ONRC
ONRC
ANAF
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 307.980 RON | -290.500 RON | 624.535 RON | 117.146 RON | 395.019 RON | -112.370 RON | 3 |
| 2024 | 1.560.198 RON | 18.775 RON | 199.559 RON | 121.408 RON | 255.966 RON | 177.815 RON | 10 |
| 2023 | 1.673.983 RON | -12.718 RON | 334.511 RON | 166.402 RON | 683.130 RON | 512.621 RON | 12 |
| 2022 | 2.053.373 RON | 26.624 RON | 323.073 RON | 183.289 RON | 705.532 RON | 557.948 RON | 11 |
| 2021 | 2.484.810 RON | 165.937 RON | 254.677 RON | 143.101 RON | 788.592 RON | 664.797 RON | 15 |
| 2020 | 2.724.118 RON | 253.820 RON | 221.508 RON | 145.419 RON | 793.263 RON | 698.575 RON | 18 |
| 2019 | 2.891.258 RON | 127.746 RON | 240.989 RON | 150.591 RON | 729.681 RON | 615.284 RON | 19 |
| 2018 | 2.952.045 RON | 153.046 RON | 277.726 RON | 152.424 RON | 765.397 RON | 610.696 RON | 19 |
| 2017 | 3.080.902 RON | 120.622 RON | 257.960 RON | 159.374 RON | 726.898 RON | 593.964 RON | 23 |
| 2016 | 2.890.142 RON | 179.635 RON | 314.866 RON | 170.088 RON | 781.023 RON | 596.498 RON | 23 |
| 2015 | 2.476.804 RON | 92.139 RON | 276.036 RON | 181.431 RON | 616.615 RON | 476.863 RON | 23 |
| 2014 | 2.245.794 RON | 80.478 RON | 247.531 RON | 192.967 RON | 507.763 RON | 402.653 RON | 23 |
| 2013 | 2.164.263 RON | 56.845 RON | 323.030 RON | 198.621 RON | 496.039 RON | 315.684 RON | 22 |
| 2012 | 2.097.596 RON | -410 RON | 337.560 RON | 176.625 RON | 481.056 RON | 259.060 RON | 22 |
| 2011 | 2.234.930 RON | -43.982 RON | 293.159 RON | 187.230 RON | 432.002 RON | 259.470 RON | 21 |
| 2010 | 2.177.714 RON | 21.199 RON | 279.287 RON | 377.457 RON | 443.828 RON | 471.690 RON | 22 |
| 2009 | 2.029.073 RON | -106.119 RON | 343.807 RON | 411.514 RON | 455.609 RON | 450.491 RON | 26 |
| 2008 | 2.088.189 RON | 10 RON | 282.054 RON | 444.875 RON | 473.195 RON | 556.620 RON | 31 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 307.980 RON | 1.560.198 RON | 1.673.983 RON | 2.053.373 RON | 2.484.810 RON | 2.724.118 RON | 2.891.258 RON | 2.952.045 RON | 3.080.902 RON | 2.890.142 RON | 2.476.804 RON | 2.245.794 RON | 2.164.263 RON | 2.097.596 RON | 2.234.930 RON | 2.177.714 RON | 2.029.073 RON | 2.088.189 RON |
| Venituri totale | 308.122 RON | 1.597.394 RON | 1.682.955 RON | 2.066.634 RON | 2.505.839 RON | 2.730.395 RON | 2.908.499 RON | 2.960.021 RON | 3.094.686 RON | 2.903.686 RON | 2.489.655 RON | 2.258.773 RON | 2.180.687 RON | 2.105.856 RON | 2.244.011 RON | 2.224.055 RON | 2.035.988 RON | 2.118.594 RON |
| Cheltuieli totale | 598.622 RON | 1.572.911 RON | 1.695.673 RON | 2.032.884 RON | 2.309.969 RON | 2.440.203 RON | 2.756.009 RON | 2.774.403 RON | 2.949.988 RON | 2.688.609 RON | 2.378.907 RON | 2.165.534 RON | 2.123.342 RON | 2.106.266 RON | 2.287.993 RON | 2.195.660 RON | 2.136.374 RON | 2.118.167 RON |
| Profit brut | 0 RON | 24.483 RON | 0 RON | 33.750 RON | 195.870 RON | 290.192 RON | 152.490 RON | 185.618 RON | 144.698 RON | 215.077 RON | 110.748 RON | 93.239 RON | 57.345 RON | 0 RON | 0 RON | 28.395 RON | — | 427 RON |
| Pierdere bruta | 290.500 RON | 0 RON | 12.718 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 410 RON | 43.982 RON | — | 100.386 RON | — |
| Profit net | 0 RON | 18.775 RON | 0 RON | 26.624 RON | 165.937 RON | 253.820 RON | 127.746 RON | 153.046 RON | 120.622 RON | 179.635 RON | 92.139 RON | 80.478 RON | 56.845 RON | 0 RON | 0 RON | 21.199 RON | — | 10 RON |
| Pierdere neta | 290.500 RON | 0 RON | 12.718 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 410 RON | 43.982 RON | — | 106.119 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 117.146 RON | 121.408 RON | 166.402 RON | 183.289 RON | 143.101 RON | 145.419 RON | 150.591 RON | 152.424 RON | 159.374 RON | 170.088 RON | 181.431 RON | 192.967 RON | 198.621 RON | 176.625 RON | 187.230 RON | 377.457 RON | 411.514 RON | 444.875 RON |
| Active circulante | 395.019 RON | 255.966 RON | 683.130 RON | 705.532 RON | 788.592 RON | 793.263 RON | 729.681 RON | 765.397 RON | 726.898 RON | 781.023 RON | 616.615 RON | 507.763 RON | 496.039 RON | 481.056 RON | 432.002 RON | 443.828 RON | 455.609 RON | 473.195 RON |
| Stocuri | — | 148.656 RON | 596.368 RON | 690.958 RON | 724.138 RON | 691.348 RON | 688.313 RON | 700.301 RON | 641.018 RON | 639.465 RON | 528.424 RON | 460.911 RON | 443.589 RON | 454.099 RON | 415.020 RON | 431.327 RON | 436.560 RON | 425.792 RON |
| Creante | — | 32.449 RON | 19.274 RON | 12.944 RON | 32.072 RON | 47.599 RON | 28.462 RON | 57.015 RON | 58.904 RON | 69.626 RON | 43.079 RON | 21.320 RON | 43.796 RON | 19.047 RON | 11.191 RON | 4.402 RON | 17.214 RON | 42.652 RON |
| Casa si conturi la banci | 395.019 RON | 74.861 RON | 67.488 RON | 1.630 RON | 32.382 RON | 54.316 RON | 12.906 RON | 8.081 RON | 26.976 RON | 71.932 RON | 45.112 RON | 25.532 RON | 8.654 RON | 7.910 RON | 5.791 RON | 8.099 RON | 1.835 RON | 4.751 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 980 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 285 RON | 143 RON | 1.838 RON | 4.721 RON | 3.550 RON |
| Datorii totale | 624.535 RON | 199.559 RON | 334.511 RON | 323.073 RON | 254.677 RON | 221.508 RON | 240.989 RON | 277.726 RON | 257.960 RON | 314.866 RON | 276.036 RON | 247.531 RON | 323.030 RON | 337.560 RON | 293.159 RON | 279.287 RON | 343.807 RON | 282.054 RON |
| Venituri in avans | — | — | 2.400 RON | 7.800 RON | 13.199 RON | 18.599 RON | 23.999 RON | 29.399 RON | 34.348 RON | 39.747 RON | 45.147 RON | 50.546 RON | 55.946 RON | 61.346 RON | 66.746 RON | 72.146 RON | 77.546 RON | 82.946 RON |
| Capitaluri proprii | -112.370 RON | 177.815 RON | 512.621 RON | 557.948 RON | 664.797 RON | 698.575 RON | 615.284 RON | 610.696 RON | 593.964 RON | 596.498 RON | 476.863 RON | 402.653 RON | 315.684 RON | 259.060 RON | 259.470 RON | 471.690 RON | 450.491 RON | 556.620 RON |
| Capital subscris varsat | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 50.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | — | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON | 11.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 10 | 12 | 11 | 15 | 18 | 19 | 19 | 23 | 23 | 23 | 23 | 22 | 22 | 21 | 22 | 26 | 31 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2.263 de contracte atribuite, in valoare de 1.607.554 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.551.899 lei.
Achizitii directe
2.177 de contracte
1.549.722 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
86 de contracte
57.832 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 13:13).