Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014 | 0 RON | -35.677 RON | 86.328 RON | — | — | -86.328 RON | — |
| 2013 | 7.827 RON | -8.476 RON | 89.888 RON | 8.225 RON | 27.312 RON |
| Indicator | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| -54.351 RON |
| 2 |
| 2012 | 11.732 RON | -7.889 RON | 80.510 RON | 9.623 RON | 25.012 RON | -45.875 RON | 1 |
| 2011 | 17.019 RON | -6.831 RON | 66.346 RON | 10.567 RON | 17.792 RON | -37.987 RON | 1 |
| 2010 | 39.038 RON | 600 RON | 59.329 RON | 11.965 RON | 16.209 RON | -31.155 RON | 1 |
| 2009 | 11.999 RON | -13.987 RON | 70.240 RON | 13.363 RON | 25.122 RON | -31.755 RON | 1 |
| 2008 | 13.492 RON | -17.342 RON | 51.118 RON | 14.716 RON | 18.633 RON | -17.769 RON | 1 |
| 0 RON |
| 7.827 RON |
| 11.732 RON |
| 17.019 RON |
| 39.038 RON |
| 11.999 RON |
| 13.492 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 7.838 RON | 11.818 RON | 17.034 RON | 39.069 RON | 11.999 RON | 13.492 RON |
| Cheltuieli totale | 35.677 RON | 16.110 RON | 19.707 RON | 23.809 RON | 36.819 RON | 24.519 RON | 30.496 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.250 RON | — | — |
| Pierdere bruta | 35.677 RON | 8.272 RON | 7.889 RON | 6.775 RON | — | 12.520 RON | 17.004 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 600 RON | — | — |
| Pierdere neta | 35.677 RON | 8.476 RON | 7.889 RON | 6.831 RON | — | 13.987 RON | 17.342 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 8.225 RON | 9.623 RON | 10.567 RON | 11.965 RON | 13.363 RON | 14.716 RON |
| Active circulante | — | 27.312 RON | 25.012 RON | 17.792 RON | 16.209 RON | 25.122 RON | 18.633 RON |
| Stocuri | — | 26.259 RON | 23.150 RON | 16.322 RON | 9.334 RON | 17.087 RON | 11.258 RON |
| Creante | — | 935 RON | 1.290 RON | 1.151 RON | 6.524 RON | 7.443 RON | 6.210 RON |
| Casa si conturi la banci | — | 118 RON | 572 RON | 319 RON | 351 RON | 592 RON | 1.165 RON |
| Datorii totale | 86.328 RON | 89.888 RON | 80.510 RON | 66.346 RON | 59.329 RON | 70.240 RON | 51.118 RON |
| Capitaluri proprii | -86.328 RON | -54.351 RON | -45.875 RON | -37.987 RON | -31.155 RON | -31.755 RON | -17.769 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Complex Agroalimentar Piaţa Tei, stand nr.17, sector 2
sectorul 2, spațiu comercial - lot 2, parter
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.