ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoană | nepublicat |
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.971.887 RON | -136.463 RON | 1.872.396 RON | 694.630 RON | 1.898.341 RON | 720.575 RON | 12 |
| 2024 | 3.598.491 RON | 1.578 RON | 1.413.558 RON | 608.341 RON | 1.631.015 RON | 825.798 RON | 12 |
| 2023 | 3.922.328 RON | 176.271 RON | 1.158.833 RON | 359.083 RON | 1.625.341 RON | 825.591 RON | 13 |
| 2022 | 3.719.404 RON | 224.607 RON | 1.228.050 RON | 315.708 RON | 1.566.300 RON | 649.321 RON | 13 |
| 2021 | 4.011.657 RON | 506.718 RON | 1.341.730 RON | 223.992 RON | 2.260.196 RON | 1.138.004 RON | 13 |
| 2020 | 3.659.858 RON | 400.358 RON | 1.416.872 RON | 176.359 RON | 1.882.003 RON | 637.036 RON | 13 |
| 2019 | 2.880.633 RON | 124.698 RON | 1.444.175 RON | 196.593 RON | 1.494.296 RON | 242.260 RON | 13 |
| 2018 | 2.375.213 RON | 23.162 RON | 1.317.787 RON | 253.553 RON | 1.186.250 RON | 117.562 RON | 11 |
| 2017 | 3.063.973 RON | 135.834 RON | 1.139.617 RON | 176.882 RON | 1.089.297 RON | 122.108 RON | 11 |
| 2016 | 2.680.872 RON | 97.351 RON | 995.786 RON | 216.035 RON | 867.005 RON | 83.625 RON | 11 |
| 2015 | 2.488.708 RON | 37.359 RON | 770.303 RON | 175.475 RON | 732.986 RON | 138.158 RON | 11 |
| 2014 | 1.676.374 RON | 17.915 RON | 650.751 RON | 94.699 RON | 656.851 RON | 100.799 RON | 11 |
| 2013 | 1.621.873 RON | 5.052 RON | 582.756 RON | 70.486 RON | 606.777 RON | 112.748 RON | 11 |
| 2012 | 2.022.234 RON | 2.769 RON | 688.243 RON | 98.443 RON | 697.496 RON | 107.696 RON | 10 |
| 2011 | 1.830.665 RON | 32 RON | 552.441 RON | 92.697 RON | 564.678 RON | 104.934 RON | 9 |
| 2010 | 2.216.911 RON | -18.955 RON | 527.270 RON | 70.985 RON | 561.194 RON | 104.909 RON | 9 |
| 2009 | 2.191.466 RON | 71.000 RON | 531.072 RON | 80.325 RON | 569.274 RON | 123.864 RON | 8 |
| 2008 | 1.269.878 RON | 52.664 RON | 379.044 RON | 52.703 RON | 376.897 RON | 52.864 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.971.887 RON | 3.598.491 RON | 3.922.328 RON | 3.719.404 RON | 4.011.657 RON | 3.659.858 RON | 2.880.633 RON | 2.375.213 RON | 3.063.973 RON | 2.680.872 RON | 2.488.708 RON | 1.676.374 RON | 1.621.873 RON | 2.022.234 RON | 1.830.665 RON | 2.216.911 RON | 2.191.466 RON | 1.269.878 RON |
| Venituri totale | 3.992.017 RON | 3.613.491 RON | 3.937.707 RON | 3.797.344 RON | 4.014.266 RON | 3.664.208 RON | 2.887.485 RON | 2.383.566 RON | 3.067.315 RON | 2.698.061 RON | 2.488.841 RON | 1.695.182 RON | 1.636.921 RON | 2.040.665 RON | 1.841.492 RON | 2.215.636 RON | 2.197.948 RON | 1.270.423 RON |
| Cheltuieli totale | 4.128.480 RON | 3.603.615 RON | 3.727.463 RON | 3.540.364 RON | 3.482.109 RON | 3.233.571 RON | 2.746.089 RON | 2.336.555 RON | 2.905.608 RON | 2.583.813 RON | 2.443.599 RON | 1.676.139 RON | 1.630.907 RON | 2.037.212 RON | 1.840.934 RON | 2.228.141 RON | 2.112.777 RON | 1.207.726 RON |
| Profit brut | 0 RON | 9.876 RON | 210.244 RON | 256.980 RON | 532.157 RON | 430.637 RON | 141.396 RON | 47.011 RON | 161.707 RON | 114.248 RON | 45.242 RON | 19.043 RON | 6.014 RON | 3.453 RON | 558 RON | — | 85.171 RON | 62.697 RON |
| Pierdere bruta | 136.463 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.505 RON | — | — |
| Profit net | 0 RON | 1.578 RON | 176.271 RON | 224.607 RON | 506.718 RON | 400.358 RON | 124.698 RON | 23.162 RON | 135.834 RON | 97.351 RON | 37.359 RON | 17.915 RON | 5.052 RON | 2.769 RON | 32 RON | — | 71.000 RON | 52.664 RON |
| Pierdere neta | 136.463 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 18.955 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 694.630 RON | 608.341 RON | 359.083 RON | 315.708 RON | 223.992 RON | 176.359 RON | 196.593 RON | 253.553 RON | 176.882 RON | 216.035 RON | 175.475 RON | 94.699 RON | 70.486 RON | 98.443 RON | 92.697 RON | 70.985 RON | 80.325 RON | 52.703 RON |
| Active circulante | 1.898.341 RON | 1.631.015 RON | 1.625.341 RON | 1.566.300 RON | 2.260.196 RON | 1.882.003 RON | 1.494.296 RON | 1.186.250 RON | 1.089.297 RON | 867.005 RON | 732.986 RON | 656.851 RON | 606.777 RON | 697.496 RON | 564.678 RON | 561.194 RON | 569.274 RON | 376.897 RON |
| Stocuri | 1.316.791 RON | 1.152.705 RON | 1.126.203 RON | 1.135.955 RON | 1.669.478 RON | 1.388.394 RON | 1.059.207 RON | 852.471 RON | 592.388 RON | 436.168 RON | 305.161 RON | 323.751 RON | 390.101 RON | 355.215 RON | 260.700 RON | 201.773 RON | 199.571 RON | 147.051 RON |
| Creante | 519.433 RON | 457.705 RON | 453.759 RON | 421.730 RON | 526.382 RON | 482.029 RON | 420.872 RON | 322.897 RON | 453.576 RON | 333.723 RON | 403.098 RON | 327.456 RON | 202.475 RON | 337.012 RON | 295.990 RON | 336.368 RON | 350.682 RON | 208.602 RON |
| Casa si conturi la banci | 62.117 RON | 20.605 RON | 45.379 RON | 2.536 RON | 56.538 RON | 7.552 RON | 2.785 RON | 1.830 RON | 14.796 RON | 67.779 RON | 24.727 RON | 5.644 RON | 14.201 RON | 5.269 RON | 7.988 RON | 23.053 RON | 19.021 RON | 21.244 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 18.241 RON | — | — | — | 5.337 RON | 2.308 RON |
| Datorii totale | 1.872.396 RON | 1.413.558 RON | 1.158.833 RON | 1.228.050 RON | 1.341.730 RON | 1.416.872 RON | 1.444.175 RON | 1.317.787 RON | 1.139.617 RON | 995.786 RON | 770.303 RON | 650.751 RON | 582.756 RON | 688.243 RON | 552.441 RON | 527.270 RON | 531.072 RON | 379.044 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.637 RON | 4.454 RON | 4.454 RON | 4.454 RON | 4.454 RON | 4.454 RON | 3.629 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 720.575 RON | 825.798 RON | 825.591 RON | 649.321 RON | 1.138.004 RON | 637.036 RON | 242.260 RON | 117.562 RON | 122.108 RON | 83.625 RON | 138.158 RON | 100.799 RON | 112.748 RON | 107.696 RON | 104.934 RON | 104.909 RON | 123.864 RON | 52.864 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 12 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 10 | 9 | 9 | 8 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 9.182 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
7 contracte
9.182 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 01:22).