ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 20% |
| persoană | 80% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22.777 RON | -73.351 RON | 642.301 RON | 0 RON | 20.432 RON | -621.869 RON | 1 |
| 2024 | 10.261 RON | -95.557 RON | 566.700 RON | — | 18.183 RON | -548.517 RON | 1 |
| 2023 | 55.663 RON | -75.817 RON | 491.651 RON | — | 38.690 RON | -452.961 RON | 1 |
| 2022 | 63.652 RON | -65.288 RON | 424.941 RON | — | 47.797 RON | -377.144 RON | 1 |
| 2021 | 97.305 RON | -111.920 RON | 376.358 RON | — | 64.502 RON | -311.856 RON | 2 |
| 2020 | 154.711 RON | -69.512 RON | 281.959 RON | — | 82.023 RON | -199.936 RON | 2 |
| 2019 | 127.546 RON | -52.649 RON | 201.523 RON | — | 71.099 RON | -130.424 RON | 2 |
| 2018 | 168.371 RON | -15.048 RON | 159.540 RON | — | 81.765 RON | -77.775 RON | 2 |
| 2017 | 164.100 RON | -22.104 RON | 142.634 RON | — | 79.907 RON | -62.727 RON | 2 |
| 2016 | 119.093 RON | -26.485 RON | 103.257 RON | — | 62.634 RON | -40.623 RON | 2 |
| 2015 | 168.570 RON | 1.975 RON | 132.055 RON | — | 117.917 RON | -14.138 RON | 2 |
| 2014 | 85.671 RON | -31.753 RON | 94.833 RON | — | 78.720 RON | -16.113 RON | 2 |
| 2013 | 214.677 RON | -44.641 RON | 143.179 RON | 6.662 RON | 152.157 RON | 15.640 RON | 2 |
| 2012 | 373.446 RON | 116.373 RON | 162.924 RON | 18.194 RON | 205.012 RON | 60.282 RON | 2 |
| 2011 | 378.609 RON | 7.837 RON | 182.746 RON | 30.934 RON | 95.720 RON | -56.092 RON | 2 |
| 2010 | 240.436 RON | -36.102 RON | 174.660 RON | 40.928 RON | 69.803 RON | -63.929 RON | 2 |
| 2009 | 128.778 RON | -14.133 RON | 67.628 RON | 101 RON | 39.701 RON | -27.826 RON | 1 |
| 2008 | 113.431 RON | -13.894 RON | 64.731 RON | 1.310 RON | 49.727 RON | -13.694 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 22.777 RON | 10.261 RON | 55.663 RON | 63.652 RON | 97.305 RON | 154.711 RON | 127.546 RON | 168.371 RON | 164.100 RON | 119.093 RON | 168.570 RON | 85.671 RON | 214.677 RON | 373.446 RON | 378.609 RON | 240.436 RON | 128.778 RON | 113.431 RON |
| Venituri totale | 22.779 RON | 10.263 RON | 55.665 RON | 63.656 RON | 97.308 RON | 154.714 RON | 127.554 RON | 168.383 RON | 164.147 RON | 119.115 RON | 168.626 RON | 85.827 RON | 214.981 RON | 376.493 RON | 379.104 RON | 241.627 RON | 130.146 RON | 113.478 RON |
| Cheltuieli totale | 95.902 RON | 105.717 RON | 130.926 RON | 128.308 RON | 208.255 RON | 222.788 RON | 178.927 RON | 181.747 RON | 184.610 RON | 143.312 RON | 162.256 RON | 115.005 RON | 259.622 RON | 238.015 RON | 370.571 RON | 274.504 RON | 141.412 RON | 127.372 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 6.370 RON | 0 RON | 0 RON | 138.478 RON | 8.533 RON | — | — | — |
| Pierdere bruta | 73.123 RON | 95.454 RON | 75.261 RON | 64.652 RON | 110.947 RON | 68.074 RON | 51.373 RON | 13.364 RON | 20.463 RON | 24.197 RON | — | 29.178 RON | 44.641 RON | 0 RON | 0 RON | 32.877 RON | 11.266 RON | 13.894 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.975 RON | 0 RON | 0 RON | 116.373 RON | 7.837 RON | — | — | — |
| Pierdere neta | 73.351 RON | 95.557 RON | 75.817 RON | 65.288 RON | 111.920 RON | 69.512 RON | 52.649 RON | 15.048 RON | 22.104 RON | 26.485 RON | 0 RON | 31.753 RON | 44.641 RON | 0 RON | 0 RON | 36.102 RON | 14.133 RON | 13.894 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 6.662 RON | 18.194 RON | 30.934 RON | 40.928 RON | 101 RON | 1.310 RON |
| Active circulante | 20.432 RON | 18.183 RON | 38.690 RON | 47.797 RON | 64.502 RON | 82.023 RON | 71.099 RON | 81.765 RON | 79.907 RON | 62.634 RON | 117.917 RON | 78.720 RON | 152.157 RON | 205.012 RON | 95.720 RON | 69.803 RON | 39.701 RON | 49.727 RON |
| Stocuri | 0 RON | 134 RON | 16.745 RON | 15.652 RON | 13.460 RON | 12.763 RON | 8.442 RON | 5.081 RON | — | 5.287 RON | 12.371 RON | 14.688 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 17.565 RON | 15.017 RON | 11.305 RON | 10.334 RON | 36.293 RON | 23.300 RON | 43.949 RON | 44.478 RON | 37.192 RON | 33.011 RON | 27.122 RON | 3.033 RON | 63.604 RON | 44.725 RON | 36.346 RON | 19.134 RON | 2.690 RON | 1.389 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.867 RON | 3.032 RON | 10.640 RON | 21.811 RON | 14.749 RON | 45.960 RON | 18.708 RON | 32.206 RON | 42.715 RON | 24.336 RON | 78.424 RON | 60.999 RON | 88.553 RON | 160.287 RON | 59.374 RON | 50.669 RON | 37.011 RON | 48.338 RON |
| Datorii totale | 642.301 RON | 566.700 RON | 491.651 RON | 424.941 RON | 376.358 RON | 281.959 RON | 201.523 RON | 159.540 RON | 142.634 RON | 103.257 RON | 132.055 RON | 94.833 RON | 143.179 RON | 162.924 RON | 182.746 RON | 174.660 RON | 67.628 RON | 64.731 RON |
| Capitaluri proprii | -621.869 RON | -548.517 RON | -452.961 RON | -377.144 RON | -311.856 RON | -199.936 RON | -130.424 RON | -77.775 RON | -62.727 RON | -40.623 RON | -14.138 RON | -16.113 RON | 15.640 RON | 60.282 RON | -56.092 RON | -63.929 RON | -27.826 RON | -13.694 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
39 de contracte atribuite, in valoare de 625.803 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 452.713 lei.
Achizitii directe
35 de contracte
452.678 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
4 contracte
173.125 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:30).