ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.000 RON | -15.309 RON | 132.517 RON | 4.449 RON | 10.119 RON | -117.949 RON | 1 |
| 2024 | 15.825 RON | -69.317 RON | 131.064 RON | 11.776 RON | 16.648 RON | -102.640 RON | 1 |
| 2023 | 146.036 RON | -25.215 RON | 111.411 RON | 14.917 RON | 63.172 RON | -33.322 RON | 1 |
| 2022 | 294.463 RON | -14.448 RON | 142.377 RON | 4.795 RON | 129.475 RON | -8.107 RON | 5 |
| 2021 | 485.762 RON | 16.316 RON | 159.439 RON | 4.795 RON | 160.985 RON | 6.341 RON | 7 |
| 2020 | 160.818 RON | 59.783 RON | 127.682 RON | 4.795 RON | 112.957 RON | -9.930 RON | 2 |
| 2019 | — | -3.589 RON | 82.457 RON | 4.795 RON | 4.360 RON | -73.302 RON | — |
| 2018 | — | -8.423 RON | 83.708 RON | 4.795 RON | 7.373 RON | -69.713 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 95.420 RON | 16.771 RON | 15.532 RON | -61.290 RON | — |
| 2016 | — | 0 RON | 95.420 RON | 16.771 RON | 15.532 RON | -61.290 RON | 1 |
| 2015 | — | 0 RON | 95.420 RON | 16.771 RON | 15.532 RON | -61.290 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | 0 RON | 95.419 RON | 16.771 RON | 15.532 RON | -61.290 RON | 1 |
| 2013 | 5.122 RON | -13.887 RON | 95.420 RON | 16.771 RON | 15.531 RON | -61.291 RON | — |
| 2012 | 22.309 RON | -21.856 RON | 82.887 RON | 21.125 RON | 11.847 RON | -47.404 RON | 1 |
| 2011 | 6.727 RON | -17.187 RON | 69.764 RON | 30.832 RON | 10.019 RON | -25.547 RON | 1 |
| 2010 | 14.367 RON | -4.068 RON | 73.655 RON | 50.930 RON | 9.203 RON | -8.361 RON | 1 |
| 2009 | 6.723 RON | 698 RON | 13.404 RON | 4.773 RON | 4.339 RON | -4.292 RON | — |
| 2008 | 29.205 RON | -2.782 RON | 10.238 RON | 609 RON | 4.639 RON | -4.990 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 65.000 RON | 15.825 RON | 146.036 RON | 294.463 RON | 485.762 RON | 160.818 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 5.122 RON | 22.309 RON | 6.727 RON | 14.367 RON | 6.723 RON | 29.205 RON |
| Venituri totale | 65.000 RON | 16.375 RON | 146.036 RON | 294.463 RON | 486.212 RON | 160.820 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.122 RON | 22.309 RON | 14.227 RON | 14.369 RON | 6.723 RON | 46.953 RON |
| Cheltuieli totale | 79.659 RON | 85.528 RON | 169.791 RON | 305.966 RON | 465.134 RON | 99.473 RON | 3.589 RON | 8.423 RON | — | — | — | — | 18.869 RON | 44.165 RON | 31.414 RON | 16.787 RON | 4.558 RON | 49.735 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.078 RON | 61.347 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.165 RON | — |
| Pierdere bruta | 14.659 RON | 69.153 RON | 23.755 RON | 11.503 RON | 0 RON | 0 RON | 3.589 RON | 8.423 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 13.747 RON | 21.856 RON | 17.187 RON | 2.418 RON | — | 2.782 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.316 RON | 59.783 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 698 RON | — |
| Pierdere neta | 15.309 RON | 69.317 RON | 25.215 RON | 14.448 RON | 0 RON | 0 RON | 3.589 RON | 8.423 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.887 RON | 21.856 RON | 17.187 RON | 4.068 RON | — | 2.782 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.449 RON | 11.776 RON | 14.917 RON | 4.795 RON | 4.795 RON | 4.795 RON | 4.795 RON | 4.795 RON | 16.771 RON | 16.771 RON | 16.771 RON | 16.771 RON | 16.771 RON | 21.125 RON | 30.832 RON | 50.930 RON | 4.773 RON | 609 RON |
| Active circulante | 10.119 RON | 16.648 RON | 63.172 RON | 129.475 RON | 160.985 RON | 112.957 RON | 4.360 RON | 7.373 RON | 15.532 RON | 15.532 RON | 15.532 RON | 15.532 RON | 15.531 RON | 11.847 RON | 10.019 RON | 9.203 RON | 4.339 RON | 4.639 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | 940 RON | 2.380 RON | 26.380 RON | 2.380 RON | 1.549 RON | 9.922 RON | 9.922 RON | 9.922 RON | 9.922 RON | 9.921 RON | 9.283 RON | 8.895 RON | 6.925 RON | 2.442 RON | — |
| Creante | 7.150 RON | 6.736 RON | 4.598 RON | 74.504 RON | 49.501 RON | 76.608 RON | — | 5.570 RON | 5.569 RON | 5.569 RON | 5.569 RON | 5.569 RON | 5.569 RON | 2.444 RON | 903 RON | 1.788 RON | 804 RON | 882 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.969 RON | 9.912 RON | 58.574 RON | 54.031 RON | 109.104 RON | 9.969 RON | 1.980 RON | 254 RON | 41 RON | 41 RON | 41 RON | 41 RON | 41 RON | 120 RON | 221 RON | 490 RON | 1.093 RON | 3.757 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 1.827 RON | 1.827 RON | 1.827 RON | 1.827 RON | 1.826 RON | 1.827 RON | 2.511 RON | 3.366 RON | 5.161 RON | — | — |
| Datorii totale | 132.517 RON | 131.064 RON | 111.411 RON | 142.377 RON | 159.439 RON | 127.682 RON | 82.457 RON | 83.708 RON | 95.420 RON | 95.420 RON | 95.420 RON | 95.419 RON | 95.420 RON | 82.887 RON | 69.764 RON | 73.655 RON | 13.404 RON | 10.238 RON |
| Capitaluri proprii | -117.949 RON | -102.640 RON | -33.322 RON | -8.107 RON | 6.341 RON | -9.930 RON | -73.302 RON | -69.713 RON | -61.290 RON | -61.290 RON | -61.290 RON | -61.290 RON | -61.291 RON | -47.404 RON | -25.547 RON | -8.361 RON | -4.292 RON | -4.990 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 5 | 7 | 2 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
7 contracte atribuite, in valoare de 292.228 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 245.444 lei.
Achizitii directe
6 contracte
245.438 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
46.790 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 10:16).