.804.461 RON | 18.881.312 RON | 17.483.868 RON | 17.426.019 RON | 6.059.749 RON | 2.793.777 RON | 2.850.339 RON | 1.149.431 RON | 309.336 RON | 122.237 RON | 82.938 RON |
| Active circulante | 688.806.589 RON | 422.129.384 RON | 267.358.610 RON | 153.271.040 RON | 113.774.447 RON | 90.159.194 RON | 95.491.414 RON | 88.245.473 RON | 46.140.598 RON | 28.946.402 RON | 15.728.887 RON | 16.184.063 RON | 7.143.631 RON | 4.979.142 RON | 5.517.379 RON | 1.705.164 RON | 76.926 RON | 78.695 RON |
| Stocuri | 559.108.053 RON | 346.590.554 RON | 209.107.120 RON | 112.707.106 RON | 70.119.058 RON | 59.372.067 RON | 73.349.190 RON | 52.637.620 RON | 23.628.885 RON | 8.414.603 RON | 6.153.459 RON | 667 RON | 286.945 RON | 737.286 RON | — | 85.350 RON | 50.753 RON | 56.327 RON |
| Creante | 68.960.219 RON | 49.527.938 RON | 35.233.326 RON | 15.925.679 RON | 25.616.763 RON | 24.972.399 RON | 17.074.223 RON | 31.192.066 RON | 16.816.057 RON | 17.385.143 RON | 6.526.635 RON | 6.999.046 RON | 6.142.643 RON | 4.141.574 RON | 5.504.547 RON | 1.573.153 RON | 21.949 RON | 14.686 RON |
| Casa si conturi la banci | 60.738.317 RON | 26.010.892 RON | 23.018.164 RON | 24.638.255 RON | 18.038.626 RON | 5.814.728 RON | 5.068.001 RON | 4.415.787 RON | 5.695.656 RON | 3.146.656 RON | 3.048.793 RON | 9.184.350 RON | 714.043 RON | 100.282 RON | 12.832 RON | 46.661 RON | 4.224 RON | 7.682 RON |
| Cheltuieli in avans | 7.391.556 RON | 26.198 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 578.884.809 RON | 391.068.796 RON | 264.774.160 RON | 189.072.003 RON | 164.429.920 RON | 113.904.206 RON | 111.219.298 RON | 92.958.070 RON | 55.985.193 RON | 35.289.302 RON | 24.638.710 RON | 15.348.615 RON | 7.709.177 RON | 6.304.432 RON | 5.385.779 RON | 1.628.609 RON | 196.490 RON | 160.208 RON |
| Venituri in avans | 39.548.816 RON | 30.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 209.138.059 RON | 158.872.661 RON | 111.297.207 RON | 75.665.739 RON | 48.185.469 RON | 35.066.273 RON | 25.013.852 RON | 17.091.864 RON | 9.036.717 RON | 11.140.968 RON | 8.516.196 RON | 6.895.197 RON | 2.228.231 RON | 1.525.049 RON | 1.281.031 RON | 385.891 RON | 2.673 RON | 1.425 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000.000 RON | 2.000.000 RON | 2.000.000 RON | 2.000.000 RON | 2.000.000 RON | 2.000.000 RON | 200.010 RON | 200.010 RON | 200.010 RON | 200.010 RON | 200.010 RON | 200.010 RON | 200.010 RON | 200.010 RON | 200.000 RON | 100.000 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 201 | 183 | 149 | 159 | 141 | 108 | 100 | 100 | 105 | 105 | 115 | 64 | 44 | 30 | 20 | 20 | 3 | 2 |
104 contracte atribuite, in valoare de 2.333.826.703 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 611.707 lei.
Achizitii directe
14 contracte
611.693 lei
Licitatii publice
85 de contracte
2.331.758.418 lei
Achizitii offline
5 contracte
1.456.592 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:25).
Firma apare si pe latura de cumparator, in 2 proceduri: 0 achizitii directe, 0 offline, 2 licitatii publice.
Numerele astea nu se aduna cu cele din fila «Ca furnizor»: acolo firma vinde, aici cumpara.
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
RAD PANORAMA CONSTRUCT S.R.L.CUI 35895545 | 44 | 42 | 15 | — | vezi ↗ |
CROBO STONE SRLCUI 29644948 | 32 | 21 | 9 | Da | vezi ↗ |
HYDROSTROY ADCUI BG103029862 | 22 | 11 | 4 | Da | vezi ↗ |
AVENTUS DESIGN SRLCUI 35931524 | 19 | 10 | 4 | — | vezi ↗ |
| 12 | 8 | 0 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 70 de parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
AQUAGAS ENERGY S.R.L.CUI 43234382 | 28 | subcontractant | 23 | Da | vezi ↗ |
TOP CLAIM ASSISTANCE SRLCUI 30011443 | 21 | subcontractant | 21 | — | vezi ↗ |
SWISO ELECTRIC SRLCUI 12999156 | 18 | subcontractant | 18 | — | vezi ↗ |
RUTIER-CONEX XXI SRLCUI 10402889 | 20 | terț și subcontractant | 15 | Da | vezi ↗ |
AB STAR ELECTRIC S.R.L.CUI 33210050 | 13 | subcontractant | 12 | — | vezi ↗ |
ROLUMIAL ELECTRIC EXPERTS SRLCUI 37311146 | 16 | subcontractant · aceeași ofertă | 10 | — | vezi ↗ |
ELECTRA SMART GSM SRLCUI 34288626 | 8 | subcontractant · aceeași ofertă | 7 | — | vezi ↗ |
GAZ SERVICES SRLCUI 13687691 | 5 | subcontractant · aceeași ofertă | 5 | — | vezi ↗ |
B.A.L.C. PROIECT CONSTRUCT DESIGN SRLCUI 28560636 | 3 | terț și subcontractant · aceeași ofertă | 2 | Da | vezi ↗ |
EVOLVE ENGINEERING SRLCUI 35342804 | 2 | terț și subcontractant · aceeași ofertă | 2 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 269 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.