| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 127.116 RON | 87.037 RON | 1.036 RON | — | 135.810 RON | 134.774 RON | 0 |
| 2020 | 116.903 RON | 71.459 RON | 932 RON | — | 48.669 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|
| 47.737 RON |
| 1 |
| 2019 | 100.457 RON | 51.107 RON | 1.338 RON | — | 367.616 RON | 366.278 RON | 1 |
| 2018 | 115.695 RON | 61.493 RON | 2.496 RON | 3.030 RON | 314.637 RON | 315.171 RON | 1 |
| 2017 | 56.919 RON | 40.267 RON | 3.388 RON | 5.303 RON | 277.763 RON | 279.678 RON | 1 |
| 2016 | 66.030 RON | 47.683 RON | 387 RON | — | 239.798 RON | 239.411 RON | 1 |
| 2015 | 34.281 RON | 8.146 RON | 3.782 RON | — | 195.509 RON | 191.727 RON | 1 |
| 2014 | 35.250 RON | 12.457 RON | 1.798 RON | 8.379 RON | 177.001 RON | 183.582 RON | 0 |
| 2013 | 52.212 RON | 32.973 RON | 331 RON | — | 171.455 RON | 171.124 RON | 1 |
| 2012 | 38.994 RON | 24.884 RON | 4.611 RON | 503 RON | 142.259 RON | 138.151 RON | 1 |
| 2011 | 38.599 RON | 18.466 RON | 7.228 RON | — | 120.495 RON | 113.267 RON | 0 |
| 2010 | 37.557 RON | 13.070 RON | 3.289 RON | — | 98.090 RON | 94.801 RON | 1 |
| 2009 | 42.345 RON | 7.042 RON | 3.060 RON | 8.360 RON | 76.431 RON | 81.731 RON | 1 |
| 2008 | 99.143 RON | 69.418 RON | 855 RON | 5.435 RON | 70.109 RON | 74.689 RON | 1 |
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 127.116 RON | 116.903 RON | 100.457 RON | 115.695 RON | 56.919 RON | 66.030 RON | 34.281 RON | 35.250 RON | 52.212 RON | 38.994 RON | 38.599 RON | 37.557 RON | 42.345 RON | 99.143 RON |
| Venituri totale | 127.235 RON | 116.903 RON | 108.383 RON | 115.696 RON | 56.919 RON | 66.030 RON | 43.870 RON | 35.650 RON | 52.262 RON | 39.038 RON | 38.599 RON | 37.577 RON | 42.346 RON | 100.543 RON |
| Cheltuieli totale | 36.381 RON | 42.194 RON | 55.655 RON | 53.046 RON | 15.541 RON | 16.837 RON | 34.408 RON | 22.123 RON | 17.721 RON | 8.734 RON | 16.269 RON | 21.944 RON | 32.079 RON | 28.611 RON |
| Profit brut | 90.854 RON | 74.709 RON | 52.728 RON | 62.650 RON | 41.378 RON | 49.193 RON | 9.462 RON | 13.527 RON | 34.541 RON | 30.304 RON | 22.330 RON | 15.633 RON | 10.267 RON | 71.932 RON |
| Profit net | 87.037 RON | 71.459 RON | 51.107 RON | 61.493 RON | 40.267 RON | 47.683 RON | 8.146 RON | 12.457 RON | 32.973 RON | 24.884 RON | 18.466 RON | 13.070 RON | 7.042 RON | 69.418 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 3.030 RON | 5.303 RON | — | — | 8.379 RON | — | 503 RON | — | — | 8.360 RON | 5.435 RON |
| Active circulante | 135.810 RON | 48.669 RON | 367.616 RON | 314.637 RON | 277.763 RON | 239.798 RON | 195.509 RON | 177.001 RON | 171.455 RON | 142.259 RON | 120.495 RON | 98.090 RON | 76.431 RON | 70.109 RON |
| Creante | 133.709 RON | 47.305 RON | 364.423 RON | 314.637 RON | 276.612 RON | 239.636 RON | 195.509 RON | 176.651 RON | 169.926 RON | 142.068 RON | 120.495 RON | 72.899 RON | 69.470 RON | 69.469 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.101 RON | 1.364 RON | 3.193 RON | — | 1.151 RON | 162 RON | — | 350 RON | 1.529 RON | 191 RON | — | 25.191 RON | 6.961 RON | 640 RON |
| Datorii totale | 1.036 RON | 932 RON | 1.338 RON | 2.496 RON | 3.388 RON | 387 RON | 3.782 RON | 1.798 RON | 331 RON | 4.611 RON | 7.228 RON | 3.289 RON | 3.060 RON | 855 RON |
| Capitaluri proprii | 134.774 RON | 47.737 RON | 366.278 RON | 315.171 RON | 279.678 RON | 239.411 RON | 191.727 RON | 183.582 RON | 171.124 RON | 138.151 RON | 113.267 RON | 94.801 RON | 81.731 RON | 74.689 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.