ONRC
ONRC
ANAF · anul 2021
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
sector 2, Complex Agroalimentar Maica Domnului, stand 11 · stand 16 situat în cadrul COMPLEXULUI COMERCIAL DOMINO, sector 2
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 95.337 RON | 89.894 RON | 1.109 RON | — | 92.003 RON | 90.894 RON | — |
| 2020 | 195.766 RON | 189.831 RON | 11.991 RON | — | 202.822 RON | 190.831 RON | — |
| 2019 | 237.823 RON | 218.440 RON | 168.288 RON | — | 387.728 RON | 219.440 RON | 1 |
| 2018 | 290.204 RON | 211.406 RON | 56.688 RON | — | 269.094 RON | 212.406 RON | 1 |
| 2017 | 166.112 RON | 110.747 RON | 9.548 RON | — | 69.723 RON | 111.747 RON | 1 |
| 2016 | 95.071 RON | 88.505 RON | 18.108 RON | 0 RON | 20.802 RON | 89.505 RON | 1 |
| 2015 | 167.669 RON | -164 RON | 1.441 RON | 449 RON | 7.211 RON | 96.032 RON | 2 |
| 2014 | 216.553 RON | 1.762 RON | 2.268 RON | 449 RON | 12.969 RON | 96.196 RON | 2 |
| 2013 | 216.906 RON | 1.582 RON | 1.368 RON | 449 RON | 20.941 RON | 94.434 RON | — |
| 2012 | 217.522 RON | 3.497 RON | 9.969 RON | 799 RON | 31.590 RON | 92.852 RON | 1 |
| 2011 | 231.329 RON | 20.343 RON | 3.025 RON | 800 RON | 34.294 RON | 91.708 RON | 1 |
| 2009 | 265.736 RON | 25.571 RON | 31.590 RON | 853 RON | 58.378 RON | 45.428 RON | 1 |
| 2008 | 236.963 RON | 18.857 RON | 48.316 RON | 1.178 RON | 55.692 RON | 19.857 RON | — |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 95.337 RON | 195.766 RON | 237.823 RON | 290.204 RON | 166.112 RON | 95.071 RON | 167.669 RON | 216.553 RON | 216.906 RON | 217.522 RON | 231.329 RON | 265.736 RON | 236.963 RON |
| Venituri totale | 95.636 RON | 195.766 RON | 237.823 RON | 290.204 RON | 166.112 RON | 95.072 RON | 167.669 RON | 216.554 RON | 216.907 RON | 217.523 RON | 231.329 RON | 265.736 RON | 236.963 RON |
| Cheltuieli totale | 2.873 RON | 1.935 RON | 15.593 RON | 76.637 RON | 52.783 RON | 4.849 RON | 162.803 RON | 214.456 RON | 215.024 RON | 213.202 RON | 207.111 RON | 234.469 RON | 214.514 RON |
| Profit brut | 92.763 RON | 193.831 RON | 222.230 RON | 213.567 RON | 113.329 RON | 90.223 RON | 4.866 RON | 2.098 RON | 1.883 RON | 4.321 RON | 24.218 RON | 31.267 RON | 22.449 RON |
| Profit net | 89.894 RON | 189.831 RON | 218.440 RON | 211.406 RON | 110.747 RON | 88.505 RON | 0 RON | 1.762 RON | 1.582 RON | 3.497 RON | 20.343 RON | 25.571 RON | 18.857 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 164 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | 0 RON | 449 RON | 449 RON | 449 RON | 799 RON | 800 RON | 853 RON | 1.178 RON |
| Active circulante | 92.003 RON | 202.822 RON | 387.728 RON | 269.094 RON | 69.723 RON | 20.802 RON | 7.211 RON | 12.969 RON | 20.941 RON | 31.590 RON | 34.294 RON | 58.378 RON | 55.692 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 2.709 RON | 2.376 RON | 2.469 RON | 2.608 RON | 55.388 RON | 49.041 RON |
| Creante | 75.573 RON | 36.183 RON | 20.728 RON | 33.136 RON | 15.442 RON | 16.831 RON | 395 RON | 14 RON | — | 0 RON | — | 1.055 RON | 5.964 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.430 RON | 166.639 RON | 367.000 RON | 235.958 RON | 54.281 RON | 3.971 RON | 6.816 RON | 10.246 RON | 18.565 RON | 29.121 RON | 31.686 RON | 1.935 RON | 687 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 51.572 RON | 86.811 RON | 89.813 RON | 85.046 RON | 74.412 RON | 70.432 RON | 59.639 RON | 17.787 RON | 11.303 RON |
| Datorii totale | 1.109 RON | 11.991 RON | 168.288 RON | 56.688 RON | 9.548 RON | 18.108 RON | 1.441 RON | 2.268 RON | 1.368 RON | 9.969 RON | 3.025 RON | 31.590 RON | 48.316 RON |
| Capitaluri proprii | 90.894 RON | 190.831 RON | 219.440 RON | 212.406 RON | 111.747 RON | 89.505 RON | 96.032 RON | 96.196 RON | 94.434 RON | 92.852 RON | 91.708 RON | 45.428 RON | 19.857 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | — | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.