| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | — | 0 RON | 15.932 RON | 2.495 RON | 919 RON | -12.518 RON | — |
| 2012 | 0 RON | 0 RON | 15.932 RON | 2.495 RON | 919 RON |
| Indicator | 2019 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 0 RON |
| -12.518 RON |
| — |
| 2011 | 0 RON | -1.338 RON | 15.932 RON | 2.495 RON | 919 RON | -12.518 RON | — |
| 2010 | — | — | 14.582 RON | 2.495 RON | 907 RON | -11.180 RON | — |
| 2009 | 2.358 RON | -1.515 RON | 14.597 RON | 2.495 RON | 923 RON | -11.179 RON | — |
| 2008 | 29.726 RON | -9.864 RON | 29.059 RON | 3.943 RON | 15.452 RON | -9.664 RON | 1 |
| 0 RON |
| — |
| 2.358 RON |
| 29.726 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.370 RON | 29.864 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 1.338 RON | — | 2.884 RON | 39.728 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 1.338 RON | — | 514 RON | 9.864 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 1.338 RON | — | 1.515 RON | 9.864 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.495 RON | 2.495 RON | 2.495 RON | 2.495 RON | 2.495 RON | 3.943 RON |
| Active circulante | 919 RON | 919 RON | 919 RON | 907 RON | 923 RON | 15.452 RON |
| Creante | 589 RON | 589 RON | 589 RON | 562 RON | 589 RON | 11.826 RON |
| Casa si conturi la banci | 330 RON | 330 RON | 330 RON | 345 RON | 334 RON | 3.626 RON |
| Datorii totale | 15.932 RON | 15.932 RON | 15.932 RON | 14.582 RON | 14.597 RON | 29.059 RON |
| Capitaluri proprii | -12.518 RON | -12.518 RON | -12.518 RON | -11.180 RON | -11.179 RON | -9.664 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | — | 1 |
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.