| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 0 RON | -260.896 RON | 260.896 RON | — | 200 RON | -260.696 RON | — |
| 2011 | 0 RON | -260.896 RON | 260.896 RON | — | — |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 53.972 RON |
| -260.896 RON |
| — |
| 2010 | 53.972 RON | -21.995 RON | 430.823 RON | 24.466 RON | 220.857 RON | -134.405 RON | 3 |
| 2009 | 119.079 RON | -63.277 RON | 386.380 RON | 25.996 RON | 196.878 RON | -112.411 RON | 3 |
| 2008 | — | -49.015 RON | 210.227 RON | 21.985 RON | 106.206 RON | -48.815 RON | 1 |
| 119.079 RON |
| — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 53.974 RON | 181.185 RON | 39 RON |
| Cheltuieli totale | 260.896 RON | 260.896 RON | 72.744 RON | 242.995 RON | 49.054 RON |
| Pierdere bruta | 260.896 RON | 260.896 RON | 18.770 RON | 61.810 RON | 49.015 RON |
| Pierdere neta | 260.896 RON | 260.896 RON | 21.995 RON | 63.277 RON | 49.015 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 24.466 RON | 25.996 RON | 21.985 RON |
| Active circulante | 200 RON | — | 220.857 RON | 196.878 RON | 106.206 RON |
| Stocuri | — | — | 155.901 RON | 137.463 RON | 13.597 RON |
| Creante | 200 RON | — | 44.516 RON | 54.736 RON | 27.565 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | 20.440 RON | 4.679 RON | 65.044 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 51.095 RON | 51.095 RON | 33.221 RON |
| Datorii totale | 260.896 RON | 260.896 RON | 430.823 RON | 386.380 RON | 210.227 RON |
| Capitaluri proprii | -260.696 RON | -260.896 RON | -134.405 RON | -112.411 RON | -48.815 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 3 | 3 | 1 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
GRAND ARENA MALL, etaj, spaţiu comercial T17, sector 4
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
| 1 deținător în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.